S21E01 - Young at Heart

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S21E01 - Young at Heart

Post autor: ctoria »

Premiera - 15 wrzesień 2010

"Young at Heart" - The castaways are shocked to learn that they'll be divided into tribes of older players versus younger players. The older tribe is especially surprised to learn that they'll be teamed with former NFL Coach Jimmy Johnson. Meanwhile, one castaway reveals a personal secret that could affect the entire tribe as they head into their first challenge, on the season premiere of SURVIVOR: NICARAGUA, Wednesday, Sept. 15 (8:00-9:00 PM ET/PT) on the CBS Television Network.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Obstawiam, że ten personal secret to noga Kelly :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

moze to by było za oczywiste? z tą nogą?
może ktoś ma jeszcze jakiś 'sekret' którego producenci nie zdradzili przed emisją :wink:
tak czy tak nie moge sie doczekać odcinka :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Hahaha jaja by były, jakby się okazało, że nasze typowania, że Shannon jest kobietą byłyby prawdą. Np. przyzna się, że jest w trakcie zmieniania płci czy coś takiego :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

albo zmienił płeć, ale gruczoły mleczne nie pozwoliły mu/jej na pomniejszenie piersi :wink:
nie no nie popadajmy w skrajnosc
ale ucieszyłabym sie jakby 'sekretem' nie była noga Kelly

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wydaje mi się, że coś innego będzie tym sekretem. Bo o tej nodze pewnie wszyscy, którzy interesują się "Survivor" wiedzą :wink:

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

ŁO :O coś mi się wbiło w głowę, że premiera 17 września. Dobrze, że tu zajrzałem xD Nie przyglądałem się bacznie postacią. znaczy przejrzałem tematy tutaj, ale nie wszystkich. Video z wywiadami też nie widziałem, w sumie dobrze. Będę miał niespodzianki xD Ciekawe o jakim sekrecie mowa :twisted: Jeszcze nie miałem okazji, więc napisze, że podział na młodych i starych mi się nie widzi, ale lux xD

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Wydaje mi się, że z tym sekretem chodzi jednak o nogę Kelly, bo w tej zapowiedzi sezonu prowadzonej przez Parvati co dałem linki w temacie ogólnym, Kelly powiedziała, że będzie próbowała trzymać to w tajemnicy aż do pierwszej konkurencji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor Nicaragua - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości