The Voice of Poland

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

tombak90, a to ja Cię zaskoczę, bo Natalka ma jeszcze hit. Przynajmniej ja mam takie skojarzenie, że jak usłyszę N. Kukulska to od razu słyszę "Świa-tło.... nosisz je w sobie". To byłoby chyba na tyle. Nie wiem jak sobie poradzi w roli jurorki, może będzie dobrym trenerem jak Maryśka - chociaż wątpię. Widziałem wywiad z trenerami, który był w PnŚ, tam Kukulska mówiła, że w sumie śledziła tylko jedną edycję i w dodatku nie do końca rozumie zasady...

Blondynka będzie prowadzącą, ale podobno dopiero od odcinków na żywo. Blindy, bitwy i nokauty ma prowadzić Musiał z Kammelem.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Było jeszcze "Im więcej ciebie tym mniej" XD

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Łałała, no to faktycznie gwiazda jak się patrzy; powiedzmy więc, że zwracam jej jedną osiemnastą honoru. Kojarzę te melodyje, ale myślałem, że to jakieś Varius Manxy, albo inne bezpłciowce, które gdzieś tam sobie lecą rano w radiu, gdy przeżuwasz sennie kanapę z Hochlandem.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Wydaje mi się, że w latach 90 to ona była jedną z większych gwiazd. Nie pamiętam może piosenek, bo też nigdy jakoś za nią nie przepadałem zbytnio, ale ona miała dużo znanych piosenek wtedy XD Za młodzi jesteśmy chyba, żeby pamiętać :D

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

The Voice of Poland

Post autor: Maciej-os »

Michał Szpak dołączy do grona Trenerów i Jurorów ósmej edycji „The Voice Of Poland”. Program będzie emitowany na jesieni w TVP2.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Voice of Poland

Post autor: Jack »

Powstanie również "The Voice Kids", które emitowane będzie od grudnia 2017. Wkrótce ruszają nagrania do programu.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

The Voice of Poland

Post autor: r&b »

Dobra, jakby jeszcze Szpak zastąpił Piaska, byłoby ok. Ale nie Kukulską, w ostatnim sezonie była najmniej hejtowanym przeze mnie jurorem. :(
No ale skoro rezygnuje bo nie chce/nie ma czasu, to może wróci na następny sezon, o ile ofc będzie, myślałem, że po siódemce TVoP zrobi sobie dłuższą przerwę.
Oby nie powtarzali tego twistu z krzesłami z ostatniego sezonu (głównie w przypadku kradzieży, nokauty jeszcze uchodziły, ale były trochę słabo zrealizowane, w sezonach 3-6 były lepsze).
Polski The Voice Kids... Chcę to zobaczyć :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Voice of Poland

Post autor: Jack »

Odnośnie składu trenerów.
Tomson i Baron są już po raz 7 z rzędu (o ile dobrze liczę). Mnie jakoś nigdy nie zachwycali. Ci ich uczestnicy zawsze śpiewali tak samo, nie robili postępów. Trochę nie rozumiem ich fenomenu.
Piasek to najnudniejsza osoba w jury. W sumie dziwę się, że Kurski nie wyrzucił go z programu TVP z wiadomych powodów :)
Sadowska - lubię ją najbardziej z grona trenerskiego. Jednak po co jej kolejny sezon? Rok temu przerwała swoją zwycięską passę. Może teraz chce to "naprawić" i wygrać po raz 4? :D

Mówiąc o Szpaku, trudno ocenić jakim będzie trenerem. Nie ma zbyt dużego doświadczenia na scenie i nie wiem czego może nauczyć młodych wokalistów.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

The Voice of Poland

Post autor: tombak90 »

Stare, ale jare i najlepiej podsumowuje Sadowską (od 1:29)



Zaś za zatrudnienie Szpaczyska jestem w sumie TVP wdzięczny. Teraz już nie będę miał dylematu, czy jest jeszcze sens tracić czas na oglądanie tego szoł :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Voice of Poland

Post autor: Jack »

Chyba już kiedyś postowałem link do tego filmiku. Fragment z Marią jest bardzo dobry :D

Edytka Górniak pierwszą trenerką w "The Voice Kids"
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ed ... 2-rochstar

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

The Voice of Poland

Post autor: tombak90 »

A to pardon, widzisz, myślałem, że to tylko ja jestem taki odkrywczy, genialny i w ogóle wow :cry:

A Edzia niech sobie w tych Kidsach już zostanie. Mentalnie zdecydowanie lepiej się tam odnajdzie.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

The Voice of Poland

Post autor: Fighter »

Jak dla mnie wybór Szpaka nie jest zły. Aż dla niego zerknę choćby na niedzielną powtórkę przy obiedzie czy daję radę. Będzie musiał pokazać trochę pazura, bo kolejnej ciepłej kluchy nie potrzeba, ale według mnie powinien się wyrobić. Coś jak Farna, która też chwilę czasu potrzebowała i w X factorze początkowo szału nie robiła. Oczywiście to inny format programu, ale w to, że mój krajan szybko złapie interakcje ze swoją grupą, to się akurat nie obawiam :D

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

The Voice of Poland

Post autor: patrycja9922 »

The Voice Kids
Jury programu: Edyta Górniak, Tompson i Baron i Dawid Kwiatkowski. Oprócz jury wystąpią Barbara Kurdej- Szatan oraz Adam Zdrójkowski. Premiera tego show zapowiedziana jest na zimę 2018.

Za to już w jesiennej ramówce 2017, można będzie zobaczyć "The Voice of Poland"

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

The Voice of Poland

Post autor: r&b »

Nie wiem czy ktoś oglądał, ale po przejrzeniu występów na YT, żeby sobie jakieś zdanie przed bitwami wyrobić, to najbardziej w ucho mi wpadły: Aga Dębowska (śpiewała Niemena i moim zdaniem poradziła sobie całkiem dobrze), Marta Gałuszewska, Hylińska przez samo H, Jelena, Joanna Karwacka, a z facetów: Brian (który na pewno zajdzie daleko), Piotr Kwiatkowski i Michał Kaim. Z ostatniego odcinka to najlepsze były Agata (śpiewała "Malibu") i Małgorzata? ("Hurt" Aguilery). Ogólnie jest dużo osób, co ma potencjał i być może bitwy/nokauty nie będą przewidywalne, a TVP nie wymyśli jakichś głupich twistów, które nie do końca będą sprawiedliwe xD.

Co do trenerów to się nie wypowiem, bo w sumie oglądałem same występy, a tam oni wypowiadają się znacznie mniej.

A i wyłapałem tylko dwie osoby z tego ostatniego Idola: Natalia Krzysztofik (ta z głosem podobnym do Chylińskiej), ale ona poległa w blindach, no i Magdalena Krzemień, która chyba w Idolu była tylko przez parę sekund, ale ta z kolei przeszła dalej. Wydaje mi się, że widziałem już gdzieś Kacpra Gołdę, ale może tylko mi się przewidziało.

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

The Voice of Poland

Post autor: Maciej-os »

Kacper Gołda był w Xfactorze w 4 edycji jednak bez sukcesów

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości