Euro 2012

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Euro 2012

Post autor: Jack »

Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie założył takiego tematu. A może nie ma tutaj fanów piłki nożnej?
W tym wątku możecie komentować wszystko co związane jest z tymi Mistrzostwami Europy.
Jak oceniacie szanse Polski na wyjście z grupy? Komu kibicujecie?

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Re: Euro 2012

Post autor: Vogue. »

Ja kocham piłkę nożną! :mrgreen:
Szanse Polski oceniam marnie, mimo że mamy teoretycznie najłatwiejszą grupę. Najmocniej za to trzymam kciuki za Anglię, Holandię i... Niemcy (mimo że zawsze ich nienawidziłam - niestety względy historyczne XD, ale po tym co pokazali na Mundialu ;o pokochałam ich styl gry).
Generalnie nie mogę się doczekać!!! :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ja obstawiam, że wygrają Niemcy. Są zdecydowanie w najlepszej formie. Moim drugim typem jest Hiszpania.

Anglicy? Oni są silni klubowo, ale na mistrzostwach, przynajmniej tych z najnowszej historii, nigdy nie idzie im jakoś mega. Z grupy wychodzą, ale to zazwyczaj tyle.

Sercem jestem za Polską i za Grecją. Co do Polski, to hmm, sam Lewandowski cudów nie stworzy, ale faktem jest, że tak perspektywicznej dla nas grupy nie było chyba jeszcze nigdy, także to wyjście powinno być planem minimum:) Trafiają się czasem na turniejach niespodzianki (kłania się Euro 2004) więc trzeba mieć nadzieję. Jest matką głupich,ale każdą matkę trzeba kochać;p

Nie wiem, jak Was, ale mnie martwi to, jak wypadniemy jako gospodarze. Prawicowa ekstrema już szykuje cyrki, a zakwaterowanie Rosjan ktoś wspaniałomyślnie wybrał akurat w Wawie niedaleko Krakowskiego Przedmieścia. Obawiam się, że będzie luta.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Anglicy niestety nie mają szans, aczkolwiek kocham Premier League i doskonale znam wszystkich piłkarzy grających w reprezentacji Anglii, stąd też moje serce należy do nich.
Polska ma świetną grupę, mam nadzieję, że uda im się wyjść, chociaż pewnie Putin już załatwi to tak, żeby Rosjalnie wygrali XD. Lewandowski jest świetny :mrgreen:, ale nie możemy też zapominać np. o Szczęsnym, którego nie cierpię (cwaniak), ale naprawdę gra na wysokim poziomie.
Co do organizacji to też bardzo mnie to martwi, ale sądzę, że opinie będą takie, że Ukraina zawaliła, Polska wypadła nienajgorzej, ale np. do poprzednich EURO nie będzie porównania (w końcu można gadac co się chce, ale Austria i szczególnie Szwajcaria to jedne z najbogatszych i najlepiej rozwiniętych krajów świata). Organizacyjnie moim zdaniem będzie słabiutko, ale stadiony mamy piękne :D!!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

tombak90 pisze: Nie wiem, jak Was, ale mnie martwi to, jak wypadniemy jako gospodarze. Prawicowa ekstrema już szykuje cyrki, a zakwaterowanie Rosjan ktoś wspaniałomyślnie wybrał akurat w Wawie niedaleko Krakowskiego Przedmieścia. Obawiam się, że będzie luta.
Gorzej niż na EuroBasket 2009 nie będzie. Wtedy wszyscy narzekali na Polskę i mówili, że to jedne z gorszych mistrzostw :)
Wydaje mi się, że będzie tak przeciętnie - ani nie świetnie, ani nie najgorzej. Martwi mnie, że np. nic nie mówi się o mistrzostwach świata w siatkówce w 2014 roku, które organizujemy, a za dużo czasu i energii poświęca się Euro.
Mam nadzieję, że dzięki Euro chociaż TAR do nas przyjedzie (po Euro 2008 pojechali do Austrii i Szwajcarii) :)

Sądzę, że Polska jakieś tam szanse na wyjście z grupy ma. Stawiam, że zajmą 2, albo 3 miejsce w grupie.
A wygra chyba Hiszpania.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Polska miszczem Polski!
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Ojj ja mam nadzieję, że Hiszpania swój tytuł wybroni :wink: jestem za nich prawie całym sercem, oczywiście musi się w nim znaleźć przecież miejsce dla Polski. Grupę mamy teoretycznie łatwą, zwłaszcza w porównaniu do innych grup. Mam nadzieję, że uda się im wyjść, jednak jak będzie w praktyce już niedługo się dowiemy :wink:


Vogue. na trening jakiś udało Ci się dostać?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I nie wyszło chyba tak źle (chodzi mi o ceremonię otwarcia) :) Większość zagranicznych kibiców chyba też zadowolona. Mam nadzieję, że dzisiaj Ukraina nie zepsuje nam tego wizerunku xd
I nie byłbym sobą gdyby nie wyniki oglądalności meczu Polska - Grecja :)
TVP 1 - 14 421 270 widzów
TVP HD - 813 363 widzów
TVP Sport - 297 762 widzów

Po zsumowaniu mamy ok. 15,5 mln widzów - najchętniej oglądany moment meczu
Niech TVP się cieszy, bo to ostatnie ich tak dobre tygodnie. Będzie co wspominać :)

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

czekam na ćwierć finał Polska - Niemcy, myślę, że to może podejść nawet pod 20 mln :P

Polska musi być druga, Niemcy pierwsi... wszystko idzie zgodnie z planem :P

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zobaczymy, zobaczymy haha :D
Ciężko będzie wyjść z tej grupy, bo przy remisie w bramkach i punktach z Grecją w tabeli to właśnie oni przechodzą dalej. Ale zobaczymy.
W sumie pochwaliłem Polskę, ale jak się okazało to Wrocław trochę zawiódł. Była jakaś bójka, zderzenie tramwajów, wiele pijanych kibiców.
W Warszawie podobno w strefie kibica i okolicach rzucano butelkami, a policja nie zareagowała.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Na poznańskiej strefie było wesoło xD

A co do meczu, to fakt, że ostatecznie skończyło się 1:1 i tak jest dla nas dobry. Mogło być ze spokojem 3:1 gdyby sędzia nie odgwizdał Grekom spalonego (a było to dyskusyjne) i gdyby Tytoń nie obronił karniaka. Nawiasem mówiąc, wielki szacunek dla Tytonia. Wszedł nagle, nierozgrzany, a jednak obronił:) Pod nieobecność Szczęsnego ma wielką szansę się wybić.

Ja myślę, że możemy się jeszcze wybić na drugie miejsce w grupie. Trzeba wygrać z Czechami, którzy są teraz w słabej formie no i jeśli przegramy z Rosją, to mniejszą różnicą bramek niż Grecy. To wszystko jest do zrobienia. Tylko wtedy najprawdopodobniej trafimy na Niemców w ćwierćfinale, bo oni pewnie zajmą pierwsze miejsce w B:)

Z jednej strony sesja, z drugiej Euro:/ Na coś muszę się zdecydować xD
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I w ogóle słyszałem, że działo się dzisiaj w Poznaniu, aj działo :D Ah, Ci Chorwaccy kibice :)
Szansa jeszcze jest. Zobaczymy co będzie we wtorek. Może jakimś cudem wygramy. Albo Czesi wygrają z Grekami.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Sylvia pisze:Vogue. na trening jakiś udało Ci się dostać?
No właśnie niestety nie:( a bardzo chciałam na Anglię i/lub Holandię. W ogóle miałam koczować pod hotelami, ale dobrze że nie poszłam, bo i tak nikogo bym nie zobaczyła (na Anglików czekało tysiąć osób, na Holandię 500 XD).

Jaki mecz na razie najbardziej Wam się podobał? Pod względem moich osobistych emocji to Niemcy-Portugalia, gdzie jednak mimo wszystko byłam za Portugalią, ale najlepszy mecz to zdecydowanie Chorwacja-Irlandia - Chorwacja na razie zagrała zdecydowanie najlepiej ze wszystkich drużyn. Jako jedyna nie bała się atakować, ładna ofensywna piłka.
A to co Holandia zrobiła;o... tragedia.
Hiszpania-Włochy - cieszę się z remisu XD.
A jutro Anglia-Francja, będzie się działo!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Vogue. pisze:A jutro Anglia-Francja, będzie się działo!
Chyba dzisiaj heh :D

A najlepszy mecz to Polska - Grecja (pod względem emocji ofc) :D
Na razie wszystko tak trochę "dziwnie" się układa. Oby tak dalej. Oby Dania wyszła z grupy, a w grupie D Ukraina. Ah, działoby się :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nie było mi niestety dane obejrzeć wszystkich, ale z tych, które widziałem, najbardziej podobało mi się spotkanie Niemcy-Portugalia. Dobra gra obu zespołów, dużo się działo... No i byłem za Niemcami, więc jestem też zadowolony z wyniku:) Jak w ogóle obstawiacie finał? Zobaczymy, kto będzie najbliżej. Ja mówię, że będzie Niemcy-Hiszpania.

Chorwaci fakt, zagrali dobrze, chociaż zobaczymy, jak poradzą sobie z pozostałymi przeciwnikami. Irlandia umówmy się, jest jednak skazywana w tej grupie na porażkę:D Spotkanie odbywało się w Poznaniu i kibice obu krajów zostawili nam niezłe pobojowisko na starym rynku :o Były też starcia z policją, bo zwinęli jednego Chorwata, a pozostali próbowali odbić kumpla xD W knajpie, w której dorabia kumpela, wszystkie parasole idą do wymiany, bo służyły jako hamaki/drzewa wspinaczkowe/inne bliżej nieokreślone cele.

Zawiedli mnie wczoraj Szwedzi. Wcześniej obstawiałem, że są w stanie wyjść z Francją z grupy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości