Witam wszystkich

Dozwolone wszystko i nic.
ODPOWIEDZ
Guest

Post autor: Guest »

s³onko pisze:witaj :)

których sezonów nie widzia³es?
Wiem ¿e to karygodne ale nie widzia³em jeszcze "The Amazon" "Australia" "Exile Island" i "Fiji" ale ju¿ siê zabieram do nadrabiania :P
Jack pisze:Witamy, widzê, ¿e równie¿ ogl±da³e¶ The Amazing Race :)
Owszem ogl±da³em pare sezonów , oraz Around the World For Free :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

tak nie widzieć Amazon i exile island to karygodne :lol: nie no nadrobisz :wink:

Guest

Post autor: Guest »

Z nadrabianiem akurat problemu nie mam , 1 sezon potrafiê w 1 dzieñ obejrzeæ wiêc szybko to nadrobiê :p ale z drugiej strony nie chcê bo nie bêdê mieæ co ogl±daæ :)

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

Witam!
Czemu ja nie natknąłem się na to forum wcześniej ;o
Dokładnie w zeszłym roku połknąłem sezony 1-22, zajęło mi to jakieś 2 miesiące :D Reszta już oczywiście na bieżąco :wink:
Nareszcie większa (bo dotąd znałem jednego, który mnie zaraził) grupa fanatyków, super.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Witaj,
Cieszymy się, że jesteś z nami. I oczywiście zapraszamy do udzielania się na forum :)

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

Oj na pewno będę, o to możesz być spokojny :wink:
Widzę, że sporo czytania mnie czeka - z miłą chęcią, powspomina się również stare sezony :)

Guest

Post autor: Guest »

Czesc wszystkim :)
Jako¶ dopiero trafi³em na forum, chocia¿ Survivor ogl±dam od sezonu Chiny. Mój ulubiony sezon to Heroes vs Villains, a ulubiony uczestnik to Russel Hantz, mam nadziejê, ¿e kiedy¶ jeszcze wróci do programu.
Fajnie, ¿e jest mo¿liwo¶æ pogadania tu z innymi fanami Survivor :)

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

W takim razie witam na forum. Pisz często i gęsto.

cassiopeiae
5th voted out
Posty: 71
Rejestracja: 18 lis 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: cassiopeiae »

Witam :) nie wiem po co się zarejestrowałam, :) bo nie lubię pisać o tym co ogladam, ale jestem fanką , jestem na bieżąco, i to jest to co lubię :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Witaj na forum :wink: Mamy nadzieję, że jednak będziesz tutaj od czasu do czasu się wypowiadać.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

cassiopeiae pisze:Witam :) nie wiem po co się zarejestrowałam, :) bo nie lubię pisać o tym co ogladam, ale jestem fanką , jestem na bieżąco, i to jest to co lubię :)
:D

wejście smoka


nie trzeba pisać, można też czytać co tam inni za bzdury piszą ;p

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Tomek pisze: a ulubiony uczestnik to Russel Hantz, mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wróci do programu.
Haha, a więc nie jestem jedyny na tej planecie xD Może nie jest moim konkretnym ulubionym, ale jednym z.

Witam wszystkich nowo zarejestrowanych:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Guest

Post autor: Guest »

Russel przecie¿ wygra³ w dwóch edycjach g³osowanie sms, wiêc musi mieæ rzeszê fanów

cassiopeiae
5th voted out
Posty: 71
Rejestracja: 18 lis 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: cassiopeiae »

Stach pisze:
cassiopeiae pisze:Witam :) nie wiem po co się zarejestrowałam, :) bo nie lubię pisać o tym co ogladam, ale jestem fanką , jestem na bieżąco, i to jest to co lubię :)
:D

wejście smoka


nie trzeba pisać, można też czytać co tam inni za bzdury piszą ;p
heh :) czytam, czytam, choć dopiero lawiruję po labiryntach forumowych,
- a tak na serio zawsze uwielbiałam ten rodzaj rozrywki, ale wydawało mi się że tylko w tv czasem puszczają, nie wiedziałam że gdziekolwiek mogę to znaleźć - no ale gogle wyprowadziły mnie z błędu i intensywnie od pewnego czasu nadrabiam zaległości :)

Guest

Post autor: Guest »

Witam wszystkich :)

Piotrek, 26 lat. Survivora pamiêtam jeszcze z zamierzch³ych czasów, kiedy TVP2 emitowa³a The Australian Outback. Pamiêtam, ¿e uwielbia³em wtedy ten show, ale pó¼niej jako¶ zapomnia³em o nim. Wreszcie nagle po kilku latach, gdzie¶ w styczniu 2011 roku co¶ mi siê przypomnia³o. Przejrza³em listê dotychczasowych sezonów i wybra³em Exile Island jako pierwszy do obejrzenia. Pó¼niej by³y Cook Islands, Guatemala, China itd., a¿ wreszcie zobaczy³em wszystkie :) Niektóre nawet po dwa razy, np. Guatemala (ten sezon wrêcz ubóstwiam), Micronesia, China czy Thailand.

Cieszy mnie ogromnie, ¿e Survivor ma tylu fanów. Jestem naprawdê mile zaskoczony :) I dziêkujê za zaproszenie koledze z reality-tv.pl :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość