Euro 2012

Katraaaa
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2012, 00:00
Lokalizacja: ?L?SK
Kontakt:

Post autor: Katraaaa »

Ja dodam od siebie tylko tyle :

Polscy piłkarze to jedna wielka kpina ( no może nie do końca , wśród meczy między sobą to i są lepsi i gorsi ) . Do europejskich czy światowych meczy ? Litości .......

Moim zdaniem po Euro 2012 okaże sie jakie to wszystko było jedną wielką pomyłką . W taki czy inny sposób. Ja nawet nie próbuje udawać że cokolwiek mnie to interesuje . Prędzej wygrają goście niż my gospodarze .

I tyle w temacie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Vogue. pisze:A już jutro Polska - Czechy - OMG CO TO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO!!!! XD
Ale ciekawie się to wszystko ułożyło i jutro pewnie znowu zostanie ustanowiony nowy rekord oglądalności xd Zobaczymy co to będzie. Wg mnie szanse są 50:50. Zobaczymy jak to się potoczy wszystko.

Katraaaa, nie zawsze Polska musi wygrywać :) Za rok Mistrzostwa Europy w siatkówce (Polska/Dania), a za 2 lata MŚ (tylko w Polsce) i wtedy wygramy xd

Katraaaa
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2012, 00:00
Lokalizacja: ?L?SK
Kontakt:

Post autor: Katraaaa »

Jack masz racje , w innych dziedzinach sportowych jesteśmy czasem nie do pokonania , ale nie w piłce :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Mamy pierwszych półfinalistów. Do końca kibicowałem Czechom, ale trzeba przyznać, wygrali lepsi:) Ćwierćfinały są w tym przypadku moim zdaniem raczej przewidywalne - do Portugalii dołączą Niemcy, Hiszpania i Włochy. Jakie dajecie wyniki w pozostałych ćwierć? Według mnie:

Niemcy- Grecja; 3:1 (choć za Grekami będę do końca)
Hiszpania-Francja; 1:0
Włochy-Anglia; 2:1

Nic ze nestalo, hej Petrze, nic se nestalo...
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Jak dla mnie dołączy Anglia, która gra naprawdę nieźle, mimo tego co wszyscy mówią (w koncu wyszli z pierwszego miejsca, wygrali z Ukrainą i Szwecją w ładnym stylu - podczas gry Francuzi ze Szwecją przegrali, a Włosi wymęczyli remis z Chorwacją i wygrali z najsłabszą na tym turnieją Irlandią).

Ćwierćfinały:
Hiszpania - Francja 1:0 bądź 1:1 i w dogrywce/karnych Hiszpania przejdzie
Włochy - Anglia 1:2 bądź 2:2 i w dogrywce/karnych przejdzie Anglia (na pewno w tym meczu padnie więcej bramek niż w Hiszp.-Francja)

Półfinały:
Portugalia - Hiszpania - nie wiem jaki wynik, ale mam przeczucie, że Portugalia może wygrać, grają naprawdę ładną ZESPOŁOWĄ piłkę (Ronaldo ofc jest świetny, jest jednym z moich ulubionych piłkarzy, ale to nie tylko jego zasługa, przeciwnie - całej drużyny, naprawdę podoba mi się ich styl gry, a na szczególne np. Coentrao, Nani, Moutinho, a nawet bramkarz jest niezły :mrgreen:; szczególnie podobają mi się akcje Meireles - Ronaldo)
Niemcy - Anglia - na pewno Niemcy wygrają (z Włochami również)

Ale chciałabym finał PORTUGALIA - ANGLIA !!!!! :mrgreen:

ps. zapomniałam dodać, że największy minus Portugalii to brak klasowego napastnika (Postiga i Almeida są ciency jak barszcz) przez co Ronaldo albo Nani ustawieni na szkrzydłach muszą schodzić do środka.
ps2. ale nudny ten dzisiejszy mecz Hiszpania-Francja XD

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Ajaj ale Włosi dzisiaj zagrali. Zabrakło im jedynie skuteczności. Anglików mi strasznie szkoda, ale sam fakt dojścia do ćwierćfinału mnie cieszy :mrgreen:. Ich głównym problemem było to, że grali dzisiaj zbyt defensywnie i Hodgson za szybko zdjął Welbecka, bo Caroll gra piach. Ale obrona angielska miażdży - mimo że nie lubię Terry'ego, jest zaje*sty, niejednokronie ratował na tym EURO Anglików razem z resztą.
Ale na Balotellego nie mogę się patrzeć (wybaczcie, względy sympatii).
Oczywiście dzisiaj wygrał lepszy chociaż cieszy mnie to, że była dogrywka, bo bardzo się zmęczyli :mrgreen:. W półfinale kibicuję Niemcom (od Włochów bardziej nie lubię tylko Hiszpanów, chociaż za Niemcami też specjalnie nie przepadam). Cieszę się, że przynajmniej Rooney strzelił karnego XD, ale mój biedny Young :(.
Moja ostatnia nadzieja w Portugalii, ale będą emocje w półfinale, omg XD. Nie cierpię stylu Hiszpanów, bo męczą przeciwnika tworząc niesamowicie nudne widowisko, w którym nic się nie dzieje oprócz ich podań i jednej strzelonej bramki (to nie to co dwa lata temu na mundialu). Mam nadzieję, że tym razem będą większe emocje.
Natomiast Niemcy - Włochy - to będzie dosć wyrównany mecz, jednak patrząc się na zmęczenie Włochów i rangę przeciwnika (ćwierćfinał z Grecją to był pikuś), sądzę że się zepną i na pewno nie będzie dogrywki. Obstawiam 2:0.
Jeśli jakimś cudem Portugalia wygra z Hiszpanią to przeciwnik do finału jest mi obojętny, bo i tak będę za Portugalią jednak minimalnie wolałabym Niemców, bo jak P. przegra w finale to przynajmniej częściowo będę sie cieszyła ze zwycięzców.
Worst case scenario - Hiszpania - Włochy -> nikomu nie będe kibicowała, obrażam się na Euro i tak dalej XD.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

A ja liczę na to, że w półfinałach wygrają Hiszpanie oraz Niemcy, a później w finale Hiszpanie :wink: i Iker znowu wzniesie puchar ;p

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Anglia przegrała :(
Ale przynajmniej do ćwierćfinału doszli.
Jestem za Portugalią i Niemcami. :D
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Vogue. pisze:Ajaj ale Włosi dzisiaj zagrali. Zabrakło im jedynie skuteczności. Anglików mi strasznie szkoda, ale sam fakt dojścia do ćwierćfinału mnie cieszy :mrgreen:. Ich głównym problemem było to, że grali dzisiaj zbyt defensywnie i Hodgson za szybko zdjął Welbecka, bo Caroll gra piach. Ale obrona angielska miażdży - mimo że nie lubię Terry'ego, jest zaje*sty, niejednokronie ratował na tym EURO Anglików razem z resztą.
Ale na Balotellego nie mogę się patrzeć (wybaczcie, względy sympatii).
Oczywiście dzisiaj wygrał lepszy chociaż cieszy mnie to, że była dogrywka, bo bardzo się zmęczyli :mrgreen:.
No no, Anglików mi szkoda kibicowałem im najbardziej zaraz po Polsce...

teraz mi niemal wszystko jedno kto wygra, ale stawiam:

1. Włochy
2. Hiszpania
3/4. Niemcy/Portugalia

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Włosi zasłużyli na przejście - grali ostrożnie, ale przeprowadzali niezłe ataki i mieli pecha, że żaden z nich nie skończył się golem. Było kilka ładnych okazji. Ale jak już doszło do karnych, to po cichu liczyłem na niespodziankę, bo kibicuję Niemcom i mieli by w półfinale dużo łatwiej z Anglikami xD

Anglicy są silni klubowo, ale reprezentacyjnie faworytami raczej nie byli. Jak moja pamięć kibicowska sięga od Mundialu 98', tak zawsze i w Mundialach i w Euro kończyli tak na ćwierćfinale lub 1/8. W grupach grają nieźle, a potem za każdym razem kiszka, dlatego nigdy nie są bynajmniej w gronie moich typów.

Kibicujcie Niemcom, w końcu nasi u nich grają xD Mirek był w ostatnim meczu w formie, mam nadzieję, że Loew da mu trochę pograć.

Według mnie, w półfinałach będzie:
HISZPANIA - PORTUGALIA
2:1

NIEMCY-WŁOCHY
2:0
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

To są jakieś jaja, skandal i tak dalej XD.
Już pomijając to, że uwielbiam Portugalię i byłam za nim cały sercem, ale głównie chodzi o to, że zagrali przepiękny mecz, aż byłam w szoku! Ta wielka Hiszpania grała bardzo słabo, szczególnie w pierwszej połowie, większość graczy mało co pokazała jak na to, że są Mistrzami Świata i Europy. Aż Xavi zszedł pod koniec, w ogóle wtf XD.
W każdym razie, strasznie mi szkoda Portugalii, bo gdyby byli gorsi to jakoś bym to przebolała, ale w tym meczu byli zdecydowanie lepsi, zabrakło tylko wypracowania sobie większej ilości akcji. Ale byłam w szoku, że nawet w dogrywce jeszcze mieli siłę biegać i zatrzymywać ataki Hiszpanii, strasznie sie napracowali, a Hiszpanom sie fartnęło i nikt mi nie powie, że zasłużenie są w finale.
Teraz kibicuje Niemcom, mam nadzieję, że jutro wygrają i skopią tyłki Hiszpanom, którzy nie zasługują na kolejne mistrzostwo. A Portugalia pokaże jeszcze wszystkim co potrafi za dwa lata. Naprawdę udane EURO w ich wykonaniu. Mam tylko nadzieję, że Bento zostanie, bo wykonał kawał dobrej roboty!

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Stach pisze: teraz mi niemal wszystko jedno kto wygra, ale stawiam:

1. Włochy
2. Hiszpania
3/4. Niemcy/Portugalia
tru tu tu

dodam, że stawiałem przed ćwierćfinałami ; P

a jak gram w stsie to do dupy ... ; /

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Stach no to musisz obstawiać tak samo jak u nas :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości