Magisterka

Zablokowany
xyz
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2017, 00:00
Kontakt:

Magisterka

Post autor: xyz »

Hej, mam do Was prośbę: piszę pracę magisterską o konwergencji mediów i jako przykład używam Survivora, ale szczerze mówiąc utkwiłam w martwym punkcie :D w rozdziale o programie mam trochę o formacie o zasadach gry. Podpowiecie proszę jakieś fajne rzeczy, które mogę umieścić w tym rozdziale? Może jakieś ciekawostki?

+ chciałabym Was prosić o jakieś informacje o tym forum, bo w podrozdziale o Internecie mam zamiar opisać właśnie fora i jakieś grupy :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Magisterka

Post autor: Jack »

Jako ciekawostki można napisać o oglądalności programu i o tym, że pierwsza edycja była hitem w USA.
O ile się nie mylę to w jakimś rankingu programów, które zmieniły oblicze telewizji, "Survivor" plasował się dość wysoko.
Możesz też wspomnieć o różnych zagranicznych wersjach formatu. Wydaje mi się, że w którymś z odcinków Jeff Probst mówił również w ilu krajach pokazywano amerykańską wersję programu - to też można uznać za ciekawostkę.

A jeżeli chcesz jakieś informacje o forum to napisz w wiadomości prywatnej co konkretnie Cię interesuje :)

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Magisterka

Post autor: MD »

Jakiego typu ciekawostki Cię interesują, to dobre pytanie, na tym forum jesteśmy mili i zawsze chętni do pomocy :)

Np. dane z Twittera mogłyby być dobrym pomysłem - np. tygodniowa ilość tweetów #Survivor. Poruszenie kwestii tego jak zmieniła się reakcja widzów w stosunku do kontrowersyjnych momentów w dobie mediów społecznościowych i "internetów 2k17" mogłoby być też ciekawym problemem.

xyz
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2017, 00:00
Kontakt:

Magisterka

Post autor: xyz »

Jack, byłabym wdzięczna za wszystkie informacje, które mogą mi się przydać, ile forum istnieje, jakie wątki ile użytkowników i czy robicie swoje edycje online, jeśli tak to co ile itp.

PS: Napisałabym PW ale nie mam uprawnień :(

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Magisterka

Post autor: Jack »

Dobrze. Napiszę do Ciebie wiadomość.
Jak będziesz potrzebować czegoś jeszcze to pisz tutaj.
(Zapomniałem, że trzeba mieć co najmniej 5 postów, żeby wysyłać wiadomości i publikować posty bez obowiązku akceptacji przez administratora).

Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości