MasterChef Polska

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ma pojawić się MasterChef junior, jakby kogoś to obchodziło.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Fajno, będzie beczka śmiechu jak jakiś kilkulatek poleje się wrzątkiem, a zanim dopuszczą pomoc, Magda Gessler wparaduje z kamerą i zapyta "co czujesz?". Czego się nie robi dla szoł.

Pewnie w najbliższej przyszłości powstanie też Tap Madl Kids z rozbieranymi sesjami pod czujnym okiem Woli i Tysio. Nie wiem w jaką stronę idzie telewizja, ale stanowczo powinno się jej podstawić haka zanim dojdzie...
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:Fajno, będzie beczka śmiechu jak jakiś kilkulatek poleje się wrzątkiem, a zanim dopuszczą pomoc, Magda Gessler wparaduje z kamerą i zapyta "co czujesz?". Czego się nie robi dla szoł.

Pewnie w najbliższej przyszłości powstanie też Tap Madl Kids z rozbieranymi sesjami pod czujnym okiem Woli i Tysio. Nie wiem w jaką stronę idzie telewizja, ale stanowczo powinno się jej podstawić haka zanim dojdzie...
1. Nie wiem czy Magda Gessler nie jest za "straszna" na jurorowanie w MasterChef Junior. Ja mając 9 czy 10 lat przestraszyłbym się tej pani i pewnie już nic nie ugotował. Tak samo Michel. Czy jakieś dziecko zrozumie o co mu chodzi i co on mówi?

2. Nie idzie to w dobrym kierunku. Ale było już Top Model dla psów. Także wszystko przed nami. Na Filipnach (i chyba w Indiach) były familijne Big Brothery z dziećmi.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze: Nie wiem w jaką stronę idzie telewizja, ale stanowczo powinno się jej podstawić haka zanim dojdzie...
Ja dzisiaj na autobusie widziałem reklamę programu "Gwiazdy w karetce", więc chyba jest już za późno.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

frasiek pisze:
tombak90 pisze: Nie wiem w jaką stronę idzie telewizja, ale stanowczo powinno się jej podstawić haka zanim dojdzie...
Ja dzisiaj na autobusie widziałem reklamę programu "Gwiazdy w karetce", więc chyba jest już za późno.
"Gwiazdy w karetce" to jeszcze nic. Ciekawe co powiedzielibyście na polską wersję programu "Nagi instynkt przetrwania"? W USA (i Europie Zachodniej) w stacjach kablowych nadawane są programy typu: "Adam looking for Eve" (czy jakieś tam inne "Nagie randki" a nawet "Sex Box", gdzie pary robią "to" w zamkniętym boksie na scenie, a w okół nich jest prowadząca i publiczność (Ten program jakoś niedawno oglądany był przez uczestników polskiego "Gogglebox" :D)

A co do programów z gwiazdami to było chyba coś takiego "Dolphins with the stars", gdzie gwiazdy pływają z delfinami... (Licencję na ten program ma chyba ta sama firma, która sprzedała TVNowi "Aplauz Aplauz" i "Mali Giganci", więc może niedługo zobaczymy polską wersję delfinów).

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Skoro to ma być licytacja to przebijam ;P

"Born in the Wild"
Arguably the most irresponsible reality show ever made, "Born in the Wild" documents couples who want to have a more "natural" birthing experience by delivering a baby in the great outdoors—unassisted by modern medicine. The show was slammed by medical experts, as a premodern birth process is associated with vastly higher infant mortality rates. The actual show plays a bit like a miracle-of-birth version of "The Blair Witch Project"—and when a show's suspense is generated from viewers wondering if a mother and her newborn are going to die, you've got to wonder how this ever got a green light.
A co do tych wszystkich rozbieranych programów to tylko kwestia tego jak zostaliśmy wychowani. Szczerze mówiąc , gdyby miał wybór "nago czuć się swobodnie" i "nago czuć się skrępowany" to wybrałbym opcję numer 1.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No i dobrze, fajnie, klasku-klask, jak dla mnie, to dorośli ludzie albo gffiassy mogą się nawet rżnąć w pokrzywach, rodzić w krzaku agrestu i okładać się maczugami w keczupie Pudliszki, ale od wciągania w to dojrzewającej dziatwy wara, nasza dziatwa nie powinna mieć bardziej zniszczonej psychiki, niż musi :D Jak mawia Tommy Terlikowski, dziatwa to nasze jedyne zabezpieczenie przed szariatem i burkami, tak więc chrońmy ją, pielęgnujmy i płódźmy na potęgę, to wszystko, dziękuję.
https://www.youtube.com/watch?v=fUspLVStPbk
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze: Jak mawia Tommy Terlikowski, dziatwa to nasze jedyne zabezpieczenie przed szariatem i burkami, tak więc chrońmy ją, pielęgnujmy i płódźmy na potęgę, to wszystko, dziękuję.
https://www.youtube.com/watch?v=fUspLVStPbk
Połączenie dzieci, Kościoła Katolickie to dobre paliwo dla komedii... no ,ale może nie idźmy tą drogą :D

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

1. Nie wiem czy Magda Gessler nie jest za "straszna" na jurorowanie w MasterChef Junior. Ja mając 9 czy 10 lat przestraszyłbym się tej pani i pewnie już nic nie ugotował. Tak samo Michel. Czy jakieś dziecko zrozumie o co mu chodzi i co on mówi?
W USA MasterChef z dziećmi jest bardzo, bardzo luźną wersją tego prawdziwego. Nie ma stresu, a nawet eliminują po dwie osoby naraz, żeby nie było "odizolowania", że jedna osoba sama opuszcza studio. A prowadzący też mówią wszystko łagodnie, nie są tak ostrzy, a same dzieci miały tam okazje na np. oblanie jurorów różnymi rzeczami etc, więc jeżeli i tutaj jurorzy obiorą taką samą postawę to będzie dobrze.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

https://www.youtube.com/watch?v=IRoRKmELj-c
https://www.youtube.com/watch?v=4ZG4fL1Ty_Y&index=15
Uroczyście ślubuję, że jeżeli powstanie polska edycja z dziećmi to nauczę się montować :wink:

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

MasterChef Polska

Post autor: Meciek »

^ Jak tam nauka? :D

6x01

Całkiem ciekawy początek, cieszę się, że pozbyli się starej formy castingów na rzecz czegoś, co przypomina tę amerykańską (chociaż i tak czeka nas druga runda, która wybierze finałową czternastkę, której w USA nie ma).

Sam odcinek miał swoje śmieszniejsze momenty, jak np. Ślązak. Trochę dziwne były konkurencje, na przykład Włoch mówiący, że uwielbia makarony, a potem dostaje zadanie z makaronem. No tak średnio sprawiedliwie, ale okej.

Nowe studio wygląda bardzo dobrze, nie jest to drastyczna zmiana, ale odświeżenie się przydało.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

MasterChef Polska

Post autor: frasiek »

Meciek pisze:
12 wrz 2017, 22:28
^ Jak tam nauka? :D
Nie ruszyła, bo nikt na forum nie napisał, że powstała polska edycja, a będzie musiała zaczekać, bo mam napięty harmonogram jeżeli chodzi o rzeczy do nauczenia się, na jakieś 2 lata do przodu.

No i liczyłem, że będzie Geslerowa...

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

MasterChef Polska

Post autor: Kamel »

6x01

Ogromny plus to zmiana formy castingu, teraz jest o wiele ciekawiej, bo poprzednie wjezdzanie z wózkiem bylo troche nudne. Już w pierwszym odcinku objawilo się nam kto bedzie błaznem w tej edycji, nie pamietam jego imienia, ale niech odpada jak najszybciej.

Odcinek oceniam na plus, byly smieszne momenty, fajne dania...zwlaszcza to takie jedno co przypominalo wiadomo co :) xD Gessler <3
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

MasterChef Polska

Post autor: jonek95 »

Hahaha podobno Michelowi wypadł giebis tj sztuczna szczęka w ostatnim odcinku xd Nie widzialem, brat mi opowiadał, także jak by ktoś znalazł i podzielił się linkiem 😆

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości