Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Trzecia oficjalnie potwierdzona uczestniczka to Maja Wloszczowska - kolarka, dwukrotna wicemistrzyni olimpijka, uczestniczka agent gwiazdy

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Czwarty oficjalnie potwierdzony uczestnik to Lukasz Ploszajski - aktor najbardziej znany z serialu Pierwsza Miłość, znany również jako Haker Umysłu

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Piąty oficjalnie potwierdzony uczestnik to Jacek Jelonek - model, tytułowy uczestnik reality show Prince Charming. Stworzy on pierwszą parę jednopłciową w historii polskiego TzG.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Szósty oficjalnie potwierdzony uczestnik to Wiesław Nowobilski - kierownik budowy z programu Nasz Nowy Dom

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

W końcu ktoś sympatyczny i dodatkowo związany od wielu lat z Polsatem.

Kilka dni temu przeglądając strony internetowe bałem się, że naprawdę zaangażują Mołek czy inną Rozenek, które były znane może z 10 w przypadku Rozenek, czy 15 w przypadku Mołek lat temu.

Może ja żyję w innym świecie, ale co takiego obecnie robi Mołek poza tym, że zapewnia co chwilę, że nie wróci do telewizji?
Czy można ją nazwać dziennikarką? Hmmm? Mam wątpliwości.
influencerką? No raczej też nie
Celebrytką zaangażowaną w akcje charytatywne? Też nie
Gwiazdą reklam biżuterii? No może... Chyba tylko z tego jest znana obecnie

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Siódma oficjalnie potwierdzona uczestniczka to Agnieszka Litwin - aktorka kabaretowa znana z kabaretu Jurki

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Ósmy oficjalnie potwierdzony uczestnik to Michał Mikołajczak - aktor, kultowy Darek z "Na Wspólnej", od kilku lat gra też w Polsatowej "Pierwszej miłości", zwycięzca "Agent Gwiazdy"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Dziewiąta oficjalnie potwierdzona uczestniczka to Natalia Janoszek - aktorka, która zrobiła karierę w Bollywood, dwukrotnie nagrodzona indyjską nagrodą filmową JIFFA

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Dziesiąta oficjalnie potwierdzona uczestniczka to Jamala - ukraińska piosenkarka, zwyciężczyni Eurowizji

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

O, wow. To chyba największa gwiazda w historii TzG w Polsce. Nie przypominam sobie nikogo innego z taką karierą międzynarodową kto uczestniczyłby w TzG

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Saw »

Na świecie to może gwiazda. Ale w Polsce to z 50% oglądających TZG nawet nie będzie jej znało. Jedyna informacja że wygrała Eurowizję.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Umbastyczny »

Też mi się wydaje, że dla większości polskich widzów jest ona anonimowa, a większą karierę międzynarodową zdaniem większości to zrobili uczestnicy pokroju Pudzianowskiego xD

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Saw »

Umbastyczny pisze:
22 lip 2022, 09:25
Też mi się wydaje, że dla większości polskich widzów jest ona anonimowa, a większą karierę międzynarodową zdaniem większości to zrobili uczestnicy pokroju Pudzianowskiego xD
Oj zdecydowanie tak. Zresztą ludzi bardziej będzie interesowało jak tańczy słynny detektyw Rutkowski z kwadratową fryzurą czy jeden z głównych aktorów Pierwszej miłości, a nie jakaś tam Jamala z Ukrainy. Jak już chcieli kogoś z Ukrainy na siłę wcisnąć to mogli spróbować z tej telenoweli Zniewolona czy jak jej tam xd :lol: A tak to wyrzucili hajsu na babkę, której piosenek prawie nikt w Polsce nie kojarzy.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

No to prawda. Ja np. nie oglądałem przez wiele lat Eurowizji i nie wiedziałem kto to. Czy polskiej stacje radiowe/TV puszczają jej muzykę? Bo radia też za bardzo nie słucham, więc nie wiem, czy ludzie mogą ją kojarzyć tak jak np. Maneskin, który zrobił furorę.

No i niestety fejsbuk TZG został zalany mnóstwem polaczkowych komentarzy typu "Polska dla Polaków" "niech tańczy na Ukrainie" "niech wraca do siebie" itp. Więc ostudziłbym entuzjazm jej fanów.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Umbastyczny pisze:
22 lip 2022, 09:25
Też mi się wydaje, że dla większości polskich widzów jest ona anonimowa, a większą karierę międzynarodową zdaniem większości to zrobili uczestnicy pokroju Pudzianowskiego xD
W sumie Pudzianowski to dobry przykład :D Kiedyś połowa Polski była zafiksowana na punkcie strongmanów i uważali go za najważniejszego Polaka na świecie.
Nawet była taka "popularna" (chyba tylko w Polsce) strongwoman :D Która zawsze chodziła obok Pudzianowskiego i nawet tańczyła na lodzie :D
Saw pisze:
22 lip 2022, 13:21
Oj zdecydowanie tak. Zresztą ludzi bardziej będzie interesowało jak tańczy słynny detektyw Rutkowski z kwadratową fryzurą czy jeden z głównych aktorów Pierwszej miłości, a nie jakaś tam Jamala z Ukrainy. Jak już chcieli kogoś z Ukrainy na siłę wcisnąć to mogli spróbować z tej telenoweli Zniewolona czy jak jej tam xd
W 2020 gdy TVP przywróciło "Jak Oni Śpiewają" pod inną nazwą to mieli aktora z tej produkcji, który wygrał wszystkie wyemitowane odcinki :D Ale on chyba był Białorusinem, więc raczej nie przeszłoby w Polsce.


A co do samej Jamali, to ja nie jestem jakimś wielkim fanem Eurowizji, a mimo to o niej słyszałem. Może oglądam telewizję ze 2 godziny tygodniowo, a wydaje mi się, że często przewijała się przez jakieś różne programy.
W tym roku na pewno była na jakimś evencie TVP. Widziałem też kiedyś przez przypadek jakąś rozmowę z nią w DD TVN, więc pojawia się w polskich mediach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości