Spoilery ogólne

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Spoilery brzmią nadzwyczaj ciekawie jak na bezbarwoność tego sezonu. :wink: I znowu zepsułam sobie oglądanie xD

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Coraz nas więcej skuszonych na spoilery, ciekawe dlaczego, ale wygrana Fabio omg : )

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Ja również odwiedziłem spoilery xd
Głównie przez to, że przeczytałem na survivosucks o tym, że w finale będzie 3 facetów z La Flor. (to było dosyć dawno)
To już mi zepsuło sezon...
A dzisiaj przeczytałem, że Kelly S zrezygnuje, więc stwierdziłem, że no muszę zobaczyć xd

W ogóle jak na moje quitersi nie powinni mieć w ogóle prawa do bycia w jury.
(Chodzi mi o dobrowolne odejście, nie o usunięcie z powodu kontuzji)

A ogólnie to masakra... Fabio zwycięzcą? xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Na survivorsucks wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja. Wiele osób zastanawia się, dlaczego na Sash'a tak wiele osób ma być złych podczas finału i dlaczego ma on nie otrzymać żadnego głosu. W końcu przez wielu jest uznawany za najlepszego gracza obok Brendy. Otóż Missaye zdradził, że Sash zrobił coś naprawde okropnego - coś, co prawdopodobnie nie zostanie pokazane w telewizji. Była to sytuacja w stylu: komu uwierzyć? - np. afera między Ghandią a Tedem w Thailand, nie wiadomo było, komu wierzyć. To jednak było coś o wiele gorszego. Podczas finału to właśnie wyszło. Jurorzy nie wiedzieli, komu wierzyć i postanowili nie uwierzyć Sash'owi, ich myślenie było w stylu: "on grał naprawdę dobrze, ale czy naprawdę to zrobił?". Missaye powiedział, że nie wie, czy może zdradzić, co to jest i na razie tego na pewno nie zrobi. Wiadomo jednak, że doszło do tego podczas rady plemienia i że Jeff nawet zarządził o wyłączeniu kamer. Wiadomo też, że do wyłączenia kamer doszło co najmniej raz w historii programu - gdy Janu w Palau odchodziła, mogła nie być jurorem bo sama zrezygnowała. Postawiła jednak warunek: odejdzie, ale pod warunkiem, że będzie w jury. Jeff wstrzymał wtedy grę, wyłączono kamery podczas rady i Jeff poszedł przedyskutować to z innymi producentami. Tak bardzo zależało im na pozostaniu Stephenie, że zgodzili się na warunek Janu. Co się stało tym razem? Nie wiadomo. Na Survivorsucks jest mnóstwo podejrzeń i różnych historii. Missaye potwierdził tylko jedno - próbował wpłynąć na Kelly S, ażeby namawiała jurorów do głosowania na niego. Wiele osób podejrzewa, że jeśli Kelly jest w to zamieszana, to może dlatego jej edit jest tak okropny. Missaye jednak zastrzegł, że namawianie Kelly do tego nie jest tym złym wydarzeniem, jest to coś zupełnie innego. Co się stało tak naprawdę i czy się tego dowiemy? Nie wiadomo.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Najlepszy był tekst:
'Clearly Sash killed someone. '
myślałam, że padnę XDDDDDD.
albo, że zgwałcił Benry'ego XDDDD albo syna Dana hahahaha.

w każdym razie, generalnie są niezłe jaja, ale jestem pewna, że nam tego nie pokażą, a szkoda, bo faktycznie jakby dłużej pomyśleć to jury nie miało powodu nie głosować na Sasha, niby jest czarnym charakterem, ale moim zdaniem lubianym i tak też się o nim wypowiadali m.in. Brenda. 0 głosów mogłaby otrzymać np. NaOnka, ale nie Sash! ciekawa jestem jak to wszystko się wyjaśni, może jednak missaye nam powie co się stało :D :D. ja myślę, że on faktycznie próbował przekupić Kelly XDDDDDDD.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Bo próbował, Missaye to powiedział. Jednak zaznaczył, że to nie jest to wydarzenie, o które chodzi.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

lukaszk pisze:Bo próbował, Missaye to powiedział. Jednak zaznaczył, że to nie jest to wydarzenie, o które chodzi.
faktycznie, masz rację, źle doczytałam :D. ale i tak są takie jaja XDDD. ale jestem ciekawa o co chodzi!!!

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Lukaszk, wyjaśniło się coś z tym Sashem??? :D :D :D bo ostatnio trochę się zgubiłam i nie doczytałam czy w końcu missaye to wyjaśnił ;D XD.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No właśnie nie wiadomo. Temat umarł śmiercią naturalną. Ale wszyscy mówią o nim, że prowadzi dobrą grę, więc to będzie dziwne, jak na niego nie zagłosują. A tak poza tym, czy dominacja Jud'a w immunitetach nie powinna się już zacząć?

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Ja sama bym na niego zagłosowała, on gra naprawdę dobrze :D.

A co do Juda to właśnie zdziwiłam w tym ostatnim odcinku, że nie wygrał, bo skoro to miał być 'immunity run' (nie umiem tego dobrze przetłumaczyć na polski ;x) to powinno to trwać dłużej niż tylko 3 immunitety. Ale od przyszłego odcinka (zostały tylko dwa w sumie, no ale XD) już podobno ma zacząć wygrywać, więc wygra trzy pod rząd + tamten jeden wcześniej to razem są 4. Ale widziałam w zapowiedzi, że będzie płakał, omg XDDDDDD. Dan pewnie też, bo ten jego syn przyjeżdża. No i Jeff! Generalnie wszyscy będą płakać, hahaha XD. Będzie ciekawie :D :D.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

no, skoro jesteśmy przed odcinkiem finałowym to może napiszę jakich głosów się spodziewam na FTC :D.

Alina - Chase (missaye tak mówił + chyba jest na niego wkurzona, że nie zagłosował razem z nią)
Marty - Fabio (filmiki z panderosy + wczorajsza reakcja na zdobyty przez niego immunitet mówią wszystko)
Brenda - Chase/Fabio (może być wkurzona na Chase'a za zdradzenie jej)
NaOnka - Chase (chyba nie trzeba tłumaczyć XD)
Kelly S. - Fabio (bo missaye tak powiedział, hahaha XD)
Benry - Fabio (wiadomo, chciał się go pozbyć, ale i tak na pewno na niego zagłosuje)
Jane - Fabio (po tym co zrobili Chase i Sash, nie ma innej opcji)
Dan - ? mówią, że Fabio, ale on jest tak bezpłciowy, że totalnie nie mam pojęcia na kogo zagłosuje XD
Holly - Chase (sojusznicy, nie zdradził jej, na pewno uważa, że zasługuje na wygraną etc. ;D)

moim zdaniem głosy się rozłożą 5:4 lub 6:3, ale na pewno nie będzie 9:0, nie ma opcji, żeby nikt nie zagłosował na Chase'a (o ile w ogóle Fabio wygra, tego nikt pewien nie jest XD a to by Ci była niespodzianka jak by np. Sash wygrał hahahahahaha XD).

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ktoś na sucks napisał, że będzie 6:3, ale Missaye powiedział, że 3 głosy to dużo, więc ja obstawiam 7:2. Missaye powiedział też, że tej tajemniczej aferze z Sash'em winna jest Jane. Oskarżyła go o próbę przekupstwa - nie wiadomo, czy tak było naprawdę, czy się przesłyszała, czy po prostu to zmyśliła się, żeby się zemścić. Jak ja tej wrednej baby nienawidzę, jeśli wygra fan favorite, to ja nie wiem!

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

lukaszk pisze:Jak ja tej wrednej baby nienawidzę, jeśli wygra fan favorite, to ja nie wiem!
Jezu, ja też jej nie cierpię !!!
Na początku ją lubiłam i to bardzo, ale od kilku odcinków nie mogę jej znieść.. Ciekawa tylko jestem czy ona to zmyśli z tym Sashem czy taka jest prawda. I w ogóle co się wydarzyło.
A co do fan favourite to ona niestety ma duże szanse :(, ale wydaje mi się, że Holly także, więc trzymam za nią kciuki :D.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Z jednego z wywiadów:

I’m already getting a number of people asking me why you voted against Sash instead of Holly, just in case the quickly-hatched possible plan worked?

Jane: Because of what Sash did to me prior to me leaving the game. Some of that wasn’t shown on TV so I can’t discuss it. But the jury knows about it. I was just letting Holly and Chase know that he’s a snake in the grass, so don’t trust him if they didn’t already know that.

Jestem cholernie ciekawy, o co chodzi i co tak naprawdę się wydarzyło.

EDIT: i jeszcze w filmiku z głosowaniem w insiderze usunęli fragment wypowiedzi Jane o Sashu i wypowiedzi Sasha o Jane. Niezły przekręt jakiś jest.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

wow, niezłe jaja są !! musiało stać się naprawdę coś poważnego skoro tego nie pokazali w telewizji :shock: . mam tylko nadzieję, że jakoś się dowiemy o co chodziło, bo mnie zżera ciekawość XD.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor Nicaragua - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości