Interaktywna gra survivor

Dozwolone wszystko i nic.
Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Interaktywna gra survivor

Post autor: Stach »

frasiek pisze:
16 maja 2020, 18:09
Nie.
Pisanie PW do nieznajomych dla mnie żadna rozrywka, a Survivor odarty z tego, że ludzie muszą żyć ze sobą przez kilka tygodni w trudnych warunkach to dla mnie zupełnie nieciekawa gra.
Prawdziwy old school, rozumiem takie podejście. Element przetrwania i izolacji w dziczy też jest dla mnie bardzo istotny w Survie, dlatego też powstała Nida ;)

Jednak na obronę internetowej wersji powiem, że emocje w grze są jak najbardziej prawdziwe. Poziom adrenaliny na radzie plemienia przy odczytaniu głosów jest wysoki, nawet siedząc przed komputerem. Zakładanie sojuszy, rozmowy przed radą, ustalanie strategii, niepewność czy można komuś ufać. I ten smak goryczy albo ból dupy po odpadnięciu :D Fajnie to przeżyć mimo wszystko, ciekawe doświadczenie.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Interaktywna gra survivor

Post autor: frasiek »

Niepewność czy można komuś zaufać zwłaszcza w internetowej wersji zamienia survivora w loterię, a ja nie jestem specjalnym fanem loterii. Natomiast skoro wiem, że to jest loteria to bez znaczącej nagrody nie będę się emocjonował wynikiem.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Interaktywna gra survivor

Post autor: Stach »

frasiek pisze:
17 maja 2020, 11:47
Niepewność czy można komuś zaufać zwłaszcza w internetowej wersji zamienia survivora w loterię, a ja nie jestem specjalnym fanem loterii. Natomiast skoro wiem, że to jest loteria to bez znaczącej nagrody nie będę się emocjonował wynikiem.
Czyli chcesz powiedzieć, że Survivor to jedna wielka loteria? Oczywiście szczęście odgrywa tutaj dużą rolę, ale bez przesady. Nikt nie wygrał Survivora (i żadnej pochodnej tej gry) jadąc tylko i wyłącznie na szczęściu. Szczęściu trzeba pomóc i jakieś umiejętności posiadać.

Dobra materialne są fajne, ale nie najważniejsze. Robimy to bo sprawia nam to frajdę, a największą nagrodą przynajmniej dla mnie jest zwycięstwo. Oczywiście, atrakcyjne nagrody mogą spowodować, że emocje są większe, rozgrywka bardziej "ostra" itd. ale zacytuję mądry słowa:
frasiek pisze:
16 maja 2020, 16:07
Mnie smuci wszechobecna zaślepiająca chciwość. Nie rozumiem jak można żyć, gdy pieniędze są jedyną wartością w życiu. A tak właściwie to nawet nie sama pieniędze, a jedynie niewielka szansa na ich wygranie.
Żeby nie było, ja jak najbardziej rozumiem, że takie zabawy nie każdego muszą cieszyć czy emocjonować każdego, po prostu spytałem czy nie chciałeś spróbować. Nie zgadzam się natomiast ze stwierdzeniem, że Survivor to loteria.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2020, 16:36 przez Stach, łącznie zmieniany 1 raz.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Interaktywna gra survivor

Post autor: frasiek »

To, że nie jaram się wynikiem loterii, gdy nie ma nagrody to nie jest kwestia chciwości, ale kwestia tego, że nie jarają mnie loterie.

Jeżeli chodzi o loterię to ja nie mówią o wygrywaniu całego programu, ale o "strategicznej" części dobierania sojuszników.

Mrxant
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 08:48
Kontakt:

Interaktywna gra survivor

Post autor: Mrxant »

W związku z bardzo prawdopodobnym brakiem BB na jesień, wpadłem na pomysł, aby stworzyć ORGa- Online Reality Game w formacie północnoamerykańskiego Big Brothera, aby zapełnić pustkę. Gra trwałaby 3-4 tygodnie, z wydarzeniami odbywającymi się od niedzieli do czwartku w godzinach 20-22 oraz z 16 uczestnikami. Sam brałem udział w kilku takich grach i muszę przyznać, że jest to ciekawe doświadczenie i potrafi być emocjonujące. Jeżeli znaleźliby się chętni, moglibyśmy wystartować pod koniec września / początek października.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Interaktywna gra survivor

Post autor: Duncan »

Online Reality Games – w skrócie ORG, czyli internetowe gry bazujące na formatach dobrze znanych programów typu reality show. Co roku kolejne edycje przyciągają na serwery dziesiątki użytkowników, którzy mają wspólny cel – wygrać i dobrze się bawić.

Oficjalny serwer ORG ma być lobby; tu spotkają się obecni, dawni i przyszli gracze. W tym miejscu znajdą się wyniki serii z przeszłości; Survivor, Big Brother, Najsłabsze Ogniwo – każde show, które bawiło nas przez lata!

To początek nowej epoki ORG-ów. Od teraz wszystko będzie działać jeszcze sprawniej niż dotychczas. W jednym miejscu znajdziecie statystyki, współzawodników oraz zaproszenia do nadchodzących edycji.

Zapraszamy! <3

https://discord.gg/bBK4bWP

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Interaktywna gra survivor

Post autor: tombak90 »

Najsłabsze Ogniwo? :lol: Gott in Himmel, myślałem, że już kompletnie nikt o tym nie pamięta :lol:

"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Interaktywna gra survivor

Post autor: Jack »

Ja uwielbiam Najsłabsze Ogniwo. Nasza edycja to i tak uboga krewna w porównaniu z wersją brytyjską i ich prowadzącą <3

Widziałem, że wkrótce Najsłabsze Ogniwo powróci również do Stanów Zjednoczonych. Może za kilka lat również TVNy zdecydują się na reaktywację, może niekoniecznie z panią Szczuką jako prowadzącą.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Interaktywna gra survivor

Post autor: Kamel »

Dom Wielkiego Brata otwiera się już za tydzień (plus jeden dzień). Z tego powodu zapraszamy z Mećkiem na serwer wszystkich uczestników (którzy nie mogą zdradzić, że grają), wszystkie osoby, które chciałyby poobserwować edycję i mieć dostęp do Live Feeds oraz tych wszystkich, którzy przeczytają tę wiadomość przypadkiem.

Pamiętajcie. Someone is always watching. I tym razem... jest to Marsha.

https://discord.gg/kVRPVHX

Obrazek


Serwer ogólny ORG:
https://discord.gg/bBK4bWP
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Interaktywna gra survivor

Post autor: Kamel »

Razem z Mećkiem zapraszamy do (zgłoszeń i obserwowania) tegorocznej odsłony ORG Big Brother, to już 10, jubileuszowa edycja, będzie moc!

Obrazek

Formularz: https://forms.gle/p5Xow7VsEYGZcv1A6

Serwer ORG: https://discord.gg/bBK4bWP
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Interaktywna gra survivor

Post autor: Kamel »

Jak co roku zapraszamy do śledzenia kolejnej edycji Big Brothera online :D

Start - 12.09.23

Link do serwera:

https://discord.gg/eVYbTW8ypj

Mamy dużo atrakcji dla widowni! Fantasy Draft, Prediction Game, Ankiety i więcej!
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość