Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Adam Adamonis - aktor, który od samego początku gra w serialu Przyjaciółki, wystąpi w TzG jako jeden z nowych tancerzy (przed karierą aktorską był tancerzem turniejowym).

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: tombak90 »

Jack pisze:
30 lip 2019, 20:45
W sumie jak chcieli jakiegoś nołnejma z paradoku to mogli wziąć (..) albo Mrozowską ;)
No koleeego, Majkę Kwiatkowską to mi proszę szanować :mrgreen: Nasze pokolenie wychowało się na jej cudownej grze aktorskiej ze Śliniak Family.

Z całej tej gwiezdnej obsady kojarzę tylko Kabareciarza, Zakręconą i Blondynę z Playa, przez którą boję się otwierać pawlacz, bo coś tam się dziwnie kołacze i boję się, że mi wyleci na łeb nawet stamtąd. Widać Nina przykręciła trochę headhunterom kranik z mamoną i nie mogli rozwinąć skrzydeł.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Stacja BBC ogłosiła cast 17 edycji brytyjskiej, który wydaje się być słaby - przynajmniej nie widzę tam nikogo, kto byłby znany poza UK, a zawsze ktoś się taki trafiał. No ale może Brytyjczycy ich znają. I tak będę oglądać XD

Alex Scott - była brytyjska zawodniczka piłki nożnej, grała m.in. w drużynie Arsenal Women Football Club
Anneka Rice - prezenterka radiowa i telewizyjna
Catherine Tyldesley - aktorka z opery mydlanej Coronation Street
Chris Ramsey - komik, stand-uper
David James - były piłkarz grający na pozycji bramkarza, aktualnie trener piłkarski
Dev Griffin - prezenter radia BBC 1
Emma Barton - aktorka z opery mydlanej EastEnders
Emma Weymouth - modelka
James Cracknell - wioślarz, dwukrotny złoty medalista olimpijski
Jamie Laing - uczestnik sporej ilości reality shows, najbardziej znany z reality show Made in Chelsea
Karim Zeroual - prezenter programu dla dzieci CBBC
Michelle Visage - wokalistka i sędzia w programie RuPaul's Drag Race
Mike Bushell - prezenter sportowy w programie śniadaniowym BBC
Saffron Barker - youtuber
Will Bayley - paraolimpijczyk, zawodnik tenisa stołowego, złoty medalista paraolimpijski i mistrz świata, choruje na artrogrypozę

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Stacja ABC ogłosiła obsadę 28 edycji amerykańskiej. Ten cast wydaje się być naprawdę niezły:

Lauren Alaina - wokalistka muzyki country, zajęła 2 miejsce w 10 sezonie American Idol
Christie Brinkley - modelka i aktorka
Ally Brooke - wokalistka, członkini zespołu Fifth Harmony
Hannah Brown - gwiazda reality show Bachelorette i Bachelor, uczestniczka konkursów piękności
Karamo Brown - gwiazda reality shows (najbardziej znany z programu MTV real life) i aktor (aktualnie gra w serialu Netflixa Queer Eye)
Kate Flannery - aktorka najbardziej znana z serialu The Office
Ray Lewis - były zawodnik futbolu amerykańskiego
Kel Mitchell - aktor, komik, stand-uper, najbardziej znany z seriali komediowych stacji Nickelodeon
Lamar Odom - były amerykański koszykarz
Sean Spicer - polityk, rzecznik prasowy i dyrektor komunikacji Białego Domu w administracji Donalda Trumpa w 2017 roku
James Van Der Beek - aktor, najbardziej znany z serialu Jezioro Marzeń
Mary Wilson - wokalistka, dawna członkini zespołu The Supremes

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

No i zaczął nam się nowy sezon. Premierę oceniam bardzo pozytywnie pomimo werdyktu - jako że miałem dwójkę faworytów w postaci Reni i Damiana, którzy na dodatek okazali się dobrzy w tańcu, a jedna z tych osób już odpadła, to jednak smuteczek. Ale sam odcinek na plus - Ibisz i Sykut mnie jakoś nie irytowali. Na plus wywalenie w ogóle wywiadów w Green Roomie. Na plus, że Ibisz i Sykut są na zmianę przy ocenach jury. Na plus, że dzięki udziałowi Kurdej nie ma irytującego internetu LTE. Na plus jak zawsze świetnie zrobiona muzyka. Na plus też brak idiotycznego motywu przewodniego. Na minus werdykt i oceny jury.

Oceniając to, jak mi się podobało, tradycyjnie takie moje mało podsumowanko.

Grupa 1: Tańce Dobre
1. Ruda z Red Lips - bardzo podobał mi się jej walc. Kompletnie nie spodziewałem się po niej, że tak będzie nad sobą panować w standardzie, bo jest kojarzona z ostrzejszego wizerunku. Podobała mi się choreografia - o dziwo, bo tańczy z Maserakiem, a jego choreografii zazwyczaj nie cierpię. Miło mi jest, jak zmieniam zdanie po 1 odcinku - szczerze mówiąc to myślałem, że nie będę jej trawił. Nie cierpię piosenki "To co nam było", a radio katowało ją do bólu i cierpiałem za każdym razem, gdy ją słyszałem. A tymczasem będzie kimś, komu się będę przyglądał.
2. Damian Kordas - jive świetny, chłopak jest niesamowicie rytmiczny, nie spodziewałem się po nim takiego talentu. Figury podstawowe i kicki to po prostu cudo w jego wykonaniu, też mnie zachwyciły jego wysoko podnoszone kolana, co zauważyła Iwona, bo akurat mnie też tak uczono (chociaż tu jest większa dowolność). Do tego Janja to moja ulubiona tancerka w całej historii TzG. Świetnie zrobiona pod niego choreografia. Trzeba mu przyznać, że ma ogromny urok osobisty w tańcu i jest zdecydowanie moim faworytem. Jako że jest z TVNu to jednak boję się, że odpadnie następny XD A obawa też wynika z tego, że w sumie miał jedne z najlepszych opinii jurorów, a w ocenach tego widać nie było za bardzo, był zdecydowanie underscored - przypadek?
3. Basia Kurdej Szatan - no dobrze zatańczyła, no ale nie wiem, spodziewałem się czegoś więcej. Może po prostu mnie choreografia nie przekonała. Widać po niej, że ma ogromną charyzmę i doświadczenie sceniczne i tym bije resztę na głowę, ale 29 punktów to chyba jakiś żart - temu tańcu brakuje wiele do najlepszych tang tego programu. No ale Basia gra główną rolę w serialu Polsatu, szok. Lubię ją i życzę jej dobrze (pomimo tego, że wyskakuje z lodówki i to samo w sobie jest irytujące), ale chciałbym, żeby zaszła do końca uczciwie i bez faworyzowania.
4. Reni Jusis - nie byłem może zachwycony, ale bardzo solidny debiut. Widać na pewno było w niej emocje i to, że pokochała ten taniec (na Instagramie już zapowiedziała, że chce spróbować swoich sił na turniejach Pro-Am). Tym bardziej boli ten werdykt.

Grupa 2: Tańce średnie
5. Sandra Kubicka - dla mnie tak wysokie oceny dla niej to jedno wielkie WTF. Ona sama tańczyła ok, ale po pierwsze w tej choreografii mi się zbyt wiele nie podobało, była nudna jak cholera. Po drugie jak Iwonka zaczęła mówić o tym, że oni wyglądali tak dobrze razem, bo nie można było odróżnić, kto jest tancerzem a kto gwiazdą, to sądziłem, że to jest pojazd po tym aktorze z Przyjaciółek. Nawet czytałem opinie w Social Mediach, gdzie na przykład Żora wyśmiał go i określił "amatorem". No byłem pewien, że poleci się hejt od Iwonki, bo miałem wrażenie, że tą czaczę to ja bym lepiej zatańczył od niego. Jak Iwona powiedziała, że on ma klasę S, to byłem w głębokim szoku, bo serio no to było na poziomie amatorskiego zespołu, w którym ja tańczyłem XD Nie wiem, oceny dla nich to jakieś wielkie nieporozumienie.
6. Adam Małczyk - jak dla mnie to tango było lekko koszmarne. Może nie było złe, ale też te wysokie oceny to jakaś paranoja. No poradził sobie, było określmy to poprawnie, ale między dobrymi a fantastycznymi ocenami jest jednak różnica, a fantastycznie to on nie zatańczył.
7. Rafał Szatan - w sumie to miałem go dać do słabych, ale w tej kategorii byłoby za mało. Dla mnie największy szok tego odcinka, bo spodziewałem się, że skoro ma równie duże obycie ze sceną i musicalami jak Baśka, to będzie o wiele lepszy. Taniec bez szału, układ bez szału. Jak dla mnie zero charyzmy i osobowości, wynudziłem się strasznie.

Grupa 3: Tańce słabe
8. Ola Kot - uwielbiam ją i trochę mnie rozczarowała swoim tańcem. Plusy: było w miarę rytmicznie i widzę w niej jakiś potencjał, większych błędów może też nie było, ale... ten jive był tak ciężki, dla mnie technicznie to był lekki koszmar. Porównując skoczność Damiana a jej ciężkość - niebo a ziemia. Tym bardziej po raz kolejny zaskoczyły mnie pochwały i całkiem wysokie oceny dla niej. Lubię ją i pomimo kiepskiego debiutu życzę jej jak najlepiej.
9. Monika Miller - to nie był dobry początek, ale ta dziewczyna mnie lekko zafascynowała. Nie wyglądała wcale źle i nie jest Justyną Żyłą tej edycji, to na pewno. Miała lepsze momenty, w których zauważyłem jej potencjał. Dziewczyna po prostu moim zdaniem musi się otworzyć i wyluzować, ale dla osoby wrażliwej takiej jak ona to będzie trudne. Ograniczenia typu brak poczucia rytmu, brak talentu to jedno. Jak już się ma te rzeczy, to duża część przeszkód w tańcu później wbrew pozorom nie tkwi w ciele, lecz w głowie i ja widzę te mury, które ona musi pokonać w swojej głowie i osobiście się z nią identyfikuję. Mam nadzieję, że szybciej je pokona ode mnie :P
10. Akop Szostak - no słabiutko, słabiutko, ale wzbudził moją sympatię. Talentu chłopak nie ma, ale widać było, że nie podszedł do tego jak do żartu. Przynajmniej ja widziałem, że próbował i uczył się i starał się wykonywać ten taniec według zasad wpojonych przez partnerkę, no a że mu nie wychodzi, to inna sprawa. Widać jednak, że ma do tego dystans, także spoko.
11. Magda Bereda - no po prostu nie. Słodka dziewczyna, ale w czaczy są przede wszystkim silne nogi. Nogi miała jak z waty, chwiała się, traciła równowagę i bez partnera by się przewróciła. Jak dla mnie kandydatka do odejścia w kolejnym odcinku.

Wynik odcinka to dramat. Nie spodziewałem się, że Reni będzie miała za sobą nie wiadomo ile głosów, no bo jednak jest już trochę zapomniana, a osoby oglądające TzG nie kojarzą mi się z grupą społeczną, która głosuje w TzG. Stawiałem, że odpadnie gdzieś w połowie stawki. Jestem jednak w szoku, że odpadła będąc na 5 miejscu w tabeli, gdy na dnie tabeli były osoby typu Bereda, Miller czy Kot, które jednak w show bizie na razie zbyt wiele nie osiągnęły i nie mają za sobą wielkiej rzeszy fanów. Rozumiem moc instagramów itd., ale żeby być wyżej od Reni, to musiały być wszystkie trzy w top 4 w głosowaniu widzów, żeby Reni mogła tak spaść, a w to mi się po prostu nie chce wierzyć. Dziwne to i smutne, a jeśli wynik miałby być ustawką, to naprawdę dziwne zagranie, gdyby Polsat dobrowolnie wywalił jedyne duże nazwisko poza Baśką Kurdej Szatan w tym sezonie.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: tombak90 »

Zakręceni z lat 90 już się odkręcili, a ci co kiedyś mieli znaleźć, już znaleźli - rozum, żeby nie wierzyć w głosowania audiotele. To było raczej wiadome, że Reni Jusis nie wyżebra dużo smsów od tych, którzy głosują w tych czasach. Podobnie Stankiewicz, Krzywy, Chotecka i masa innych przykładów. To raczej ring dla najnowszych gwiazdeczek, które trzęsą obecnie ósmoklasistami - influencerów, patostreamerów i innego tałatajstwa. W kolejnych turnusach spodziewam się już raczej tylko takich.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Drugi odcinek równie dobry. Po raz kolejny trzeba pochwalić orkiestrę i jej muzyczne aranżacje. Tanecznie odcinek dużo słabszy, praktycznie tylko jeden taniec można określić jako dobry. Oceniając tańce w tym odcinku:

1. Sandra Kubicka - zdecydowanie najlepszy wykon odcinka, za bardzo nie ma się do czego przyczepić. Ta cała gównoburza z Żorą jest żałosna i tancerzy nie powinno się oceniać, no ale kurcze ten jej tancerz tańczy tak specyficznie... Miał duże osiągnięcia, ale może miał dużą przerwę i już nie jest w takiej formie, no ale w tej parze to on mnie irytuje.
2. Ruda z Red Lips - dziewczyna ma powera. Sam taniec miał dużo błędów i technicznych i problemów z równowagą czasami, ale jeśli chodzi o to drugie, to niestety wina Maseraka. Znowu jest powrót do jego choreografii, których nie cierpię. Znowu co chwila jej wrzuca jakieś bajery, które zamiast pomagać to właśnie wprowadzają chaos i utraty równowagi czy też skupienia na technice. Szkoda, że jej się on trafił, bo mam wrażenie, że ktoś inny by ten diament o wiele lepiej oszlifował.
3. Damian Kordas - dla mnie dużo gorzej niż w poprzednim tygodniu, ale no ma nadal w sobie ten ogromny urok. Widać bardzo jego pracę i on w standardzie będzie mocny. Może i dobrze, że dostał killera w postaci foxtrota tak wcześnie, bo pozostałe tańce standardowe są dużo prostsze, a już będzie miał mocne podstawy. Musi popracować przede wszystkim nad swingiem i swayem, dzięki temu będzie miał o wiele więcej luzu w górze i będzie super.
4. Basia Kurdej Szatan - czacza miała mocne momenty, ale sam basic był po prostu w mojej ocenie słaby. W czaczy nogi są mocne, tu były troszkę flaki, faktycznie większość figur na zgiętych kolanach. Tanecznie Basia rozczarowała, ale zdecydowanie widać po niej największe doświadczenie sceniczne i charyzmą nadrabia wszystko i miażdży przeciwników.
5. Adam Małczyk - tutaj się nie zgadzam z zachwytami jurorów, mi się ten jive nie podobał, nogi miał takie jakieś rozlazłe. Nazwanie go najlepiej tańczącym facetem sezonu to gruba przesada - oba tańce Damiana jak dla mnie były dużo lepsze. Jakoś nie poczułem też ich pomysłu na występ i całego klimatu, który chcieli stworzyć. To jednak faktycznie nie zmienia faktu, że Adam tańczy poprawnie i na pewno jest w tej grupie osób z talentem.
6. Rafał Szatan - no chłopak strasznie zawalił. Pomylił się w choreografii i w pewnym momencie nie wiedział, co robić - czego mu nie wytknięto, no bo to się zdarza, ale jednak było to bardzo widać. Technicznie dla mnie był to lekki koszmar. Do tego koleś jest osobowościowo totalnie nijaki. Taniec do zapomnienia.
7. Ola Kot - tutaj też nie rozumiem zachwytów jurorów. Dla mnie ten foxtrot to była masakra. Zero płynności. Tak chwalili ją za lekkość i oddanie charakteru, yyy no nie. Pomysłem na taniec było love story, ja za bardzo tej miłości nie widziałem, jest dosłownie zero chemii między nią a partnerem, kompletny brak charyzmy i osobowości scenicznej.
8. Monika Miller - tango moim zdaniem dużo gorsze niż czacza. Totalny fuck-up z unoszeniem, ale od razu się z tego podniosła i nie wytrąciło jej to z choreografii, więc brawo. Tutaj całkowicie zgadzam się z jurorami: praktycznie wszystko było niepoprawnie, ale ona ma w sobie coś, że się od niej nie da oderwać wzroku, jest niesamowicie intrygująca.
9/10 Akop Szostak / Magda Bereda - nie mogę się zdecydować, co było gorsze. Obydwoje nie mają po prostu talentu. Akop jest strasznym klocem, partnerka musi się nieźle wokół niego nabiegać, aby jakoś wyglądało. Bereda z kolei wisiała na Kamilu, a on ją biedny faktycznie przestawiał z miejsca w miejsce. Kolejna osoba z internetów, której fenomenu nie rozumiem, bo przynajmniej w tańcu ma zero charyzmy, z resztą przy swoich wypowiedziach też - wiecznie ta sama mina, zamulony ton, laska totalnie nie wyróżnia się z tłumu. Nie widziałem jej żadnych występów wokalnych, więc wierzę, że te są dobre i stąd jej popularność.

Odejście Rafała Szatana jest dla mnie ok. Niby koleś ma wszystko - dobrze wygląda, jest muzykalny, ma doświadczenie sceniczne, natomiast kompletnie mu brak jakiejkolwiek osobowości. Uczestnik o którym za miesiąc nie będę pamiętał. Mam nadzieję, że w kolejnym odcinku odpadnie Akop lub Magda, bo strasznie odstają od reszty pod każdym względem.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Trzeci odcinek również był dobry i mocno zaskakujący, jeśli chodzi o moją ocenę tańców, bo trochę się w moim zestawieniu poprzestawiało. Momentami niestety znowu robiło się przaśnie i zbyt cukierkowo, obawiam się motywu przyszłego odcinka w stylu lat 80, ale nie jest źle, poziom edycji na razie jest spoko. Eliminacja niby szoker, niby nie. Na pewno irytujące jest to, że ludzie głosują na takie drewno jak Bereda, a odpada Ruda. Tak jednak czułem patrząc na tabelę wyników, że odpadnie Ruda lub Kubicka. No cóż.

Mój ranking występów:
1. Basia Kurdej Szatan - dla mnie to był nie tylko jej najlepszy taniec, ale najlepszy taniec tej edycji. Foxtrot był też idealny dla niej, bo to taniec wpisujący się świetnie w klimat musicalu i tu wykorzystali doświadczenie Baśki w elementach show, ale same fragmenty taneczne miodzio. Trochę mnie zirytował Jacek dając ten fragment w kontakcie z puszczoną ramą - no pokazał, że ma Baśka ma umiejętności, ale to była popisówka i takie to aroganckie trochę.
2. Damian Kordas - no ja nie wiem, dla mnie był zdecydowanie underscored, chociaż był drugi w tabeli. U niego tak pięknie widać wyćwiczoną technikę w nogach, stopach, ogólnie od pasa w dół miodzio. Nadal bym popracował nad górną połową ciała, ale no on tańczy w takim własnym stylu i to mi się podoba najbardziej. Czacza nie powinna być w sumie urocza, a w jego wykonaniu taka była i to wcale nie było źle, wręcz przeciwnie.
3. Monika Miller - ok, nie jest najlepszą tancerką, ale to było fenomenalne. Pomimo błędów tańczyła rumbę od początku do końca, a nie półtorej minuty ozdobników. I uważam, że wcale nie było tragicznie! To, jak skupiła uwagę na sobie, to jest niesamowite. Sądziłem, że ona będzie źle wyglądać na parkiecie ze względu na tatuaże, ale jej ciało w tym tańcu wyglądało po prostu przepięknie. Jak dla mnie to był przełomowy występ dla niej - pięknie się otworzyła. Błędy się nie liczyły, liczyła się tylko ona. Jestem ciekawy, co pokaże dalej.
4. Adam Małczyk - teoretycznie pod wieloma względami powinien być na 2 miejscu, bo za dużo nie mam mu do zarzucenia, no ale... Nie mogę docenić tańca oszukanego, dla mnie to nie był quickstep. Choreografia wypełniona hop polkami, podskokami i bajerami, a nie było wcale typowych, swingowych figur. Zatańczone super, ale dla mnie to nie był quickstep.
5. Ruda z Red Lips - no więc tak, laska miała ogień i potencjał, to mogła być dobra czacza. O porażkę tego tańca i ich eliminację należy winić tylko i wyłącznie Maseraka, który jak zwykle zrobił tragiczną choreografię. Milion ozdobników i unoszeń, które doprowadziły do tego, że Ruda się pomyliła i totalnie zapomniała kroków, a jak już wróciła do choreografii, to już nie było energii. Jakby dał więcej czaczy, nie byłoby tej wpadki i też byłby ogień. To jego wina. Dostał diament i zamiast go oszlifować to go zniszczył. Po raz kolejny pokazał, dlaczego go nie cierpię. Szkoda Rudej no.
6. Sandra Kubicka - zamiast niej to ciągle piszę o jej tancerzu, bo jest tragiczny. Co to w ogóle było? Zamiast tańczyć jak tancerz, to on zrobił coś tak dziwacznego, teatralnego, ja nie wiem, co to miało być. Co z tego, że ona sama spoko tańczyła, skoro ta choreografia i dziwne ustylizowanie ruchów sprawiły, że to nie wyglądało jak paso doble? Biedna Sandra, ma ogromny potencjał, ale no partnera ma dramatycznego.
7. Ola Kot - w sumie to samo co tydzień. Stawia kroki, ładnie wygląda, może nie jest drewnem, ale jest po prostu kiepska. Jak dla mnie nie ma charyzmy scenicznej, a do tego bardzo źle zatańczona czacza. Znowu dziwiły mnie zachwyty jury - ciekawe ile na to wpływu ma fakt, że Eska się reklamuje w tej edycji?
8. Akop Szostak - o dziwo samo wykonanie jive'a bardzo lekkie i to by było do pochwalenia - miałby szanse nawet na 5 miejsce w tym zestawieniu, gdyby nie fakt, że praktycznie cały taniec poza rytmem. To wyglądało komicznie, jak on każdy krok wykonywał pół uderzenia w muzyce przed partnerką XD Beka.
9. Magda Bereda - serio, niech nie biorą ludzi z jutubów, bo to dramat XD Gimbusy głosują, bo głosują, ale to jest dramat. Jako występ to mogło się nawet podobać - jej partner zrobił kawał dobrej roboty tak układając choreografię, żeby zamaskować, ile się da. Tu się zgadzam całkowicie z Iwoną - ona tylko stawia kroki bez jakiegokolwiek ruchu w ciele, do tego widać było, jak traci równowagę co chwila i gdyby nie Kamil, to by się wywaliła nie jeden raz.

Ja to mam dziwne przeczucie, że finał będzie Monika Miller vs Magda Bereda i to będzie oficjalny koniec TzG XD

Rider Girl
7th voted out
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2017, 08:50
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Rider Girl »

Tę edycję programu wygrał Damian Kordas.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Kobra »

Ciriefanie, co tu się odpierdala? Czy Kordas wygyrwa wszystkie porgramy? Co to ma być? Czy on jest jakimś naszym rodzimym odpowiednikiem queen Sandra?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Tak <3 Ja go uwielbiam, a w TzG był po prostu fantastyczny. Szok, że pokonał Baśkę wyskakującą z lodówki! Ten sezon jednak ostatecznie sprawił, że odzyskałem wiarę w ten program po ostatniej tragedii, którą był Gimper w finale. Tutaj final 3 to były faktycznie 3 najlepsze pary i moim zdaniem wygrała najlepsza z nich całościowo. Damian nie miał ani jednego gorszego tańca w przeciwieństwie do konkurentek, z resztą rzadko zdarza się aż tak utalentowany facet w tym programie, do tego było widać takie szczególiki techniczne, co udowadnia jego pracę i perfekcjonizm. Co więcej, Janja od zawsze (czyli od 100 lat temu w TVNie) jest moją ulubioną tancerką tego programu, więc tym bardziej się cieszę, że w końcu wygrała!

No i w ten sposób Damian ma potrójną koronę - wygrywa wszystkie reality shows w Polsce XD I dobrze. Utalentowany kucharz w jednym, dobry strateg i kombinator w drugim, zdolniach i przeuroczy tancerz w trzecim. I mean - czy można być idealnym? XDXDXD

Finału jeszcze nie widziałem, muszę nadrobić, ale specjalnie wychodziłem z klubu, żeby złapać zasięg i zagłosować, a potem sprawdzić wyniki haha

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Kobra pisze:
23 lis 2019, 12:13
Ciriefanie, co tu się odpierdala? Czy Kordas wygyrwa wszystkie porgramy? Co to ma być? Czy on jest jakimś naszym rodzimym odpowiednikiem queen Sandra?
To teraz czekam na Celebrity Big Brother w TVN7 i pojedynek mistrzów reality Agnieszka Włodarczyk vs. Damian Kordas

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Kobra »

Mam nadzieję, że już jakaś petycja powstaje do tefałenów. Jestem zajęty Shield, ale dla tej historycznej chwili rzuciłbym nawet gigantamaksowanie, żeby tylko obejrzeć taki pojedynek.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Aż mi się przypomniał triumf Włodarczyk w Jak Oni Śpiewają. Ah, co to kiedyś były za gwiazdy. Nawet pani poseł śpiewała w tej samej edycji co Agnieszka :D


Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Eska »

To co teraz Kordas będzie śpiewać? Jeszcze chyba tylko TTBZ i AzjaExpress zostały xD

Co prawda oglądałam TzG tylko wyrywkowo, ale trzeba przyznać chłopak ma talent... a weterynarii nie skończył xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości