Kuchenne Rewolucje

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Kuchenne Rewolucje

Post autor: Jack »

Obrazek

"Kuchenne Rewolucje" to reality-show produkowany przez Constantin Entertainment Polska na podstawie brytyjskiego formatu Kitchen Nightmares, którego gospodarzem jest kontrowersyjny Gordon Ramsay. Polską wersję prowadzi Magda Gessler.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Kuchenne Rewolucje

Post autor: Jack »

Co sądzicie o polskiej wersji i prowadzącej? Mi Magda Gessler doskonale pasuje do tej roli. Program jest według mnie bardzo dobry, jednak już na pierwszy rzut oka widać różnice między budżetem polskiej czy amerykańskiej wersji. Nie podoba mi się, że na "naprawę" danej restauracji w Polsce są tylko 4 dni, a w USA 14.

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

:) Bardzo lubię to oglądać. Ostatni odcinek, o braciach hamburgerach był bardzo przyjemny. Gessler świetnie się nadaję do tej roli. Momentami jest komiczna jak wymachuje tak śmiesznie rączkami, ale ogólnie to super babka. Czytałem, że rozmowy z właścicielami i scenki z obsługa są reżyserowane, ale kto to wie? może to tylko ploty. Minusy, to tak jak wspomniałeś krótki czas naprawy sytuacji restauracji. Nie podoba mi się też, że ona odwiedza restaurację ponownie po tak krótkim czasie. 3 tygodnie to dla mnie za krótko. Sprawdzać jak jej rewolucję się przyjęły powinna co najmniej po kilku miesiącach. Po tygodniu, czy dwóch wiadomo, że sielanka będzie trwała. Chociaż nie zawsze, w ostatnim odcinku to udowodnili. Nie dziwię się, bo Ci właściciele o restauracjach wiedzieli tyle co ja, czyli w sumie nic. Tylko ja się nie pcham na to stanowisko, a oni przeciwnie :) W te wakacje TVN puścił kilka odcinków wersji z Gordonem. Według mnie lepsza od polskiej, ale rodzimeKuchenne rewolucje i tak się przyjemnie ogląda.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

"Kuchenne rewolucje" oglądam ze względu na Magdę Gessler. Te jej miny, boskie :wink: Nie krępuje się mówić o tym co się jej nie podoba. Bardzo ją za to cenię. Czytałem gdzieś że restauracja Jesz Burger nadal istnieje, a jedzenie nie jest tam aż tak wcale ohydne. Również uważam, że Magda Gessler powinna odwiedzać restauracje ponownie po około 3 m-cach. Mam nadzieję, że będzie tak w trzecim sezonie. Pierwszy był kręcony "na wariata", chyba od połowy stycznia. Na drugi było już więcej czasu. Na razie ten sezon mnie nie zachwyca. Poprzedni był zdecydowanie lepszy. Liczę na to, że niedługo poziom wróci do normy.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

http://media2.pl/media/68751-klopoty-po ... w-tvn.html - Restauracja, w której nastąpiła rewolucja ma kłopoty :wink:

Ponoć napisała o tym nawet "Gazeta Wyborcza". Lepiej nie zadzierać z Magdą Gessler :wink:

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Tak myślałem, że po tym programie goście drzwiami i oknami do tej restauracji wchodzić nie będą. Żal mi tylko jet kelnerki/ menadżerki- Oli. z całej ekipy wydawała się najbardziej w porządku. Jak już pisałem, bracia wzięli się za coś, o czym pojęcia nie mają. Może przejrzą na oczy. Chociaż wątpię, bo na tej stronie są słowa kogoś związanego z restauracją i podejrzewam, że należą do jednego z właścicieli. Ta restauracja fajny miała tylko wystrój wnętrz.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Również żal mi Oli. Ciekawe co się z nią teraz stanie :wink: Chciałbym,aby TVN wyemitował gdzieś tak za rok odcinki specjalne "Kuchennych Rewolucji", z których będzie można dowiedzieć się co stało się z pokazywanymi restauracjami. Z jednej strony fajnie, że wreszcie coś się nie udało, jednak troszkę szkoda mi i tych zwolnionych pracowników i tego jak teraz ten lokal się pogrążył.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Zapomniałam o ostatnim odcinku, teraz nadrobiłam. Od początku było widać, że to się nie uda. Szkoda tej Oli, ale myślę, że ma szansę na inną prace, może z lepszymi ludźmi i w lepszych warunkach.
Bleeee to mięso omg masakra, i ogólnie to mięso w witrynie by mnie nie zachęciło, jakoś tak dziwnie, ani to ładne, ani ciekawe.
W amerkańskich kuchennych rewolucjach też parę knajp padło. Były jeszcze angielskie też z Gordonem i tam też się przynajmniej jednej nie udało, ale za to Gordon dał pracę szefowej kuchni.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

http://media2.pl/media/68948-krytyka-ma ... mocje.html - dalszy ciąg sprawy z nieudaną rewolucją :wink:

Jeden odcinek, a tyle szumu. Ciekawe jak to wszystko wpłynie na TVN i na sam program.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dzisiejsza rewolucja w azjatyckiej restauracji również się nie udała. Gdy Magda Gessler wróciła okazało się, że restauracji już nie (a właściwie została sprzedana). Czyli kolejna kompletnie nieudana rewolucja :wink: W mininonym odcinku właściciele restauracji również nie zastosowali się do rad Gesslerowej i poszli swoją drogą. Na pięć restauracji tylko dwóm się udało.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Sporej części z tych restauracji program na pewno pomógł, bodaj na krótką metę. Nie wiem, czy kojarzycie grecką tawernę "Kapetanis" z Poznania - Gessler była tam w pierwszym sezonie. Knajpka prowadzona przez polsko-greckie małżeństwo. Studiuję w Poznaniu, więc z ciekawości zaszedłem tam jakiś miesiąc czy dwa po emisji programu. Niemal wszyscy goście przy stolikach wymieniali uwagi odnośnie programu. Ja też chwilę pogadałem z właścicielką, bo chętnie wychodziła do gości i odpowiadała na pytania. Mówiła, że obroty naprawdę się po tym programie polepszyły. To świetna reklama. Tylko, że okazuje się, że tam jest więcej reżyserki niż możnaby się spodziewać. Babka mówi, że prawie nic tam nie jest spontaniczne - wszystko zaplanowane i wyreżyserowane. Te wszystkie żale i zwierzenia pracowników również. Aczkolwiek Gessler prywatnie jest podobno bardzo miłą osobą.

To było jakiś rok temu. Ostatnio też zaszedłem na moussakę i wszystko dalej wydawało się być w jak najlepszym stanie:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Reklama na "Kuchenne rewolucje" skutkuje. Niektóre lokale właśnie w ten sposób przyciągają klientów. To nie Magda Gessler ratuje restauracje, a telewizja :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jack pisze:Reklama na "Kuchenne rewolucje" skutkuje. Niektóre lokale właśnie w ten sposób przyciągają klientów. To nie Magda Gessler ratuje restauracje, a telewizja :wink:
Z jednej strony tak, ale z drugiej bywa różnie. Ten, bar, o którym powiedziała, że "śmierdzi trupem", raczej nie mógł czuć się dobrze zareklamowany:D W pierwszym sezonie raczej wszystko kończyło się happy endem, ale teraz już niekoniecznie;)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nowy sezon Kuchennych Rewolucji od 8 września. Emisja w czwartki o 21:30

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości