Poza Survivor co jeszcze oglądacie

Dozwolone wszystko i nic.
ODPOWIEDZ
Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Nie tego z tv tylko kojarzę, ale nie oglądałem. Tamten ściągałem, chyba to był 3. Tak mi się zdaje. Jak jest tam taki irytujący kowboj i czarna modelka, to oglądałem trzeci <3

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie ma tutaj irytującego kowboja i czarnej modelki :) więc to nie trzecia i w sumie nie pamietam 1 i 2 więc nie wiem która to :wink:

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Aż musiałem sprawdzić : o Sezon piąty jednak. :3

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

widzisz to możesz oglądać od jedynki xd zaraz ci na gg wyśle linka do online xd

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

Arti pisze:
słonko pisze:Atruś bierz się za HIMYM ^^ boskie jest xddd powinno ci się spodobać
i w ogóle dzięki za przypomnienie o Beauty and the Geek xdd widziałam dwa sezony i teraz aż sobie resztę poszukałam xd
Jak Ty polecasz, to chyba nie zostało mi nic innego, jak obejrzeć. :3
Serial naprawdę warty polecenia. Słonko i Arti jak lubicie klimaty Beaty and The Geek polecam jeszcze raz serial Big Bang Theory wg mnie najlepszy serial komediowy. HIMYM to 9/10 a BBT to 10/10 plus znak jakości :)
Arti pisze:A polują w tym sezonie jak w tych pierwszych? To znaczy na jakieś indywidualne potworki, czy wszystkie polowania dotyczą jednej sprawy? Tego wątku głównego?

Tęsknie za tymi odcinkami Supernatural, gdzie polowali co odcinek na coś innego, dlatego też obejrzałem Buffy, bo tam tak jest podobnie <3 Bynajmniej w pierwszym sezonie.
Na początku polują na różne potwory a dokładniej na bossów danych potworów. A później sprowadza się do jednego przeciwnika.
A ja wręcz przeciwnie bardziej mi się podobają odcinki które się łączą ze sobą wspólną fabułą i jednym wątkiem głównym niż każdy odcinek to co innego (od tego jest House i CSI) dlatego ja 1 sezon wspominam gorzej niż następne chociaż na jego plus był mroczny klimat. Następne sezony ujęły mnie odcinkami specjalnymi: A Very Supernatural Christmas, Ghostfacers, Monster Movie i odcinek gdzie Trickster wrzucał ich do innych seriali w tym CSI. Oczywiście normalne odcinki były świetne budowanie fabuły i bohaterów w tym przede wszystkim Castiela i Crowleya którzy są dla mnie najlepszymi bohaterami drugoplanowymi.

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Sa!nt pisze:i odcinek gdzie Trickster wrzucał ich do innych seriali w tym CSI.
Zdecydowanie najlepszy odcinek. <3 Mój ulubiony to jeszcze ten z 'króliczą łapką(?)' ten dzień świstaka, chyba Deana(jak dobrze pamiętam). 'Sam, Interrupted' z piątego sezonu mi się jeszcze podobał. Wiele było fajnych odcinków. Ja te odcinki pojedyncze jakoś lepiej przezywałem, bo ciągnięcie jednej sprawy przez kilka mnie trochę nudziło, ale nadal lubiłem to oglądać. Wgl lubię Supernatural za humor, teksty i sam Dean wymiatają. Sama już mniej lubię. Czasami jest wkurzający. Ja z postaci drugoplanowych żeńskich lubiłem najbardziej Ruby, Bellę, Annę, a z męskich to wiadomo Castiela i Bobby'iego. Te wspominanie o tym serialu daje mi do zrozumienia, że muszę czym prędzej nadrobić ten 6 sezon :3

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

aaa Artuś!! ja cię coraz bardziej wielbię ^^ za Buffy <333 oglądnij całe ^^ kocham ten serial, zwłaszcza jak się Anya pojawia i jest śmiesznie xd

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

W zasadzie to nie oglądam dużo telewizji. Z programów typu reality/talent show oglądam jedynie American Idol i na tym koniec. A inne programy? Jeżeli przypadkowo włączę telewizor i akurat leci TzG czy inne to obejrzę, ale bez większego zainteresowania. Seriali też nie oglądam - nie jestem cierpliwy - mój rekord to jeden sezon House. Oglądanie innych seriali kończy się na 1, 2 odcinkach. Chyba że w grę wchodzą seriale liczące ok. 6 -10 odcinków. 6-10 sezonów - odpada. Zdecydowanie o wiele większą sympatią darzę filmy.

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

Już drugi odcinek How I Meet Your Mother w którym pojawia się Survivor. W 6 odcinku jest tylko odniesienie do niego, w 3 bodajże albo 4 był Jeff i logo obecnej edycji. W jednym odcinku to zrozumiałbym taki uśmieszek w stronę innej produkcji tej samej stacji ale już dwa nawiązania i to prawie jedno za drugim? Z związku z tym że kręcą odcinki wcześniej pewnie po słabym sezonie RI zdecydowali się na reklamę w innych programach.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

W szóstym sezonie również było odniesienie do Survivor i też do The Amazing Race. Jak Barney mówił do Teda, o tym jego 'postrzelonym' koledze :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

haha dobre to było xd i o do ANTM było odniesienie wtedy xd
a tak btw skończyłam 6 sezon dosłownie pół godziny temu xd i teraz zastanawiam się czy ściągać na bierzaco 7 czy za inny serial się zabrać xd

Guest

Post autor: Guest »

ja ogl±dam Szko³a Przetrwania (Ultimate Survival)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Z RS: The Amazing Race, Ultimate Fighter

Z seriali:
Dwóch i pół, Jak poznałem Waszą matkę, New Girl, Psych, Mentalist, Criminal Minds, Big Bang Theory, Homeland, Grimm, Boss, Gotowe na Wszystko, Once upon a time, House, Dexter, Suburgatory.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

O widzę, że oglądasz Frasiek Once upon a time, póki co jestem z tym serialem na bieżąco, ale czy mnie zachwyca to raczej wątpię, sam pomysł jest może ciekawy, aktorzy dobrzy, ale czegoś w nim brakuje.
Natomiast nowy sezon House jest dużo lepszy od poprzedniego =]

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

ctoria pisze:O widzę, że oglądasz Frasiek Once upon a time, póki co jestem z tym serialem na bieżąco, ale czy mnie zachwyca to raczej wątpię, sam pomysł jest może ciekawy, aktorzy dobrzy, ale czegoś w nim brakuje.
Natomiast nowy sezon House jest dużo lepszy od poprzedniego =]
Po liczbie seriali chyba widać, że oglądam nie tylko to co mnie zachwyca. :wink:
Once upon a time na razie takie sobie, ale jestem ciekaw ich interpretacji różnych baśni.

Poprzedniego sezonu House to nie dałem rady obejrzeć w całości, bo w pewnym momencie wszystko mnie w tym serialu wkurzało i na jego tle ten wygląda bardzo dobrze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości