S21E05 "Turf Wars"

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S21E05 "Turf Wars"

Post autor: ctoria »

<object><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jlFRI1KJdpU?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/jlFRI1KJdpU?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>


Jak dla mnie odcinek i konkurencja zapowiadają się fajnie, i to chyba będzie pierwszy odcinek tego sezonu, na który będę czekać z niecierpliwością : )

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

dobra oby zapowiedz była tylko przedsmakiem tego co sie bedzie działo, bo na prawdę ciekawie to wyglada xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ja mam tylko nadzieję, że spojlery podane przez tą samą osobę, która podała prawdziwą listę odpadania w HvV, się nie spełnią... :/

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Jak dobrze wyłapałem, to drużyny będą wyglądać tak: Niebiescy: Dan, Tyrone, Ive, Holly, Chase, Naonka, Benry, Alina. Żółci: Kelly S., Kelly B., Brenda, Sash, Judd, Marty, Jill, Jane. :D U niebieskich 3 zawodników lubię(Naonka, Alina i Ive), a reszta obojętna. U żółtych jest ciekawiej, Brenda, Marty, Kelly B., Jane, czy nawet Fabio. Będę chyba kibicował żółtym, by na rady nie chodzili. Mam też nadzieję, że Naonia nie odejdzie :(( xD Pocieszam się tym, że zawsze działo się inaczej niż na zapowiedziach, więc jest nadzieja. WOW konkurencja zapowiada się obiecującą!
lukaszk pisze:Ja mam tylko nadzieję, że spojlery podane przez tą samą osobę, która podała prawdziwą listę odpadania w HvV, się nie spełnią... :/
nie widziałem całej listy. Przed 4 odcinkiem na stronie, na której była podana cała lista z HvV była tylko lista z wypisaną osobą, która prawdopodobnie odejdzie w 4 epie i przy każdym pisały tylko przypuszczenia, że może odpadnie przed jury, dojdzie do jury itp. więc nawet się nie wczytywałem, tak tylko rzuciłem okiem :D Chociaż i tak nie przeszkadza mi jeśli wiem, kto jak będzie odpadał, zabawę przy oglądaniu mam taka samą :D

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

lukaszk pisze:Ja mam tylko nadzieję, że spojlery podane przez tą samą osobę, która podała prawdziwą listę odpadania w HvV, się nie spełnią... :/
spoilery podawane przez missyae zawsze się sprawdzają, bo o ile się nie mylę to on pracuje przy produkcji czy coś w tym stylu. w każdym razie jego spoilery są w 100% pewne.

nie mogę się doczekać tego 5 odcinka, będą emocje z przemieszaniem teamów ;D.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor Nicaragua - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość