Spoilery ogólne

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Spoilery ogólne

Post autor: ciriefan »

No nie mogłem się powstrzymać i nie sprawdzić spojlerów, tak już mam :D

UWAGA - spojler z kolejnością odpadania i przyczynami niektórych odejść. Jak ktoś nie chce wiedzieć, niech nie czyta!!!

Ogólnie osoba, która podała kolejność odpadania w HvV odmówiła podania tej kolejności tym razem, ale dała kilka wskazówek na podstawie których ustalono taką listę. Oczywiście nie oznacza to, że tak będzie naprawdę, bo to tylko spojlery, ale ciekawe, czy się spełni. Oto ustalona lista (z zastrzeżeniem, że nie do końca może być tak jak tutaj, osoby mogą być pozamieniane miejscami, jednak ci co są na początku, raczej na początku odpadną, tylko może w nieco innej kolejności):

16 - Tyrone
15 - Kelly B
14 - Yve
13 - Jill
12 - Marty
11 - Alina
10 - Benry
9 - Brenda
8 - Naonka
7 - Kelly S
6 - Dan
5 - Holly
4 - Jane
F3 - Jud, Chase i Sash

Ja osobiście jestem rozczarowany tą finałową trójką. I Jud ma największe szanse na zwycięstwo (bo Chase i Sash zdradzą parę osób)

W okolicach finałowej 10 pojawi się podział na sojusz kobiecy i męski. Naonka zdradzi Brendę i dlatego ona odpadnie (Chase i Sash również wezmą udział w tej zdradzie). Potem Naonka sama zrezygnuje z gry. Na tej samej radzie co Naonka, kilka minut później, zrezygnuje Kelly S (bo będzie wiedziała, że i tak jest w kolejce do odpadki). Dan na pewno dotrwa do odcinka z wizytą rodzin. Możliwe, że odpadnie dopiero po Holly, bo jest sojusz męski. Jane nie odpadnie wtedy, ponieważ najprawdopodobniej ona w tym sezonie ma być osobą, która będzie wygrywać immunitet za immunitetem (nie jest do końca potwierdzone, czy to ona jest tą osobą), jednak przed finałem szczęścia jej zabraknie. Ponieważ Chase i Sash sporo nazdradzają, faworytem do zwycięzca jest Fabio... :/

Prawdopodobnie będzie też rywalizacja Marty vs Jane tak jak to było Rupert vs Russell, Jane ma być bohaterką, a Marty łotrem.

Prawdopodobne jest też, że Tyrone będzie 12, a 3 panie odpadną pierwsze (Kelly B pierwsza, odcinek później podwójna eliminacja).

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na wikipedii również pojawiły się spoilery i z tego co pamiętam to kolejność odpadania była trochę inna :wink:

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Re: Spoilery ogólne

Post autor: Vogue. »

lukaszk pisze:No nie mogłem się powstrzymać i nie sprawdzić spojlerów, tak już mam :D
ja też tak mam !!
obiecałam sobie, że w tym sezonie ZERO spoilerów, ale oczywiście nie wyszło.

co do kolejności odpadania to tak właśnie będzie to mniej więcej wyglądać, może kilka miejsc się zamieni. co do F3 to nie jest pewne na 100%, bo missyae tego nie potwierdził tylko ktoś inny to zaspoilerował, ale to jest naprawdę bardzo prawdopodobne. nie do końca mi się to F3 podoba, bo ani Chase ani Sash nie są moimi ulubieńcami, ale Jud.. to jest piękne :D:D. ale zobaczymy jak to wszystko będzie się rozwijać :).

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Weźcie, jeśli to będzie final 3 to załamka. A jak wygra Fabio to już wogóle... I jeszcze to odejście Kelly S. Może dlatego tak ją mało pokazują - za karę? Naonka też niby ma zrezygnować, ale Naonka z kolei jest taka, że trudno jest jej nie pokazywać :p

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Raczej pewne: w najbliższym odcinku podwójna eliminacja, obie drużyny idą na radę, do wygrania dwa immunitety, które zwyciężą Holly i Jill.
Najprawdopodobniej odpadną Kelly B. i Yve.

Missaye przyznała, że myli jej się Holly z Jane. Oznacza to, że być może to Holly będzie osobą wygrywającą immunitety. Missaye jednak potem zdradziła, że jury będzie bardzo kibicowało jednej osobie, aby wygrywała immunitety i będą pokazywać swoją radość na ławie jurorów, że ta osoba wygrywa. Istnieje więc możliwość, że po zdradzie Brendy będzie sojusz Sash/Chase/Holly/Jane i to Jud będzie osobą wygrywającą immunitety i uda mu się dotrzeć dzięki nim aż do finału.

Missaye zdradziła, że odcinek z odejściem Brendy ma być najciekawszym w tej edycji. Równie ciekawa ma być finałowa rada, ponieważ wiele jurorów będzie mocno rozżalonych. Jeden z finalistów ma się nawet rozpłakać, dzięki czemu zostanie uznany za najbardziej szczerego.

Missaye nie chce zdradzić, czy Benry będzie miał udział w eliminacji Brendy. Nie chce też oczywiście powiedzieć, czy odpadnie przed nią. Istnieje więc możliwość, że Benry przeskoczy parę oczek wyżej na powyższej liście i odpadnie jakoś po Kelly S.

Marty prawdopodobnie odda swój immunitet Sash'owi. Będzie on bardzo pewny swojej przewagi w grze. Sash jednak go zdradzi, co sprawi, że Marty może być bardzo rozgniewanym jurorem (jeśli jury zacznie się przy 12 osobach).

Naonka prawdopodobnie odda ukryty immunitet Chase'owi i będzie to miało wpływ na odejście Brendy.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

a missaye to nie jest facet? :D
no, ale nieważne.

w każdym razie, wydaje mi się, że osobą wygrywającą immunitety będzie Jud, ponieważ od zawsze był na uboczu i teraz bardziej 'trzyma' z Martym niż z całą resztą, więc będzie musiał się jakoś ratować. poza tym, w jury na pewno będzie Alina, Benry, Marty i Brenda, która zostanie zdradzona przez Chase'a, a jak wiemy z pierwszą trójką Fabio miał najlepsze stosunki. z drugiej strony, przed rozpoczęciem tego sezonu, missaye mówił(mówiła ;x), że był świetny w obozie, ale niezbyt wyróżniający się w zadaniach. no nie wiem, ciekawa jestem kto w końcu będzie wygrywał te immunitety :D.
kto się rozpłacze? na milion procent będzie to Chase ;x. Sash ma być czarnym charakterem, więc nie sądzę, żeby się rozpłakał, sądzę, że Fabio będzie miał do tego obojętny stosunek, więc odpada, a Chase to takie ciepłe kluchy trochę ;x.
moim zdaniem Benry odpadnie wcześniej, bo będzie uznawany za zagrożenie w zadaniach, poza tym pewnie będzie bez sojuszu (jestem pewna, że po połączeniu będzie Chase-Sash-Brenda-NaOnka-Kelly S.-Jane i to oni będą rozdawać karty, dlatego tak wcześnie odpadnie Marty i Alina, później Benry i wtedy zacznie się dziać ;D. Brenda zostanie zdradzona, NaOnka i kelly S. zrezygnują i wtedy właśnie utworzy się sojusz Holly-Jane-Sash-Chase i wtedy też zacznie wygrywać Fabio (lub też wcześniej, skoro NaOnka i kelly S. wiedziały, ze odpadną) i przez niego odpadną Dan, Holly i Jane.
gdybym miała teraz strzelać kto na kogo zagłosuje w jury, to:
Marty - oddał immunitet Sashowi, ale ten prawdopodobnie go zdradził, więc powiedziałabym, że Jud, bo miał z nim dobre kontakty
Alina - Jud na 100%
Benry - Jud na 100%
Brenda - to jest bardzo dobre pytanie, bo podobno zostanie zdradzona.. wygląda na raczej mściwą osobą, ale i tak powiedziałabym, że zagłosuje na Chase'a
NaOnka - Chase na 100%
Kelly S. - NIE MAM POJĘCIA, skoro nic o nie nie mówią ;x. ale Chase albo Sash
Dan - czytałam na forum, że większość uważa, że zagłosował na Juda, ale nie mam pojęcia
Holly i Jane - podobno też zostały zdradzone, więc w takim przypadku Jud, ale jeśli nie to najprawdopodobniej Chase

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Może to i facet, nie wiem :P Ale miał kobietę w avatarze :)

Jud - jeśli wygra, to się załamię. Wyjątkowo załamująca jest wogóle ta finałowa 3. Mam nadzieję, że wygra Sash, bo on wydaje się być najbardziej myślący. Mam nadzieję, że to jednak Jane lub Holly będą wygrywać i to one zajmą miejsce Jud'a w final 3.
Co do rozpłakania Chase'a myślę, że masz rację.
Benry - też sądzę, że wyleci przed Brendą. W jednym ze spojlerów Missyae napisał, że Brenda nie będzie mogła szukać w nim pomocy, więc może dlatego, że go już nie będzie.
A co do Kelly s. i Benry'ego - Missaye stwierdził, że nie dostają czasu antenowego, bo po prostu byli głupi i wogóle nie myśleli i nie mieli zbyt wiele do powiedzenia.
Co do tego, że Naonka i Kelly S. wiedziały, że odpadną. Kelly S. wiedziała, że jest w kolejce do odpadnięcia, ona prawdopodobnie została wierna Brendzie. Natomiast Naonka zdradziła Brendę (prawdopodobnie odda swój immunitet Chase'owi). Naonka zaszłaby dalej, ale odejdzie, bo kości ją będą bolały - tak, to śmieszne, ale tak napisał Missaye i sam się z tego śmiał.
Więc miejmy nadzieję, że wygra Sash. Ale miał kiepski edit, mało go było do tej pory, więc wątpię, żeby to był on. Chase, no cóz... Przynajmniej lepszy niż Fabio. Po odejściu Marty'ego i Brendy nie będzie co oglądać.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

ostatnio właśnie na survivorsucks ktoś się pytał o to i powiedzieli, że missaye to facet XD.

i nie chcę Ci psuć zabawy, ale missaye potwierdził, że Sash nie wygra. poza tym - ma za słaby edit. co prawda w porównaniu do Natalie to i tak chyba lepszy ;x, ale zwycięzcy faceci zawsze byli bardzo widoczni i nie sądzę, żeby to się zmieniło.
na razie uważam, że Chase i Jud mają równie szanse na wygraną. Chase'a pokazują bardziej ze strony strategicznej, ale ma tez dużo nudniejszy edit i tak trochę bezpłciowy. za to Jud na razie miał wszystko - 'million dolar quote', odcinek, w którym przyznał się, że ma strategię, miał tylko jeden niewidoczny odcinek, wygrał jedną konkurencję dla La Flor, poza tym, nawet jak TEORETYCZNIE go nie ma to i tak jest ;x. z drugiej strony, pokazuję go jako kompletnego idiotę (szczególnie w pierwszym i 6 odcinku). ciekawa jestem jak to wszystko się skończy :D :D.
a i jeszcze co do Benry'ego i Kelly S. - też czytałam, że nie pokazują ich właśnie dlatego, że nie mają nic do powiedzenia i w sumie z tym się zgadzam, niby Benry'ego ostatnio pokazują i go polubiłam, ale nie jest jakąś charakterystyczną postacią.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Porcja świeżych spojlerów:

W najbliższym odcinku odpada Jill. Winnym jej odejścia będzie Marty. Prawdopodobnie odda on immunitet Sash'owi. No i nie wiadomo dokładnie jak do tego dojdzie, ale on "will throw Jill under the bus" - nie wiem jak to przetłumaczyć, ale chyba wiemy o co kaman :wink:

W pewnym momencie gry będzie miał miejsce pożar w obozie. Winna temu będzie Jane.

Podobno Dan ma bardzo nienawidzić w finale Sash'a i jego finałowa mowa może być ciekawa.

Potwierdzone jest, że edit Kelly S, a właściwie jego brak, to zemsta producentów. Są oni na nią wściekli, że zrezygnowała, dlatego całkowicie ją pomijają w programie. Missaye zdradził, że prawdopodobnie gdyby nie zrezygnowała, byłaby z niej "sweetheart" tej edycji. Cóż można rzec... Brakuje nam porządnych słodziaków. Dlatego szkoda, że producenci tak się na niej zemścili :/

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

lukaszk pisze:W pewnym momencie gry będzie miał miejsce pożar w obozie. Winna temu będzie Jane.
hahaaha, Jane jest boska :D :D.

missaye potwierdził, że to Fabio będzie wygrywał immunitety! tak jeeeeeest ;DDD. i wygra też w następnym odcinku, razem z Jane :D :D.
poza tym, za tydzień odpada Alina :(. szkoda, bo to jedna z najlepszych uczestniczek tego sezonu!

edit:
'I told you they had a plan to get out Kellly B and Alina even if they had to endure a 'swap'. The La Flor side with Sash stuck to the plan and got rid of Kelly B, it was nothing to do with how,they edited that episode. Ask yourself this question, why did we not see that Tribal Council's voting on the Insider????????????????? Because it would have shot down the whole BS about was Marty leaving or not. He WAS NOT leaving that night, no way. So they merge, all hook back up and Naonka tellls them why they veered off from the plan and now back on plan, Alina goes. It is that simple. They have controlled this game the entire season with Sash and Brenda being the brains behind it. Next they go after Marty because its his turn and they promised Jane she would outlast Marty. Then Naonka wakes up to the fact Brenda is gonna win this game by taking her and Kelly S to the finals and she tells Chase and Sash so they take out Brenda at a TC where Probst basically just slams Brenda into submission. Only hours later they get Brenda and go back to TC and Nay and Kelly S both quit. So now you have Sash and Chase in an alliance with Holly and Jane who control the game. So who would be next after that? The strongest person right? After that we have the fire finally being put out by Jane and her bucket of water. Then we finally see the old man Dan leave at the hands of Sash. Takes us to the final four with Holly, Jud, Sash, and Chase. Jud wins immunity again and Sash and Chase DO play their idols and Holly leaves. The guys were well aware they would be the first final 3, there it is again a season of firsts, and they did it, final 3 all men. Final TC Fabio breaks down about growing up out there and talks very sincere about his mom who had just visited him on the family visits, and that my friends is season 21. The big emotional moment at the family visit comes between Dan and his son, Probst even starts crying. Why did I break my normal style of week to week, well keep watching and you will find out. Other people have details and will be posting them. Great cast, great people, great season, even if they did move the show to Church night after 20 successful seasons on Thursday night.'
słowa missaye ;D. nie chce mi się tłumaczyć, myślę, że wszyscy znają angielski, jak by ktoś coś nie rozumiał to krzyczeć, w każdym razie to w skrócie co będzie się działo w kolejnych odcinkach :D :D :D.

czyli znamy już boot order.
12 - Alina
11- Marty
10 - Brenda
9 - NaOnka
8 - Kelly S
7 - Benry
6 - Jane
5 - Dan
4 - Holly
F3 - Sash, Chase, Jud (moim zdaniem w tej kolejności)

głosy powinny rozłożyć się tak:
Alina - Jud
11- Marty - Jud
10- Brenda - Jud
9- NaOnka - Chase
8- Kelly S - Jud (missaye powiedział, że Kelly zagłosuje na Juda)
7- Benry - Jud
6- Jane - Chase/Jud (eliminują ją przed Danem, więc może się fochnąć na Chase'a i Sasha XD)
5- Dan - Jud
4- Holly - Chase
generalnie jestem mega happy, bo prawdopodobnie Fabio wygra, hahaha :D :D :D :D. no to są jaja normalnie XDDD.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No to uporządkujmy to:

Najpierw odpada Alina. Jane i Jud wygrają immunitet w najbliższym odcinku, dla Jud'a będzie to pierwszy z wielu. Alina odpada ze względu na plan sojuszu piątki, aby jak najszybciej pozbyć się jej i Kelly B.

Potem odpada Marty. Piątka podejmie taką decyzję, bo Jane powiedziała im, że chce być w grze dłużej od niego. Oni więc spełnią jej prośbę.

I tu robi się ciekawie. Nadchodzi pora na zdradę Brendy. Brenda planowała pójść do finału z Naonką i Kelly S. Naonka jednak zacznie myśleć, że nie ma szans wygrać z Brendą. Postanowi więc ją zdradzić. Więc powie wszystkim o tym, kogo Brenda chce wziąć do finału i Brenda zostanie wyeliminowana. Jedynie Kelly S. pozostanie jej wierna. To nie będzie blindsiding (choć edytorzy będą chcieli tak to pokazać). Jeff będzie miał pretensje, że Brenda się podda i nie będzie walczyć o swoje. Jednak Brenda nie będzie miała na to czasu. W tym odcinku ma się wydarzyć między innymi pożar spowodowany przez Jane.

W kolejnym odcinku odejdzie Naonka. Sama zrezygnuje, bo "bolą ją kości". Odda też swój ukryty immunitet Chase'owi. Na tej samej radzie z gry zrezygnuje Kelly S. I tak to jest jej kolej do odpadnięcia, więc Kelly uzna, że nie da im tej satysfakcji wyeliminowania jej i sama odejdzie. Tutaj też się nawiązuje sojusz Holly/Jane/Sash/Chase.

Następnie odpada Benry jako największe zagrożenie.

Jud ciągle wygrywa immunitety. W tym miejscu odpada Jane. Zostaje zdradzona.

W końcu przychodzi kolej Dan'a - odpadnie z rąk Sash'a.

Jud wygrywa ostatni immunitet. Chase i Sash grają immunitetami (to jest dosyć niezrozumiałe, na ostatniej radzie?), Holly odpada.

W finale Jud opowiada o swojej rodzinie, zaczyna płakać gdy opowiada o swojej mamie, która go odwiedziła w konkurencji. Wyjdzie na bardzo "dobrą" osobę.

Inne informacje:

Dan będzie miał wzruszający moment z synem podczas wizyt rodzin. Jeff nawet się wzruszy.

Jane coś tam namiesza z ogniskiem i jak pójdą na konkurencje, spali im się obóz.

Missaye dodał, że gra socjalna Jud'a była świetna, nawet jeśli on sam o tym nie wiedział. Wszyscy go lubili, nie miał żadnych wrogów.

Ja jestem załamany jego zwycięstwem ;( Wolałbym Sash'a, który był mózgiem tego sojuszu :)

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Możecie się śmiać, nie wytrzymałam, może gdyby sezon był lepszy to nie zajrzałabym tutaj, i wgl teraz wielkie zdziwienie się maluje na mojej twarzy : )

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

ctoria pisze:Możecie się śmiać, nie wytrzymałam, może gdyby sezon był lepszy to nie zajrzałabym tutaj, i wgl teraz wielkie zdziwienie się maluje na mojej twarzy : )
na mojej też się malowało, nie przejmuj się XDDD.

w ogóle, to są jaja, że to Fabio będzie płakał na FTC hahahaha. dobra, uwielbiam go, ale będę mieć taki polew z niego, że masaakra ;x.
a co do zwycięzcy, to ja Sasha nie lubię, ale osobiście się zgadzam, że bardziej na to zwycięstwo zasługuje, chociaż dla mnie i tak Fabio wymiata i normalnie skręca mnie ze szczęścia, że prawdopodobnie wygra XD. chociaż zaczyna mnie to trochę wkurza, że w Survivor grają coraz głupsi ludzie i nie potrafią docenić dobrej gry i czarnych charakterów, tak jak było z Toddem, Richardem czy Parvati. i kto wie, może gdyby producenci zwiększyliby edit Sashowi to bym go bardzo polubiła, bo uwielbiam czarne charaktery, ale nie bo po co, trzeba pokazywać idiotkę NaOnke i nudziarza Chase'a oOOOOO.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Iki, czekamy na więcej wrażeń :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

ctoria pisze:Możecie się śmiać, nie wytrzymałam, może gdyby sezon był lepszy to nie zajrzałabym tutaj, i wgl teraz wielkie zdziwienie się maluje na mojej twarzy : )
Też tutaj zajrzałem i zaczytałem się w spoilerach :wink: Nie mogę uwierzyć, że Fabio wygra. NaOnka zrezygnuje, ponieważ bolą ją kości. Kelly S. zrezygnuje po Naonce - teraz już wiem dlaczego tak producenci założyli sobie, by pokazywać jej jak najmniej. Ta edycja jest "inna" od pozostałych. Jane, która na początku gry wydawała się nijaka i skłonna do poddania się wychodzi na moją faworytkę :wink:
I Dan na piątym miejscu... :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor Nicaragua - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości