Kuchenne Rewolucje

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Geslerowa 'uzdrawia' jakąś restaurację w mieście niedaleko mnie :lol: odcinek z tym lokalem to będzie jedyny który obejrzę :D

Karolina
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Karolina »

Od razu przypomniało mi się jak Gessler przyjechała do jednej z restauracji niedaleko mnie, dosłownie kilka kilometrów, i były to chyba jak dotychczas najgorsze rewolucje :D Cały odcinek okazał się totalną klapą, restauracja teraz stoi zamknięta, wstyd totalny :D Ale może jak będzie u Ciebie to lepiej wyjdzie, pochwal się tylko, jak będzie emitowany odcinek :P

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

haha ale ja nawet tego nie oglądam to nie wiem kiedy będzie emitowane xd

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Kuchenne Rewolucje

Post autor: tombak90 »

Co za rzeczy się na tej Wildzie wyrabiają, to ja po prostu mięknę :lol: Właśnie przypadkiem strzepnąłem popiół na łeb ekipie TVN-u, która maszerowała mi pod balkonem, poganiając przed sobą dwóch zestresowanych sebixów z tacą wypełnioną czymś, co wyglądało jak przypalone kartofle.
Poobserwowałem ich jeszcze trochę i ogólnie beka, bo minęli jakieś pięć osób, z których każda zasłaniała pysk ręką i uciekała na drugą stronę ulicy, nie zważając na pokutne jęki sebixa, że eeej, ale ja panią chciałem tylko poczęstować jedzeniem :( :( :(
Pikanterii tej historii dodaje fakt, że panowie kamerzyści przez cały czas strofowali te nieszczęsne dusze słowami "kurwa, prościej to trzymajcie" i "ja pierdolę, chyba nikogo tu nie znajdziemy".
Chyba cienko już im pierdzi to całe szoł :lol: Teraz czmychnęli gdzieś za kościół, ale będę podpatrywał; jak będą wracać, to może z litości zejdę, zjem przypalonego ziemniaka i powiem do kamery coś głupiego.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Kuchenne Rewolucje

Post autor: Eska »

I jak tam Tomabak, skosztowałeś?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Kuchenne Rewolucje

Post autor: tombak90 »

Nieee, już mi się nie kręcili pod nosem, a nie będę za nimi latał po dzielnicy jak jaki durny. Ale mam sekretne info odnośnie owej rewolucji - bar "Czerwony Kapturek" będzie się odtąd mienił... uwaga, uwaga, famfary..... KOTLET :lol:
W sumie niegłupie, bo wcześniej nie odwiedziłem tego przybytku między innymi dlatego, że nazwa kojarzyła mi się z owocami leśnymi, jabłkami, ziołami czy innym shitem, który zbierała nasza bajkowa bohaterka i podświadomie myślałem, że to jakaś wegańska hipsteriada :P A tu się okazuje, że od zawsze można tam było wsysnąć schaboszczaka. Ta Magdalena to jednak ma jakąś tam namiastkę łba pod tym swoim mopem.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kuchenne Rewolucje

Post autor: Kamel »

tombak90 pisze:
24 paź 2017, 23:57
KOTLET
BISTRO KOTLET! XD lepsze to niż "buda Kartofel" z łodzi imho

Może ludzie nie chcieli brać jedzenia, bo się bali że to jakaś pułapka i że zamiast niego dostanę wpi...? xD
różne sluchy chodza o wildzie xD
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Kuchenne Rewolucje

Post autor: Jack »

Czekamy tombaczku na relację jak smakuje kotlet w "Koltecie". A może właśnie teraz siedzisz sobie na kolacji z Magdą Gessler?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości