Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

65 lat, 45 lat, 40 lat, 35 lat, a reszta jest dwa lub trzy raz młodsza niż najstarszy uczestnik.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Fighter »

Obrazek
Z tego można wywnioskować, że "Wyspa Przetrwania" będzie emitowana w piątki. Jak dla mnie rozsądna i właściwa decyzja.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Oznacza to na 99,9% pasmo o 20:00.
W tym czasie mamy: filmy na TVN, nowy teleturniej "The Wall" na TVP1 oraz seriale (Barwy Szczęścia, Rodzinka.pl, O mnie się nie martw) na TVP2. Nie jest najgorzej.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

No niestety zapowiada się katastrofa.

Obsada mi się strasznie nie podoba. Nie to, że konkretne osoby, po prostu całość jest za mało zróżnicowana. Sami sportowcy. Praktycznie sami młodzi ludzie. Do RS trzeba właśnie wybierać jak najbardziej różniące się od siebie osoby, co gwarantuje spory/konflikty/dramę. A tu zapowiada się na nudę.

Resztki nadziei na coś dobrego rozwiał filmik z konferencji prasowej udostępniony przez Plejadę. A zwłaszcza rozwaliło mnie zdanie, że rywalizacja była tylko na konkurencjach... Także tym przykrym akcentem kończy się jakakolwiek ekscytacja związana z premierą polskiej edycji.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ctoria »

Na podstawie promo wygląda to źle. Będziemy mieć konkurs na najuczciwszego Polaka na wyspie, choć kto wie może wygranego wybiorą ludzie w głosowaniu ;d Cast nie wygląda zachęcająco, jakby był skompletowany tylko pod względem "co by nikt nie kopyrtnął na wyspie". A najbardziej rozczarowujące są plecaczki - pewnie tam mają jak w NZ sztućce, kurteczki i kremy z filtrem ;) Może to tylko mój wrodzony pesymizm, ale coś czuję, że będzie to Wyspa bieda.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MD »

ctoria pisze:
10 sie 2017, 23:41
Na podstawie promo wygląda to źle. Będziemy mieć konkurs na najuczciwszego Polaka na wyspie, choć kto wie może wygranego wybiorą ludzie w głosowaniu ;d Cast nie wygląda zachęcająco, jakby był skompletowany tylko pod względem "co by nikt nie kopyrtnął na wyspie". A najbardziej rozczarowujące są plecaczki - pewnie tam mają jak w NZ sztućce, kurteczki i kremy z filtrem ;) Może to tylko mój wrodzony pesymizm, ale coś czuję, że będzie to Wyspa bieda.

Ciężko się nie zgodzić, ale no pozostawmy krztę nadziei, może jak to jakoś wypali, to z czasem pojawią się jacyś tacy bardziej ogarnięci uczestnicy.

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Mikki »

Nie oceniam dopóki nie zobaczę pierwszego odcinka. x

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

ciriefan pisze:
10 sie 2017, 23:24
No niestety zapowiada się katastrofa.

Obsada mi się strasznie nie podoba. Nie to, że konkretne osoby, po prostu całość jest za mało zróżnicowana. Sami sportowcy. Praktycznie sami młodzi ludzie. Do RS trzeba właśnie wybierać jak najbardziej różniące się od siebie osoby, co gwarantuje spory/konflikty/dramę. A tu zapowiada się na nudę.

Resztki nadziei na coś dobrego rozwiał filmik z konferencji prasowej udostępniony przez Plejadę. A zwłaszcza rozwaliło mnie zdanie, że rywalizacja była tylko na konkurencjach... Także tym przykrym akcentem kończy się jakakolwiek ekscytacja związana z premierą polskiej edycji.
To znaczy, że główna wygrana jest za niska. :twisted:

Na tę chwilę, nawet bez oglądania konferencji, mam przeczucie, że Polsat dał ciała przy wyborze zawodników. Jak wszyscy są młodzi i wysportowani to nie ma sensu dzielić ludzi na silnych i słabych w zadaniach, a to dość istotny czynnik, jeżeli się chce rozmawiać o strategii w Survivorze.

I tak jak Wy narzekacie na to, że uczestnicy mogą nie znać gry to ja się bardziej martwię o to, że producenci nie czują o co tutaj chodzi.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Maw »

Ja staram się nie krytykować przed premierą, niektóre osoby naprawdę wydają się fajne, ale jest jedna rzecz, która bardzo mi się nie podoba i mnie irytuje (może jestem dziwny) - te imiona. :cry: :cry: :cry: Połowa z nich się powtarza, a w takim reality powinno się brać raczej ludzi o innych imionach.

Nie wiem o co wam chodzi. Przecież jest też kilka starszych osób, a nie tylko w PL tak jest, że wzięli większość młodych, bo w większości wersji dziś tak jest, chociażby w US. I to że wzięli wysportowane osoby jak dla mnie na plus. Przecież to że ktoś jest wysportowany nie znaczy od razu, że będzie dobry w zadaniach, lol. Na pewno będą osoby słabsze, które przez to będą na celowniku.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ctoria »

Też chciałabym być miło zaskoczona jesienią, ale ... Cast męski wygląda tak jakby ktoś wszedł na dowolną siłownie i powiedział ty ty i ty będziecie w programie, co oczywiście winą castu nie jest, może się okaże, że to 16 strategicznych mastermindów :D
I tak jak Wy narzekacie na to, że uczestnicy mogą nie znać gry to ja się bardziej martwię o to, że producenci nie czują o co tutaj chodzi.
Myślę, że tu jest pies pogrzebany. Być może produkcja stwierdziła, że cast ma być przede wszystkim miły dla oka :D

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Meciek »

Dwuminutowy zwiastun programu:

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Fighter »

Maw pisze:
11 sie 2017, 12:50
Nie wiem o co wam chodzi. Przecież jest też kilka starszych osób, a nie tylko w PL tak jest, że wzięli większość młodych, bo w większości wersji dziś tak jest, chociażby w US. I to że wzięli wysportowane osoby jak dla mnie na plus. Przecież to że ktoś jest wysportowany nie znaczy od razu, że będzie dobry w zadaniach, lol. Na pewno będą osoby słabsze, które przez to będą na celowniku.
Mimo, że mnie do tej grupy najbardziej 'nieukontentowanych', że tak ładnie to ujmę, póki co nie można zaliczyć, to swoje obawy mam. Przede wszystkim za mało różnorodności w tym caście. W programach typu reality show potrzebne są osoby z różnych warstw społecznych, odmienne charakterologicznie, tak żeby nie trudno było o scysję, bo o to też po części w tego typu formatach chodzi. Coś a la pierwsza edycja polskiego Big Brothera. Wiadomo, zamierzchłe czasy, ale charyzmatycznych person niekoniecznie zbudowanych jak atleci bądź modelki nie brakowało i zrobiło to prawdziwą furorę.

Mam nadzieję, że nie będzie to wielka szczęśliwa rodzina, jak choćby w sezonie 23.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Fighter »

Skoro tutaj jest stosowny temat do komentowania zwiastunów, to cosik skrobnąć można, bo trochę już ich jest :D

Maciej Klotz i Bartosz Czapiewski wydaje się, że będą liderami. Ten drugi przynajmniej pod aspektem wyzwań powinien ciągnąć swój team. Sporo do powiedzenia powinien mieć także Daniel Wiśniowski. A skoro tak, to fajnie, że przynajmniej barwę głosu ma git xD W przypadku Ewy, tej brunetki wygląda na to, że odniosła jakąś kontuzję, miejmy nadzieję, że tylko na wizycie medyków się skończyło, bo szkoda by było, gdyby tak zakończyła swój udział w programie. O rozrywkę powinien zadbać drugi z Maciejów. Co do kilku uczestników mam jakieś dziwne przeczucie, że mogę odegrać istotne rolę jak Karolina czy Justyna. Jest też kilku, którzy niczym szczególnym się nie wyróżniają jak ta rudowłosa 21 latka, ale i tacy, po których widać potencjał na dramy (Anna U, Ewa O.) To oczywiście takie wróżenie z fusów, ale mówi się, że pierwsze wrażenie jest ważne...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

te imiona. :cry: :cry: :cry: Połowa z nich się powtarza
Tró. Na tle tego zestawienia, już nawet Justyna wydaje się egzotyczna. Julii nie liczę, bo to już chyba dorosło to pokolenie, gdzie dawali tak co drugiej.

Nie mogę się doczekać tego wysypu szpanersko-gangsterskich ksywek dla odróżnienia poszczególnych znamienitości. Może Klotzu?

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Edycja I - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Maw pisze:
11 sie 2017, 12:50
Nie wiem o co wam chodzi. Przecież jest też kilka starszych osób,
Jeżeli przez kilka rozumiesz jedną to się możemy zgodzić. Są jeszcze dwie osoby ocierające się o bycie starszymi, ale to już jest mocno naciągane.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa Przetrwania - Spekulacje/Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości