Szacowanie

Zablokowany
Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Szacowanie

Post autor: jonek95 »

Hejo, kiedyś prowadziłem podobną zabawę na Castaways więc myślę, że i tu się sprawdzi.

Generalnie polega to na tym, że ktoś zadaje pytanie na które tylko on zna odpowiedz na tym forum. Przykładowo "Ile mam okien w domu ? "
Proponuję sobie dać 48 h na każde pytanie. Załóżmy że odpowiedzią na pytanie musi być liczba od 0-25. Proponuje zrobienie rankingu, już objaśniam :
Poprawna odpowiedz 10
Osoba A odpowiada 20
Różnica 10 więc osoba A dostaje -10 pkt do rankingu.
Zakładam, że granicą będzie -100pkt wtedy to osoba kończy grę i zajmuje odpowiednie miejsce do ilości osób biorących udział w zabawie.

Osoba która będzie najbliżej poprawnej odpowiedzi zadaje nastepne pytanie i tym samym nie ma szans na dostanie minusowych pkt w danej rundzie.

Zasady
1. Odpowiedzią musi być liczba od 0 do 25
2. Liczy się kolejność dodawania postu w przypadku podania tej samej liczby.
3. Za trafienie w poprawny wynik +10pkt
4. Ostatnim pytaniem jest to zadane w F3
5. Wygrywa osoba z najmniejszą liczbą minusowych pkt
6. 48h na każde pytanie od momentu jego zadania
7. Brak odpowiedzi na pytanie to kolejno za pierwszy raz - 10pkt, drugi -15 pkt, trzeci i każdy kolejny -25
8. Do gry można dołączyć w każdym momencie z tym że biorąc udział od np trzeciej kolejki na start mamy -25pkt patrz punkt 7

Dobra chyba wszystko, liczę że będzie nas z kilka osób 😉

Ja zacznę☺
Ile mam żyjących wujków i ciotek ?( czyli siostry i bracia moich rodziców oraz ich małżonkowie )

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Szacowanie

Post autor: patrycja9922 »

7 ;)

Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości