Survivor Nicaragua - sezon 21

ODPOWIEDZ
Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

colby pisze:łukaszk, ja go lubiłem przez pierwsze 3 odcinki Samoa, potem chciałem jedynie przewijać jego wypowiedzi

ale Amerykanie pokazali, że mądrym narodem to oni nie są, tak uwielbiając Russa z pewnością ktoś będzie chciał mu dorównać - coś w stylu sytuacji Jasona i Erica z Ozzym :D
zgadzam się w 100%!
na początku Russell mi się bardzo spodobał, bo uwielbiam czarne charaktery, ale już po chwili miałam go dość.

mogliby już wrzucić te 'meet the cast' na youtube'a, bo nie mogę się doczekać :D.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Przeczytałem gdzieś news'a, że będzie nowy twist - kula mocy czy jakoś tak :p Drużyna, która znajdzie się w jej posiadaniu, będzie mogła ją wykorzystać, co da im dużą przewagę w konkurencji o nietykalność. Jednak gdy juz jej użyją, będą musieli oddać ją przeciwnikom.

Co o tym sądzicie? Jak dla mnie nawet spoko :)

Guest

Post autor: Guest »

Brzmi dziwnie poniewa¿ wola³abym, aby na konkurencjê o immunitet nie wp³ywa³o nic poza tym jak plemiê faktycznie wypadnie i wygra³o lub przegra³o bez ¿adnej pomocy w postaci jaki¶ wskazówek, czy innych bajerów.
Trochê têskniê za czasami, kiedy gra nie zm±cona by³a ukrytymi immunitetami itp. i liczy³o siê to jak kto¶ bez dodatkowych ¶rodków potrafi znale¼æ siê w grupie nieznajomych i rozegraæ piêkn± grê, w której u¿ywa³ g³ównie swojego rozumu. :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To ma być jakiś medalion mocy. Gdy jedno plemię go wykorzysta i otrzyma pomoc w zadaniu to medalion trafia do drugiego plemienia.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

całkiem niezły pomysł, ale każdy nowy twist dobrze wpłynie na grę, trzeba trochę odświeżyć Survivor.
pozwoliłam sobie trochę poszperać i podobno w tym sezonie ma być wiele ciekawych charakterów, przeprowadzono dobry casting i są ludzie, którzy na długo utkną w naszej pamięci. tylko boję się, że scenarzyści znowu zawalą i będą pokazywać tylko kilku uczestników, zapominając o całej reszcie. przykładowo w Samoa nie wiedzieliśmy praktycznie NIC o Kelly kiedy odpadała, a wydawała się być ciekawym uczestnikiem. Laura miała pomysł na grę, ale i tak potraktowali ją po macoszemu. Bretta zaczęli pokazywać odcinek przed jego odpadnięciem i okazał się całkiem niezły, nawet Ameryka zdążyła go pokochać (miejsce w ulubionej 3 obok Shambo - nadala nie potrafię tego pojąć za co oni ją kochają, hahahaha - i Russella), a Natalie - nasza zwyciężczyni - dostała wielokrotnie mniej czasu niż inni zwycięzcy poprzednich edycji. ja nie wiem cz scenarzyści wiedzą, czy nie kto wygrał (chociaż podejrzewam, że tak), ale błagam, ona była w finałowej trójce i mimo że nie narobiła się wiele w tej grze to jakiś czas jej się należał (nawet Mick miał więcej confessionali :P).
no, w każdym razie. sezon zapowiada się naprawdę ciekawie o ile wszyscy uczestnicy dostaną choć trochę czasu i MY będziemy mogli zdecydować o tym kogo lubimy, a kogo nie. bo kolejnej edycji z - tym razem - 'nikaragujskim Russellem' nie zniosę :P.


Fei_Long
3rd voted out
Posty: 33
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Fei_Long »

Co do tego, dawania równych czasów w confesionalach... Jest i dobra i zła strona.... Jeżeli produkcja chciałaby każdemu dawać równą ilość czasu, to za wiele byśmy się o każdym nie dowiedzil0i (tzn: "wszystko i nic"), niż jeżeli pokazują np. samego Russella, ale z drugiej strony to jest nie fair, że jednych eksponują na maxa a innych ograniczają by "tylko" ich pokazać, że istnieją. Dlatego mam nadzieję, że Nikaraguia zostanie rozsądnie zrealizowana (cokolwiek to na znaczyć...:):) )jeżeli chodzi o zawodniko

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

http://www.cbs.com/primetime/survivor/c ... .php?key=0

Rob Cesternino pisze na prośbę CBS bloga o tym sezonie :) To dobrze wróży, może wróci w jakimś All Starsie? :) W poprzednim nie miał okazji się wykazać, bo wszyscy się bali, że ich ograć. Już sobie wyobrażam genialną finałową trójkę: Rob C, Cirie i Todd z Chin hehe :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

To miała być muzyka z Survivor Nicaragua, zanim zamienili ją na muzykę z 1 sezonu:

http://www.youtube.com/watch?v=H_MFa9BdyY0

Szkoda, że to zamienili. Mi ta wersja z elementami hiszpańskimi bardzo się podoba! :)

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

omg, boski soundtrack! <3 wielka szkoda, że zamienili na muzykę z 1 sezonu, bo pewnie dzięki tej muzyce to intro byłoby jednym z moich ulubionych, boskie :D :D :D.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie wiem ale jakoś mi to do gusty nie przypada...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Podsumowanie wszystkich.

Post autor: tombak90 »

Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek. Moim zdaniem ciężko jest oceniać cały sezon jako taki. Sezon to zbiór ludzi &#8211; o niektórych, takich jak Dan, Naonka czy Shannon wolałbym jak najszybciej zapomnieć, ale innych chciałoby się oglądać bez końca. Jak na przykład moich głównych faworytów &#8211; Holly, Marty&#8217;ego i Alinę. Doceniam też kombinacje Brendy i Sasha.
Jeśli chodzi o ostatni, 15sty odcinek, to jestem zawiedziony, głównie dlatego, że odpadła Holly. Zasługiwała na ten milion bardziej niż wszyscy pozostali Z F4 razem wzięci. Na początku babka nie zrobiła na mnie zbyt dobrego wrażenia, na przykład jak z rozbieganymi oczami podbiegła do Wendy i zaproponowała sojusz zanim jeszcze dotarli do obozu&#8230; Ta akcja z butami, potem bezsensowne poparcie Jimmy&#8217;ego T., dla którego nie było już ratunku... Pomyślałem sobie stuknięta ciotka, pewnie szybko ją odpalą. Ale po merge&#8217;u szczęka mi odpadła. Nie wiem, czy się wyrobiła, czy po prostu zaczęło jej zależeć na grze, ale każdy jej ruch był dobry i przemyślany. Dobra gra socjalna, mądre decyzje: np. napuszczenie wszystkich na Brendę, potem na Benry&#8217;ego, rezygnacja z sentymentów wobec Jane, która stanowiła duże zagrożenie&#8230; A przy tym wszystkim wciąż była ciepłą i miłą osobą, z nikim się nie skłócała. Jak dla mnie była to idealna kandydatka na wygraną. To zadanie z monetami, podobnie jak dla Fabia było dla niej grą o milion dolców. Tylko, że niestety zakończyło się przegraną.
Fabio &#8211; jak dla mnie nie jest zasłużonym zwycięzcą. Jego strategia za każdym razem brała w łeb, zawsze wybierał złe sojusze &#8211; najpierw Shannon, potem Marty, Benry&#8230; I zostawał przez to w mniejszości. To wygranie 3 immunitetów pod koniec trafiło mu się jak ślepej kurze ziarno, inaczej nie doszedłby do finału na bank. A wątpię, żeby miał właśnie taki plan. Nie mógł przewidzieć, że uda mu się 3 razy z rzędu. Więc strateg kiepski. Co do charakteru, nawet go lubiłem, ale do pewnego czasu. Mianowicie do odcinka 13. Ta jego akcja po tym, jak Chase nie wziął jego i jego mamy na nagrodę &#8211; żenujące. Zachował się jak totalnie tępe, rozkapryszone dziecko. Przecież facet nie mógł wziąć wszystkich, wziął po prostu sojuszników.
Chase &#8211; jego z kolei lubiłem, ale na zwycięzcę też się nie nadawał. Za bardzo ciapowaty jak na Survivor. Jedyny plus to fakt, że zawsze ostatecznie decydował się na opłacalne sojusze. No ale sam z siebie nigdy nic nie wymyślił, zawsze główkowali za niego inni&#8230;
Sash &#8211; osobowościowo nie przypadł mi za bardzo do gustu, ale muszę przyznać że z F3 zasługiwał na zwycięstwo najbardziej. Po prostu miał najlepszą strategię. Owszem, kłamał, grał na wiele frontów. Ale na tym polega Survivor. Nie można go mylić z prawdziwym życiem. Jako sędzia doceniłbym go i dziwię się, że nie dostał żadnego głosu.
Dan &#8211; rozpisałem się o nim w innym wątku. Survivorowe zero, najgorszy uczestnik z 6 edycji jakie do tej pory widziałem. Aż mnie trzęsło w środku widząc, że dobrzy gracze odpadają, a ten kaczor jeszcze tam wśród nich drepcze trzymając się za plecy. Olewka na konkurencje, olewka na życie w obozie, kiepskie strategie&#8230; Wszystko kiepskie. Charakter też. Jego pojazd na wszystkich po eliminacji i na radzie finałowej był poniżej pasa. Co on, spodziewał się, że wygra? Powinien im dziękować, że nie odrzucili go na początku.
Jane &#8211; na początku obdarzyłem ją wielką sympatią. Sympatyczna babunia, wielki respekt za pracę w obozie i siłę w zadaniach, zwłaszcza z tym trzymaniem się nad basenem w odcinku w którym odpadła Brenda. Coś nieprawdopodobnego. Ale z czasem wylazła z niej prawdziwa Jane. Po pierwsze, sprawa z Marty&#8217;m. No rozumiem, że mogła go sobie strategicznie obrać jako cel, takie są prawa gry. Ale te wszystkie personalne pojazdy, mieszanie w to rodziny, proszenie BOGA żeby &#8222;zniszczył zło&#8221;? Skąd tyle jadu i nienawiści w tej kobiecie? No i jeszcze akcja w przedostatnim odcinku &#8211; te wielkie pretensje i pojeżdżanie wszystkim od najgorszych. Po prostu dno. Fizycznie owszem, ale mentalnie ta kobieta nie nadawała się do programu, co najwyżej do zakładu zamkniętego.
Benry &#8211; trochę za późno się obudził i zaczął grać naprawdę. Na początku był w cieniu, nie wiązał się w bliższe sojusze i z czasem, kiedy zostaje już mniej osób takie zachowanie musi odbić się czkawką.
Purple Kelly &#8211; przez pierwsze 11 odcinków jedyne, co u niej zapamiętałem to fajne nogi, które widać w intro. A tak to chwilami nawet zapominałem, że jest w grze. Dopiero w 12 ją pokazali i to od złej, tchórzliwej strony. Moje zdanie nt rezygnacji jest takie, jak innych &#8211; okazała brak szacunku do ludzi wyeliminowanych wcześniej.
Naonka &#8211; wulgarna, podła, zachowanie poniżej poziomu. Impulsywna, niestabilna emocjonalnie, strzelała sobie w stopę przez takie akcje jak kradzież jedzenia itp. Zapłaciłaby za to w końcu, na pewno by nie wygrała gdyby zdecydowała się zostać. Resztki mojego szacunku straciła w momencie gdy nie zdecydowała się zrezygnować z wyjścia na film kiedy Jeff oferował za to nagrody dla całej grupy. No i rezygnacja z gry &#8211; bez komentarza.
Brenda &#8211; bardzo dobra zawodniczka. I w zadaniach i w obozie i w strategii. Miała wielkie zadatki na zwycięstwo. Myślę, że zgubiło ją to, że w 10 odcinku poczuła się już zbyt pewnie, co z kolei wykorzystała Holly żeby zbuntować ludzi.
Marty &#8211; o nim rozpisałem się już w innym wątku. Jak dla mnie, jeden z lepszych zawodników w edycjach, które oglądałem. W pierwotnej Espadzie był panem sytuacji, pechem było przemieszanie, ale i tak wybrnął. Czuję, że gdyby miał jeszcze trochę czasu, przekabaciłby w 9 odcinku Brendę i Sasha, a potem już mógłby wiele zdziałać. Człowiek-strategia po prostu. Wielki szacunek.
Alina &#8211; bardzo ją polubiłem. Widać, że chłodno i logicznie myśląca survivorka, przykładała się do zadań, kombinowała socjalnie. Niestety, odpadła przez swój jeden jedyny błąd popełniony na początku &#8211; skumanie się z Shannonem. Źle go oceniła i myślała pewnie, że razem stworzą mocny i długotrwały sojusz, a tu zonk. Potem była już na aucie u młodych, których w późniejszym etapie było więcej.
Jill &#8211; taka trochę Debbie z Tocatines. Nie chciało jej się wymyślać strategii, więc oddała się do dyspozycji gracza, którego uznała za silnego kandydata na finał. Wszystko na jedną kartę. Szło dobrze, ale nie udało się, głównie przez przemieszanie.
Yve &#8211; mało mam tu do napisania. Sympatyczna kobieta, ale mało widoczna. Podbało mi się to, że w 6 odcinku wiedząc, że jest na aucie nie poddała się i walczyła do końca jadąc na Dan&#8217;a.
Kelly B. &#8211; absolutny respekt. Mam nadzieję, że ta dziewczyna będzie się przypominała widzom Survivor&#8217;a za każdym razem gdy kiedyś w życiu pomyślą sobie &#8222;nie potrafię, nie dam rady&#8221;. Ta noga wcale, ale to wcale nie przeszkadzała jej w konkurencjach. Niestety, ludzie bali się pozwolić jej dość daleko, co jest zrozumiałe. Na dodatek wybrała jeszcze zły sojusz na początku.
Panowie z pierwszej Espady &#8211; dwóch Jimmy&#8217;ch i Tyrone &#8211; byli silnymi zawodnikami i więcej by osiągnęli jednocząc się zamiast bezsensownie się kłócić i odpalać kolejno każdego kto chce być liderem. Ta kwestia zaczęła już mnie w końcu nużyć. Ciągle tylko &#8222;i can be a leader&#8221;, he can&#8217;t be a good leader&#8221; itd. Przypominali mi partię polityczną. Sami się wyniszczali.
Shannon &#8211; mógłby osiągnąć dużo więcej gdyby się normalniej zachowywał. Przez butę i chamstwo wyleciał wcześnie bo rozbił mu się sojusz. I bardzo dobrze.
Wendy &#8211; źle podeszła do gry. Nigdy nie jest za wcześnie na sojusze i boleśnie się o tym przekonała.

Się rozpisałem;)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Confessionals w tym sezonie:

1. Naonka
TOTAL = 50
2 / 6 / 7 / 4 / 6 / 2 / 3 / 8 / 3 / 4 / 5 / X / X / X
AVERAGE = 4.54


2. Marty
TOTAL = 42
3 / 4 / 8 / 5 / 4 / 4 / 3 / 7 / 4 / X / X / X / X / X
AVERAGE = 4.66


3. Jud
TOTAL = 39
3 / 2 / 1 / 0 / 1 / 2 / 1 / 1 / 1 / 4 / 3 / 2 / 5 / 13
AVERAGE = 2.78


4. Chase
TOTAL = 36
2 / 2 / 0 / 2 / 0 / 2 / 2 / 1 / 2 / 4 / 3 / 3 / 6 / 7
AVERAGE = 2.57


5. Holly
TOTAL = 33
2 / 7 / 0 / 0 / 5 / 3 / 2 / 1 / 0 / 3 / 2 / 2 / 2 / 4
AVERAGE = 2.36


6. Jane
TOTAL = 30
1 / 0 / 1 / 2 / 2 / 1 / 3 / 3 / 3 / 5 / 2 / 5 / 2 / X
AVERAGE = 2.31


7. Sash
TOTAL = 30
1 / 2 / 0 / 0 / 0 / 2 / 2 / 2 / 1 / 2 / 1 / 7 / 2 / 8
AVERAGE = 2.14


8. Brenda
TOTAL = 27
2 / 2 / 1 / 2 / 1 / 5 / 1 / 5 / 4 / 4 / X / X / X / X
AVERAGE = 2.70


9. Benry
TOTAL = 20
0 / 0 / 0 / 0 / 3 / 1 / 0 / 1 / 2 / 5 / 2 / 6 / X / X
AVERAGE = 1.66


10. Alina
TOTAL = 18
4 / 3 / 1 / 2 / 3 / 1 / 0 / 4 / X / X / X / X / X / X
AVERAGE = 2.25


11. Jill
TOTAL = 14
0 / 4 / 4 / 3 / 0 / 1 / 2 / X / X / X / X / X / X / X
AVERAGE = 2.00


12. Dan TOTAL = 13
0 / 3 / 2 / 1 / 0 / 1 / 0 / 0 / 1 / 1 / 1 / 1 / 1 / 1
AVERAGE = 0.93


13. Jimmy J.
TOTAL = 11
7 / 3 / 1 / X / X / X / X / X / X / X / X / X / X / X
AVERAGE = 3.66


14. Jimmy T
TOTAL = 11
3 / 3 / 2 / 3 / X / X / X / X / X / X / X / X / X/ X
AVERAGE = 2.75


15. Shannon TOTAL = 9
5 / 4 / X / X / X / X / X / X / X / X / X / X / X/ X
AVERAGE = 4.50


16. Tyrone
TOTAL = 8
0 / 1 / 3 / 2 / 2 / X / X / X / X / X / X / X / X/ X
AVERAGE = 1.60


17. Kelly B
TOTAL = 7
3 / 0 / 2 / 1 / 0 / 1 / X / X / X / X / X / X / X / X
AVERAGE = 1.16


18. Yve
TOTAL = 6
0 / 0 / 2 / 1 / 0 / 3 / X / X / X / X / X / X / X / X
AVERAGE = 1.00


19. Kelly S
TOTAL = 5
0 / 0 / 0 / 0 / 0 / 0 / 1 / 0 / 0 / 0 / 4 / X / X / X
AVERAGE = 0.45


20. Wendy
TOTAL = 2
2 / X / X / X / X / X / X / X / X / X / X / X / X/ X
AVERAGE = 2.00

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Biedna ta Purple Kelly, tak jakby jej tam w ogóle nie było :) A NaOnka rządzi xd

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

O nie mogę... Na dobrą sprawę jedyne confessionale miała przed rezygnacją. Jak myślicie, ze czego wynika taka niesprawiedliwość w edicie? Ja rozumiem, że ciężko jest podzielić czas antenowy zupełnie sprawiedliwie - uczestników jest wielu i jedni są mniej ciekawi, a inni bardziej, ale jeśli ktoś nie wypowiada się przez JEDENAŚCIE ODCINKÓW W OGÓLE, a ktoś w każdym odcinku co minutę, to już nie może być przypadek. Może miała mieć szerszy edit, ale producenci wycięli to wszystko bo byli na nią źli za rezygnację? A Naonce odpuścili bo była ciekawa...

Jak mówicie? Bo ja naprawdę nie mogę znaleźć innego wytłumaczenia.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości