Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

ciriefan pisze:
30 sie 2021, 22:22
no ale może tych 30 tys obserwatorów zagłosowało.
Ma już 40 tys followersów :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Haha no to faktycznie te 10 tys go wtedy uratowało XD Nie na długo.

Nadrobiłem drugi odcinek i tym razem moje oceny:
1. Kinga Sawczuk - powoli nam wyrasta faworytka, baaaaaardzo poprawnie, brakuje mi jeszcze "tego czegoś", ale jest zdecydowanie najlepsza. 8/10
2. Piotr Mróz - no zdolniacha, na pewno ma charyzmę i luz, brakowało mi mocno tego uczucia "płynięcia", musi popracować nad swingiem/swayem, 7/10
3. Kajra - w sumie to stylistycznie dużo bardziej mi się ten walc podobał od walca Mroza, był delikatniejszy, "milszy", ale Kajra ma jednak mniej charyzmy, plus drażniła mnie strasznie momentami ogromna dziura między nią a Maserakiem, a standard tańczy się w kontakcie, z czym mieli problem 7/10
4. Iza Małysz - może zawyżona ocena, ale Stefano umie robić rumby, to jest jego taniec, choreografia mega widowiskowa i Iza dała radę. Sam basic mocno przeciętnie w kierunku słabo, problemy z równowagą, ale trzeba docenić piękne, przeprostowane nogi i głównie dzięki tej choreografii oczu się nie dało od niej oderwać. Już tak poza tańcem to niestety Iza ma w sobie coś, co mnie jakoś drażni, nie jestem w stanie jej polubić. Irytuje mnie ilość wyciągania Małysza wszędzie - w przygotowaniach, po występie na scenie, a już pokazanie ich nagrania ze ślubu było całkowicie przesadzone jak dla mnie i przekroczyło jakiś poziom żenady. No i Iza tak bardzo nie umie ukryć stresu, że oglądając ją te nerwy się udzielają. 6/10
5. Radek Liszewski - myślałem, że samba będzie tragedią biorąc pod uwagę jego pierwszy występ, ale miło mnie rozczarował. Było po pierwsze do rytmu, a po drugie był bouncing. Po trzecie charyzma i całkiem nieźle wypadł. Nadal trochę sztywno, ale ogromna różnica w porównaniu z premierą. 6/10
6. Oliwia Bieniuk - tutaj to za bardzo nie rozumiem, czemu jurorzy wylali na nią tyle hejtu. Było nienajlepiej, ale nie było też tragedii. Komentarze Andrzeja żenujące, do tego dał chyba najniższą ocenę w swojej historii jurorowania. 5/10
7. Sylwia Bomba - było rytmicznie i bardzo, jak ja to określam, "szkolnie", czyli niby zatańczone, ale kompletnie bez energii i jakiegokolwiek wyrazu, 5/10
8. Fit Old Boy - zaskoczył mnie, bo dużo lepiej, przede wszystkim do rytmu i nawet widać było, że pracował nad techniką. Niestety nie ma za bardzo talentu, więc będzie mu ciężko, ale progres jest 4/10
9. Juras - no rumba to nie jest jego taniec. Ma ogromną charyzmę, choreografia była widowiskowa, ale sama rumba to dramat, raczej jakieś dziwne wygibasy a nie rumba, do tego był momentami poza muzyką, ale osobowość sceniczna go mocno ratuje 3/10

Odpadł Fit Old Boy i w sumie dobrze, najmniej mnie ciekawiła jego potencjalna dalsza historia.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

ciriefan pisze:
10 wrz 2021, 22:53
Haha no to faktycznie te 10 tys go wtedy uratowało XD Nie na długo.
Niestety :( Ale i tak odchodzi z programu jako zwycięzca, ma już 42 tys followersów :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Stacja ABC ogłosiła obsadę 30 edycji amerykańskiej. W tej wersji po raz pierwszy zatańczy para złożona z dwóch kobiet, gwiazdą będzie JoJo Siwa.
Jimmie Allen - wokalista country
Melanie C - wokalistka, jedna ze Spice Girls
Christine Chlu - gwiazda programu reality Netflixa "Bling Empire"
Brian Austin Green - aktor, najbardziej znany z Beverly Hills 90210, Gotowych na Wszystko i Terminator: The Sarah Connor Chronicles
Melora Hardin - aktorka, najbardziej znana z seriali Dektyw Monk i The Office
Olivia Jade - youtuberka
Matt James - gwiazda reality show Bachelor
Amanda Kloots - prowadząca talk-show The Talk
Martin Kove - aktor, najbardziej znany z filmów Karate Kid
Suni Lee - gimnastyczka sportowa, mistrzyni świata i brązowa medalistka olimpijska
Mike "The Miz" Mizanin - wrestler MMA, gwiazda kilku reality shows
Kenya Moore - modelka, aktorka i gwiazda kilku reality shows
Cody Rigsby - gwiazda pelotonu, osobowość fitness
Iman Shumpert - zawodnik koszykówki
JoJo Siwa - piosenkarka, aktorka i youtuberka

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Trzeci odcinek TzG już za nami. Tym razem pląsy celebrytów oceniam tak:

1. Piotr Mróz - wow, nie podobała mi się choreografia (za mało basicu czaczy, za dużo bajerów), ale to co było, to po prostu petarda, drugi faworyt obok Kingi 9/10
2. Kinga Sawczuk - kolejny świetny, bardzo poprawny występ, ale nadal dla mnie brakuje tego elementu "wow", który by mnie powalił 8/10
3. Kajra - yyyy 4 dychy nie wiem za co, tanecznie było ok, ale na pewno nie na 10; jeśli chodzi o sam wyraz artystyczny to takie "pogrzebowe" podejście do tematu to był straszny cringe, takie tanie i tandetne granie na emocjach, ale zawsze w takich sytuacjach jurorzy a zwłaszcza Iwona dają 10, mocno przesadzone 4 dychy, 8/10
4. Oliwia Bieniuk - po raz kolejny dziwią mnie niskie oceny jurorów, jak dla mnie dużo lepiej 7/10
5. Radek Liszewski - widzę duży progres, początek świetny, ale pomylił się chyba i potem spadek poprawności znaczny, zrobiło się ciężej. Ogromny minus za choreografię - mało quickstepa, dużo bajerów. Osobowość scenicza znowu ogromna i też podnosi moją ocenę 6/10
6. Sylwia Bomba - spory progres, foxtrot to najtrudniejszy taniec i poradziła sobie, widać też więcej luzu i radzenia sobie ze stresem, jednak dla mnie nadal jest po prostu "szkolnie" 6/10
7. Iza Małysz - samba taniec killer, ale jak dla mnie kompromitacji nie było, było ciężko i bez szału, ale rytmicznie 5/10
8. Juras - ojoj, myślałem, że w standardzie będzie dobry, ale dla mnie była lekka masakra. Ciężko, podskakiwał zamiast płynąć, mylił się, przez co gonił za rytmem... tu z kolei dziwią mnie w miarę dobre oceny jurorów, bo dla mnie lekki dramacik 5/10

Odpadł Radek Liszewski - dla mnie to jest szoker, nie spodziewałem się. Niech w końcu odpadnie Iza Małysz. Nie widzę w niej potencjału i niestety też w Sylwii Bombie.
Czy ktoś wie jak wyniki oglądalności po zmianie na poniedziałki? Duża katastrofa?

Kinyo
3rd voted out
Posty: 20
Rejestracja: 20 paź 2019, 20:46
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Kinyo »

Pierwszy odcinek miał 1,85mln, drugi poniżej 1,48mln na pewno, bo wypadło poza TOP20.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Co do pierwszego odcinka to znalazłem info, że uzyskał on 14% widzów w grupie ogólnej, 12% w komercyjnej.
Średnia Polsatu to ok. 8% w gr. ogólnej i 8,5-9% w komercyjnej. Więc TzG wypadł na tym tle co najmniej dobrze.

Edit: Są też wyniki za kolejne odcinki. Tak dobrze jak podczas premiery to już nie było. Widać wyraźne spadki.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/o ... to-odpadal

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

No faktycznie nie spadło im za bardzo. Czyli jednak okazuje się, że widzowie M jak miłość i TzG to nie jest ten sam target XD

Ogólnie muszę przyznać, że na razie naprawdę dobrze ogląda mi się te edycje. Nie pojawiła się jeszcze ta polsatowa przaśna żenada, jedynie co mnie wkurza to tradycyjnie Grabowski xD

Moje oceny:
1. Kinga Sawczuk - nie znam się na współczesnym, po prostu zrobili na mnie mega wrażenie 9/10
2. Kajra - kolejny sezon i nadal choreografie Maseraka mnie niesamowicie wkurwiaja. Ma naprawdę zdolną partnerkę, ale oczywiście czaczy daje 20 sekund całej choreografii, a reszta to jakieś gówno i nie wiadomo co. To co było z czaczy, było świetne, ale powinni im nieźle ucinać punkty za takie choreografie, w brytyjskim TzG odejmuja punkty za to. Za ten krótki fragmencik czaczy w tej nie-czaczy 8/10
I tylko tyle było dobrych tańców niestety xd
3. Sylwia Bomba - choreografia banalnie prosta, ale czasami fajnie, jak ktos umie oczarowac basiciem. Naprawde ladne nogi i przeprosty, ale ponownie bylo "szkolnie" i bez szalu. 6/10
4. Piotr Mróz - dla mnie najgorszy jego taniec, tango mu nie leżało. Piękna rama i ustawienie, ale w nogach kiepsko, zero staccato, wręcz podskakiwanie w chasse, a tango się tańczy płasko. Po prostu nie jego taniec 6/10
5. Oliwia Bieniuk - w jej przypadku mam odwrotnie do jurorow, jak im sie nie podoba to mi tak, jak im tak to mi nie xD Tym razem im się podobało, dla mnie było kiepsko. Miała problemy z równowagą, brakowało mi w tej rumbie kompletnie bioder i namiętności, na plus piękne nogi, przeprostowane. Totalnie bez szału 5/10
6. Juras - samba killer, jak można się było spodziewać tanecznie po prostu dramat xD Ale ewidentnie ratuje go poczucie humoru, dystans do siebie i osobowość sceniczna, to mega pozytywne wpływa na odbiór jego tańca 5/10
7. Iza Małysz - dla mnie ten taniec był po prostu zły, plus za elementy show i utrzymanie charakteru tango, ale technicznie słabo, mi najbardziej przeszkadzało to, jak bardzo się chwiała na nogach. Gdyby nie Stefano, który ją trzymał non stop, to gdyby tylko została przez niego puszczona, to by się po prostu przewrociła. 4/10

Oj, Kajra w tańcu grupowym chyba zapomniała włożyć jakiegos body czy czegoś zasłaniającego piersi, bo niestety ale prześwitywały przez jej kostium...

Odpadła Iza Małysz - moim zdaniem najbardziej słuszna decyzja. Sądząc po jej reakcji sama się ucieszyła z tego werdyktu xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

No i wykrakałem z tą żenadą, którą był wczorajszy odcinek.

Te trzyosobowe tańce z członkami rodziny to wyszło słabo, choreografie przez to były maksymalnie uproszczone i ciężko było znaleźć dany taniec w tańcu, bo były same ozdobniki z kategorii show. Doszło też do zabawnych sytuacji, np. gdy koleżanka Sylwii Bomby po tygodniu treningów była od niej 100 razy lepsza, przez co nasza gwiazda wypadła na jej tle o wiele gorzej, bo tak bardzo widać było różnice w jakości ruchu.

No ale największa żenada to były pojedynki, a zwłaszcza pojedynek w sambie Sawczuk vs Juras. Sawczuk tę sambę zmiotła, gdyby to był taniec indywidualny, byłby to taniec na 10! Jurasa samba była dramatycznie tragiczna. No ale co? Nagle Piasek i Grabowski dla jaj chcą dawać punkty Jurasowi, Malitowski dla jaj się godzi, Sawczuk bez dodatkowych punktów z pojedynku ląduje niżej w tabeli i najlepiej tańcząca osoba w sezonie odpada. Dlatego w tym programie nie powinno być jurorów, którzy nie są tancerzami. Pavlovic i Malitowski powinni spalić się ze wstydu, że do tego dopuścili - było wiele żenad w tym programie, ale to jak dla mnie przekroczyło wszelkie granice przyzwoitości. To, co Polsat zrobił z tym programem, to jest katastrofa. No nic, na szczęście na jesieni mamy też edycje USA i UK na poprawę humoru.

I w sumie to dziwi mnie odpadnięcie Sawczuk - wyglądało na to, że ma największą bazę fanów w tej edycji, 5 mln followersów, no nie powiem, szoker.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

ciriefan pisze:
28 wrz 2021, 22:11
Doszło też do zabawnych sytuacji, np. gdy koleżanka Sylwii Bomby po tygodniu treningów była od niej 100 razy lepsza, przez co nasza gwiazda wypadła na jej tle o wiele gorzej, bo tak bardzo widać było różnice w jakości ruchu.
Rzeczywiście tak było?
Zgaduję, że tego tańca w takim razie nie pokażą w Goggleboxie :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Zakończyła się 25 edycja TzG w Polsce, 12 w Polsacie. Ostateczne wyniki:
1 miejsce - Piotr Mróz
2 miejsce - Kajra
3 miejsce - Oliwia Bieniuk
Ogólnie sezon jeśli chodzi o poziom to był przeciętny. Mieliśmy tylko 3 dobre pary: dwie finałowe plus Sawczuk, której odpadnięcie było dla mnie największym minusem tej edycji. Z samego werdyktu jestem zadowolony. Piotrek był w sumie moim faworytem od 1 odcinka i to się nie zmieniło. Niby wg jurorów Kajra była najlepsza technicznie - może trochę tak, ale w sumie w tej edycji nie było pary wybitnej, nie jest tak, że ona go miażdżyła swoimi umiejętnościami, a tutaj się zgodzę z Mrozem, który powiedział w trakcie odcinka (co wywołało lekkie kontrowersje), że Kajra była faworyzowana przez jurorów. Ewidentnie kilkukrotnie moim zdaniem miała zawyżane oceny, a Iwonka w wywiadach na kilka odcinków przed finałem mówiła, że chciałaby, aby wygrała dobrze tańcząca KOBIETA. No a potem Iwonka w finale na te zarzuty Piotrka komentowała, że jurorzy nie mają faworytów, bo nie mogą ich mieć. No cóż.
Sam finał był kiepski - pary wybierały sobie wzajemnie tańce, dali sobie najgorsze, także bez sensu twist. Dwa tańce "zwykłe" przez to u obu par były dla mnie na średnim poziomie, do tego momentu poziom finału był słaby - dla mnie najgorszy od dawna (Piotrek był jednak w mojej ocenie lepszy od Kajry). Jeśli chodzi o rundę z freestyle'ami - to tutaj przyznam, że oba były znakomite i nie da się wybrać lepszego.
Podsumowując - werdykt dla mnie ok, wygrał mój faworyt, do tego moja wrodzona wredność i niechęć do Maseraka sprawia, że jakoś trochę się uśmiecham na to, że po raz setny był drugi w finale. Żeby też była jasność, nie jest to niechęć osobista - po prostu bardzo nie podobają mi się jego choreografie, które są nawalone bajerami, a niekoniecznie są wypełnione danym tańcem, na co jurorzy mocno przymykają oko, a co w edycjach zagranicznych jest zakazane. No ale Piotrek wygrał, więc git.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Tydzień temu zakończyła się 30 edycja amerykańskiego Dancing With The Stars. Oto wyniki finałowe:
1 miejsce - Iman Shumpert (zawodnik koszykówki)
2 miejsce - JoJo Siwa (piosenkarka, aktorka i youtuberka)
3 miejsce - Cody Rigsby (gwiazda pelotonu, osobowość fitness)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

W sobotę zakończyła się 19 edycja brytyjskiego Strictly Come Dancing. Oto wyniki finałowe:
1 miejsce - Rose Ayling-Ellis - aktorka najbardziej znana z opery mydlanej EastEnders (jest to osoba niesłysząca)
2 miejsce - John Whaite - telewizyjny kucharz, zwycięzca programu "The Great British Bake Off" (w pierwszej w historii męsko-męskiej parze)
3 miejsce - AJ Odudu - prezenterka telewizyjna (wyeliminowana przez medical na 2 dni przed finałowym odcinkiem)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Polsat rozpoczął ogłaszanie obsady. Pierwszym oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem nowej edycji TzG jest detektyw Krzysztof Rutkowski.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Druga oficjalnie potwierdzona uczestniczka to Ilona Krawczyńska - influencerka, prezenterka telewizyjna, uczestniczka konkursów piękności, prowadząca reality show "Farma".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości