Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Maw »

No mnie to też niezbyt się podoba, ale tak teraz jest w każdym reality show (nie licząc czegoś z powracającymi graczami), że zdecydowana większość to są młode osoby i Polska nie jest w tym wyjątkiem. Ja cieszę się, że jest przynajmniej jedna 60-letnia osoba i jedna 40-letnia kobieta, bo w niektórych sezonach Surivora to najstarsza kobieta nie miała nawet czterdziestki. :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Cóż, dzisiejszy dzień daje mi większe nadzieje. A mianowicie to, jak zmontowali ten nowy zwiastun, być może świadczy o tym, że produkcja bierze pod uwagę fanów programu i czyta narzekania na naszym forum jak i hejty na fejsie pisane przez naszych castaways :) No bo dali filmik, w którym każdy mówi o kłamstwach, zdradach, eliminacjach, że to gra a nie wakacje, pokazują jakieś dramy.

"oni rzucają twoje imię" <3 ej to brzmi jak tekst z naszych internetowych edycji! Także no trochę mi dali nadzieję i może to znak od produkcji dla nas fanów formatu, żebyśmy nie tracili wiary! :)

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Anja »

Nowy zwiastun rzeczywiście daje nadzieje. <3 Przede wszystkim jest milion razy lepszy od pierwszego, gdzie wymieniali ich po zawodach, w szczególności architektKA jest hitem. :') "Bycie uczciwym się nie opłaca" i tego typu wypowiedzi są na plus, ale to nadal mogą być jedynie pozory.
Ta Ewa bikini fitness, czy coś, zdaje się być taką drama queen. Po tym zwiastunie zaczyna mi przypominać Abi-Marię. xd
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa Przetrwania - Spekulacje/Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość