Survivor Nicaragua - sezon 21

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Mi się ci starsi bardziej podobają akurat i chyba za nich będę trzymać kciuki (ale jeszcze zobaczę, jak będzie u nich ze strategią, ale to jak już się sezon zacznie). Bo ci ludzie przynajmniej wyglądają na prawdziwych. Bo ci młodzi to większość jak wyjęci z gazety "piękni, młodzi i bogaci" - ładne sylwetki, wyrzeźbione ciała. Wieje sztucznością, niedojrzałością i głupotą :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

ale i tak zapewne po 3-4 odcinkach pomieszają plemiona (oby)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Też mam taką nadzieję. Ja tęsknię za cast'em w stylu pierwszych sezonów, gdzie był prawdziwy przekrój osobowości. Tutaj wszyscy są ładni i wysportowani. A w Borneo mieliśmy świetną, ale niezbyt wysportowaną osobowość Sue, Kelly, która brzydka nie była, ale idealną pięknością jak ci tutaj nie była, mieliśmy Richard'a - geja z nadwagą latającego nago po wyspie, Rudy'ego - starego żołnierza i bohatera, Greg'a - zabawną chudzinę, Colleen - słodziaka. A jak dla mnie to tych wszystkich ludzi można zakwalifikować do jednej kategorii. Tak samo było w Cook Islands i nie znosiłem tego sezonu - wszyscy byli ładni, ale ciekawych postaci było mało. Podobnie zresztą w Fanach w Mikronezji. Gabon, który oglądam, zapowiada się też na sezon ładnych twarzyczek (chociaż zapewniacie, że się rozkręci). Ja bym chciał trochę różnorodności :)

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

<object><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/MtEQ2i8SNHk"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/MtEQ2i8SNHk" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></object>


<object><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0Q8zQ9eao4U"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/0Q8zQ9eao4U" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></object>

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Najlepszym 22gim sezonem byłoby powtórzenie obsady pierwszej edycji, to by dopiero było coś :P

Guest

Post autor: Guest »

Moim zdaniem ostatni dobry casting by³ w Samoa, ale producenci skupiaj±c siê na Russellum odebrali widz± szansê na poznanie wielu osób.

Ja równie¿ czekam na filmiki na youtube. Zobaczymy, co maj± ciekawego do powiedzenia. :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Chase mi przypomina aktora ze Step Upu :wink:
nie wiem ale jakoś starsi mi nie pasują w ogóle, a wśród młodych faceci hmmm... ten surfer jest beznadziejny :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Oby tylko niektórzy nie próbowali udawać Russella, co jest prawdopodobne a będzie beznadziejne -.-

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Russel jest ostatnio na Topie, więc na pewno ktoś będzie próbował go naśladować. Według mnie w konkurencjach siłowych starsi nie mają szans.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ale zapowiadali że ze względu na ten specyficzny podział konkurencje będą dostosowane do możliwości obu plemion

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ktoś na stronie CBS na pytanie do kogo jest podobny powiedziała że do Russella, bądźto była mieszakna Russella i Boston Roba, nie pamiętam już dokładnie
w każdym badź razie, Russella nie ma w tej edycji wiec choć tyle odpoczynku :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ludzie, co wy macie z tym Russell'em :P Wszyscy o nim w koło gadają. A ja jeszcze go nie widziałem w akcji, no. Już nie mogę się doczekać :D

Guest

Post autor: Guest »

Po dwóch edycjach wiêkszo¶æ ma ju¿ go po prostu do¶æ. :D
Ja jestem gotowa na sezon bez niego i mam nadziejê, ¿e nie pojawi siê jaka¶ tania podróba pana R.

Mam nadziejê, ¿e producenci nie przesadz± z tym dostosowywaniem zadañ pod starsz± grupê i nie bêdzie wia³o nud±. :roll:

Nadal nie potrafiê siê jako¶ przekonaæ do tego pomys³u z podzia³em na m³odych i starszych.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

w 12 się to nie sprawdziło chyba za bardzo, choć wtedy 'starsi' byli górą w grze
no zobaczymy, już niedługo i będzie wiadomo kto jest kto :wink: i oby nie było Russellów edycji bo to będzie nudne widzieć to samo 3 raz...

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

łukaszk, ja go lubiłem przez pierwsze 3 odcinki Samoa, potem chciałem jedynie przewijać jego wypowiedzi

ale Amerykanie pokazali, że mądrym narodem to oni nie są, tak uwielbiając Russa z pewnością ktoś będzie chciał mu dorównać - coś w stylu sytuacji Jasona i Erica z Ozzym :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości