Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

No ale wolnego, co innego uczestnik, a co innego jakiś smutny widz-hejter z miską chipsów na jajach, któremu zapewne nie będzie się chciało wnikać co to dokładnie jest za format i na czym polega on za wielką wodą, tak więc będzie sobie pluł sraką w komentarzach za to, że odpadł ktoś, kto zrobił najwięcej w obozie.

Co do samych rekrutów, to przypuszczam, że nawet jeśli w obsadzie nie ma żadnego certyfikowanego fana z dyplomem zrobionym w Paincie przez naszych adminów, to przynajmniej część osób, kiedy już się dowiedziała, że jedzie/jest blisko, zrobiła sobie szybki kurs na watchseries, jutjubie i wikipedii, żeby się upewnić, że nie wyjdą na błaznów. Toteż stawiam, że zobaczymy trochę, raczkującej-bo-raczkującej, ale jednak gry. No ale może się łudzę i potem przyjdę to odszczekać.

PS: Wyprawa Robinson to były inne czasy. Wtedy praktycznie nie było internetu, tylko grało się w GTA Vice City i słuchało Rycha Pei.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Jack pisze:
17 lip 2017, 20:14
Zakładam na podstawie wpisów na tamtym profilu, że większość osób myśli, że to coś w stylu campingu na bezludnej wyspie, albo "Nagiego instynktu przetrwania" tylko że bez nagości :D Większość z tych osób nie ma pojęcia, że to gra z immunitetami, głosowaniami itd.
Dopóki zawodnicy nie są nauczeni, że po tygodniu gry losuje się nowe plemię i obóz w którym się będzie przebywało, a producenci nie będą zbyt hojni z jedzeniem i luksusami to miłośnicy instynktu przetrwania powinni coś dla siebie znaleźć.

Natomiast ludzie liczący na coś w stylu campingu mogą spokojnie zacząć oglądać obecne sezony amerykańskiego survivora.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Uczestnicy wrócili już do Polski.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Kolejnym uczestnikiem (oczywiście niepotwierdzonym przez stację) jest Pawel Bodzianny, hodowca bydła.
https://www.instagram.com/pawelbodzianny/

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Duncan »

No to znamy cast! :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

O, i jest ta pani (Ewa Orzechowska), która wstawiła zdjęcia z castingu na instagrama, a później usunęła. Jak widać ominęły ją jakiekolwiek konsekwencje :D
Jack pisze:
02 maja 2017, 22:09
Było też zdjęcie takiej Bikini Athlete (:D), ale najwyraźniej ktoś zwrócił jej uwagę na to, że łamie regulamin, ponieważ zostało już usunięte z instagrama.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

"ArchiteKTKA" :roll: :lol: Szkoda, że psycho-loszka się nie dostała i teraz kwiczy żałośnie w jakimś chlewiku :lol:

I co, jest tam ktoś z jakichkolwiek forów/zlotów/Nid/internetowych edycyj? Teraz już chyba mleko się rozlało i możecie się pochwalić.

A Damian Michałowski gada jakoś tak pokracznie, zwłaszcza pod koniec spotu. Coś jak Ivona informująca pasażerów cuchnącego tramwaju, że następną stacją będzie Rondo Kaponiera.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Dyrektor banku z Krakowa, nazywa się Daniel Wiśniowski.
Podobno brał udział w jakimś programie Canal+, o nazwie "Mikroprzygoda".

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: jonek95 »

tombak90 pisze:
08 sie 2017, 07:36

I co, jest tam ktoś z jakichkolwiek forów/zlotów/Nid/internetowych edycyj? Teraz już chyba mleko się rozlało i możecie się pochwalić.

A Damian Michałowski gada jakoś tak pokracznie, zwłaszcza pod koniec spotu. Coś jak Ivona informująca pasażerów cuchnącego tramwaju, że następną stacją będzie Rondo Kaponiera.
Najśmieszniejsze jest to że z tego co wiem nikt z "forów" nie był nawet na castingu z tego co mi wiadomo xd

A narzekacie na prowadzącego, bo macie porównanie z Jeffem. Jak dla mnie to wcale Michałowski nie jest taki zły, a napewno lepszy niż np. Rusinowa

Słysząc "Bo ty nas okłamałeś" chyba straciłem wiarę w ten cast i zamiast gry będą wakacje.

I tak mi się nasuneło wzieli strażaka (ja jestem ochotnikiem ) mają ratownika ( ja kończe licencjat z ratownictwa), wzieli by mnie dał bym im to w pakiecie + bonus tego gdzie pracuję i że jestem orginalnym fanem.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

jonek95 pisze:
08 sie 2017, 12:20
A narzekacie na prowadzącego, bo macie porównanie z Jeffem. Jak dla mnie to wcale Michałowski nie jest taki zły, a napewno lepszy niż np. Rusinowa
To nie sztuka być lepszym prowadzącym niż Rusin, ale popieram Jonka. Nie starajcie się porównywać Michałowskiego z Probstem.
jonek95 pisze:
08 sie 2017, 12:20
I tak mi się nasuneło wzieli strażaka (ja jestem ochotnikiem ) mają ratownika ( ja kończe licencjat z ratownictwa), wzieli by mnie dał bym im to w pakiecie + bonus tego gdzie pracuję i że jestem orginalnym fanem.
A zgłosiłeś się? :)

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: jonek95 »

Jack pisze:
08 sie 2017, 12:41
jonek95 pisze:
08 sie 2017, 12:20
I tak mi się nasuneło wzieli strażaka (ja jestem ochotnikiem ) mają ratownika ( ja kończe licencjat z ratownictwa), wzieli by mnie dał bym im to w pakiecie + bonus tego gdzie pracuję i że jestem orginalnym fanem.
A zgłosiłeś się? :)

Może 😆 Teraz to już nie jest tajemnica chyba xd

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Meciek »

Uczestnicy Wyspy Przetrwania:
Maciej "Maczo" Kuśmierz - piosenkarz disco polo
Karolina Grychnik - trenerka zumby
Ewa Orzechowska - bikini fitness
Daniel Wiśniowski - kierownik banku
Paweł Bodzianny - hodowca bydła
Katarzyna Cebula - architektka
Anna Urbańska - dietetyk
Ewa Chojnowska - podróżniczka, prowadzi blog "Szpilki w plecaku"
Julia Maciuszek - licealistka, akrobatka, również była w Top Model
Anna Rybak - kosmetyczka i pasjonatka motocykli
Justyna Gokiert-Skrentna - właścicielka auto handlu i miłośniczka biegania
Grzegorz Morawski
Piotr Krystek
Bartosz Czapiewski
Maciej Klotz - zawodnik rugby, organizator gal MMA
Paweł Poręba - finalista Mistera Polski i uczestnik Top Model

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

jonek95 pisze:
08 sie 2017, 12:20
+ bonus tego gdzie pracuję i że jestem orginalnym fanem.
To, że jesteś oryginalnym fanem to minus, a nie bonus i mam nadzieję, że producenci z miejsca odrzucali tych, którzy chwalili się znajomością zagranicznych wersji.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: XanderDE »

Trzeba było ich przechytrzyć i udawać głupa, a później wszystkich ograć kosmicznym socjalem :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Jak ktoś ma kosmiczny socjal to wychodzi do ludzi, a nie siedzi w domu i ogląda survivora :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa Przetrwania - Spekulacje/Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości