Witam wszystkich

Dozwolone wszystko i nic.
ODPOWIEDZ
Guest

Witam wszystkich

Post autor: Guest »

Witam,
Na pocz±tku chcia³bym wszystkich powitaæ i pogratulowaæ utworzenia tego forum. Na wstêpie chcia³bym przeprosiæ admina ¿e mam podobny nick ale to w zwi±zku z tym ¿e na podobnym forum mam taki nick:) Takie forum to dobra rzecz bo propaguje Survivor w Polsce. Przy okazji chcia³bym w tym miejscu podziêkowaæ ludzi± tworz±cym napisy do Survivor bo to dziêki nim mia³em okazje obejrzeæ: 7,10,11,14,15,16,17,18,19 i 20 sezon. Nie chcia³bym nikogo pomin±æ wiêc nie bêdzie wymienia³ tych osób:) To dziêki tym osobom Survivor w Polsce znowu od¿y³ przy najmniej dla mnie osoby która ogl±da³a go w TVP.
PS Czy na tym forum te¿ s± t³umacze?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nawet masz avatar taki sam jak ja :wink: Jest jedna tłumaczka (słonko), ale na razie ma ważniejsze obowiązki i przerwała tłumaczenie ósmego sezonu.

Guest

Post autor: Guest »

Ju¿ zmieni³em. Nie chcia³bym ¿eby kto¶ pomy¶la³ ¿e jestem twoj± kopi±. Wybra³em tamten nie widz±c twojego przedtem. Teraz ju¿ jest ok.

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

hehe teraz my mamy taki sam :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ale nie macie podobnego nicku :wink:

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

korzystając z tego tematu też chciałbym się przywitać

Ktoś w ogóle jest jeszcze na forum ? Czy forum upadło? bo nie chce się męczyć wstępem jak i tak nikt nie przeczyta :P

Jestem Stach i baaardzo lubię klimat Survivor i pewnie jak każdy z Was tu chciałbym wystartować w czymś takim.

Po skończeniu Lost, oglądnięciu wszystkich odcinków ER, Friends, Prison Break, Heroes i po byciu na bieżąco z HIMYM, Californication, GoT i pewnie coś by się dodało do tego wszystkiego, postanowiłem stracić trochę czasu na Survivor

Póki co odświeżyłem sobie pierwszy sezon (wow to było 10 lat temu) wtedy nie widziałem wszystkich odcinków, teraz na spokojnie sobie to wszystko zobaczyłem i dalej boleje, że [...] to wygrał/a :P (może nie wszyscy widzieli więc, nie spoileruje)

Generalnie no to na TVP widziałem kilka sezonów tak niektóre lepiej niektóre gorzej, ale teraz chciałbym kilka najbardziej popularnych zobaczyć w całości i dokładnie. Boję się że skończy się że oglądnę wszystkie, pierwszy sezon łyknąłem w 1,5 dnia :/ Tak było z ER, pomyślałem że zobaczę kilak pierwszych odcinków a później przez prawie pół roku nie oglądałem nic innego jak 15 sezonów Ostrego Dyżury, który swoją drogą miażdży system.


teraz ściągam Survivor 2: Australian Outback (proszę bez spoilerów)


A teraz kilka pytań:
Gdzie w necie można pooglądać całe sezony ?
Czy może są gdzieś z napisami angielskimi bądź polskimi ?
Skąd Wy ściągacie odcinki ?


Pozdrawiam

Stach

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

forum nie upadło, tylko to proste że ruch jest mniejszy bo nie ma edycji xdd
bo do pytań
na YT sa przeważnie całe sezony po angielsku
choćby tutaj http://www.youtube.com/user/stentilyzier#g/p

napisy polskie też są do wybranych sezonów zdaje się że 7,9, 10, 11 i 14-22 [wsyzsktie na napisy24], ale do tego trzeba mieć odcinki ściągnięte, które nie wiem skad obecnie można ściagać
jest zdaje mi się temat dotyczący odcinków do ściągnięcia gdzieś na forum jest :)

miło powitać mi nowego usera xd

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Miło powitać kogoś nowszego ode mnie. Ja też zaczynając Survivor Samoa w grudniu myślałem, że obejrzę tylko kilka sezonów, a teraz jestem już zdeterminowany, żeby obejrzeć wszystkie:)

Jeśli znasz angielski, to yt będzie, jak mówi Słonko, najlepszym wyborem. Prosto i szybko, a są tam chyba wszystkie sezony w całości.

Ciekawi mnie, czemu bolejesz nad zwycięzcą pierwszej edycji? Moim zdaniem najlepsza strategicznie osoba zwłaszcza na tle castu tamtego sezonu.

Forum żyje - nie jest nas dużo, ale dosyć regularnie piszemy:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

To może się przedstawię skoro już napisałem kilka postów. Jestem Kobra. Raczej nie zaskoczę nikogo mówiąc, że jestem fanem Survivor, bo jak inaczej miałbym się tutaj znaleźć? Moje ulubione sezony to 4, 6 i... 15 po chwili zastanowienia. Ulubieni uczestnicy znajdują się w sygnie. Poza tym marzy mi się daleka podróż na jakąś wyspę. Lubię muzykę, filmy, książki oraz czytanie i pisanie różnych opowiadań. Tyle.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kobietę chyba rozpoznaję. Czyżby Peih-Gee? Też ją bardzo lubię :) A pana niestety nie potrafię rozpoznać na podstawie dłoni :wink:

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Pan to chyba Erik z Samoa
Come on in,guys!

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Mam jedno pytanie. Jak to zrobiliście? Ja bym tak nie potrafił. :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

to już gienek musi odpowiedzieć jak rozpoznał Erika xd bo ja nie miałam pojęcia że to on
ale Peih-Gee łatwo rozpoznać xd

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

No normalnie poznałem xD
w sumie to dłużej sie męczyłem nad PG
Come on in,guys!

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Ja tak jak Gienek. Z Erikiem bardziej na swiezo i kojarze oficjalne zdjecia castu. A jak ogladalem 15 to nie widzialem ich :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości