Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: XanderDE »

Jakby nie można było oglądać Surva w gronie przyjaciół :P

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Nie można się zaprzyjaźnić z kimś kto ogląda Survivora, bo jak ktoś ogląda Survivora to przez cały czas siedzi w domu...

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Roxy »

można się zaprzyjaźnić z kimś kto ogląda Survivor ;) potwierdzone info, z pierwszej ręki ;)

a co do samych uczestników, co mi ich tam oceniać :D wyjdą odcinki, pokażą co potrafią albo i nie i wtedy będzie można oceniać :D

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Eska »

Można nawet wychodzić z domu oglądając Survivor :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Myślę, że zamiast listy oryginalnych fanów potrzeba nam listy prawdziwych fanów, bo pełno tutaj psuedofanów, którzy wychodzą z domu.

agusia
3rd voted out
Posty: 22
Rejestracja: 13 sie 2014, 00:00
Lokalizacja: Opole
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Harry
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: agusia »



Ten program to będzie DNO. Tak tylko mówię, wspomnicie moje słowa...

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MD »

frasiek pisze:
08 sie 2017, 20:24
Nie można się zaprzyjaźnić z kimś kto ogląda Survivora, bo jak ktoś ogląda Survivora to przez cały czas siedzi w domu...
Wow... Pozdrawiam osoby, z którymi oglądam czasem odcinki popijając piwka ;)


Myślę, że nie będzie tak źle... na zwiastunie widać chociaż krztę czegoś przypominającego blindside :D Tak jak Ci Agusiu już dzisiaj wcześniej pisałam - sama nastawiam się na jak najgorsze, jedyne co może czekać, to miłe zaskoczenie, ale kilka osób wygląda obiecująco, mam nadzieję że nie zapeszam. Nadal pamiętajmy, że to polska produkcja i w dodatku Polsatu, który dojechał już kilka popularnych na świecie formatów.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

No, właśnie, byleby tylko Wyspa Przetrwania była jak pierdylion ostatnich sezonów amerykańskich, gdzie producenci musieli dodawać gazylion nowych twistów, żeby odwrócić uwagę widzów od tego jak płytka jest to gra. Pretensje o to, że ktoś skłamał? No, przecież wtedy nie można każdemu obiecać finału, czytaj nie da się grać, czytaj to są wakacje.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2017, 19:51 przez frasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Fighter »

frasiek pisze:
09 sie 2017, 05:20
No, właśnie, byleby tylko Wyspa Przetrwania była jak pierdylion ostatnich sezonów amerykańskich, gdzie producenci dodawać gazylion nowych twistów, żeby odwrócić uwagę widzów od tego jak płytka jest to gra. Pretensje o to, że ktoś skłamał? No, przecież wtedy nie można każdemu obiecać finału, czytaj nie da się grać, czytaj to są wakacje.
A może być tak choć nutka optymizmu pojawiła się w Twoim tonie choćby jeszcze przed startem show, a nie od razu z góry czarnowidztwo i sceptycyzm? To już nie jest początek XXI wieku, gdzie pewnie znaczna część "castu", która została wybrana do "Wyprawy Robinson" poszła na żywioł niewiele wiedząc o istocie programu. Teraz gdy zagraniczne wersje programu są wręcz na wyciągniecie ręki w internecie z pewnością wielu młodszych uczestników przestudiowało program, tak żeby nie powielać błędów, i wybrać optymalną dla siebie taktykę. Jestem w miarę pozytywnie nastawiony, co do tego jak to show wypadnie, i aż nie chce mi się wierzyć, że przynajmniej część osób nie będzie ogarnięta. Konkludując - trzeba dać szansę, a nie z góry nastawiać się na wszystko , co najgorsze. Niby przy takim podejściu można się tylko zaskoczyć pozytywnie, ale jednak. Z drugiej strony taki już Twój urok :P

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Podczas pisania pominąłem jedno słowo, więc odpuszczam tak rażące niezrozumienie mojego wpisu.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Fighter »

Ahahaha. A tak serio to może i dość, że niepotrzebnie cytowałem ten konkretny post, bo tyczy się to ogółu Twoich postów poświęconym Polsatowskiemu tworu i gdyby lepiej poszukać, to znalazłoby się coś lepszego i może narodziłaby się jakaś dyskusja. Ale co się odwlecze.. ;)

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MD »


Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Fighter »

Dosyć charakterystyczny trzeba przyznać, już w spotach rzucał się w oczy i z pewnością ma zadatki na lidera grupy (plemienia), co jednak w tej grze nic dobrego nie zwiastuje ;)

Nie pomaga mu też fakt, że jest sportowcem, bo nawet jeśli pociągnie za sobą swoje plemię, to pewnie po połączeniu będzie pierwszy do odstrzału. No chyba, że tutaj też rolę będą odgrywały jakieś sentymenty, jak 13 lat temu :P

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Eska »

Po opisach uczestników, tam chyba wszyscy sporty uprawiają xD

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Fighter »

A no fakt, teraz gdy już przestudiowałem opisy to ciężko wskazać osobę, która może w tym aspekcie odstawiać. Nawet tego 64-latka trudno o to posądzać xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa Przetrwania - Spekulacje/Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość