Mo¿liwi uczestnicy S21

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A czy po Micronesii jest jeszcze w jakimś sezonie Exile?

Hmm, może znowu zrobią twist z outcast :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

W Gabonie i Tocantins jest Exile

Guest

Post autor: Guest »

Alina Wilson
Obrazek
Modelka, która chcia³aby za³o¿yæ w³asny biznes. Plemiê m³odych.

Chase Rice
Obrazek
Muzyk oraz gracz UNC. Plamiê m³odzych.

Jimmy T
Obrazek
Wêdkarz. Plemiê starszych

Jill Behm
Obrazek

Jimmy Johnson
Obrazek
By³y pi³karz, trener

Shannon Elkins
Obrazek
Nazywany "bia³ym Jamesem", stan cywilny:¿onaty pemiê m³odych

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Cóż, jeśli chodzi o starszych, to jakichś staruszków powybierali, naprawdę. Ale to wśród nich szukałbym dobrych zawodników (to znaczy strategów, a nie dobrych w konkurencjach). Bo ci młodzi, to wydaje mi się, że producenci niestety poszli w wygląd. Wogóle w tych późniejszych edycjach to jest więcej ludzi ładnych i seksownych, niż ciekawych osobowości, których było mnóstwo w pierwotnych edycjach. Ale to tylko moja opinia, nie wiem, czy uważacie tak samo :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Niestety uważam tak samo, porównując sobie ludzi pod względem osobowości z Borneo i z Samoa - jest przepaść

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

wystarczy spojrzeć na osobowośc fanów z Mikronezji, nie trzeba aż do borneo lecieć
choć w Samoa było wiele ciekawych postaci ale nie pokazanych
Kelly, Bret, Marisa która odpadła pierwsza
zobaczymy w tej edycji, ale jakoś podział starzy/młodzi... jeżeli nie będzie przemeiszania po dwóch radach to starzy mogą odpaść, chyba że wygląd to tylko przykrywka i są świetni w zadaniach :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Fani nie byli aż tacy źli, Natalie, Tracy, nawet Alexis - bardzo je lubiłem
Za to Monica, Natalie, Jason czy Shambo... ech
Brakuje mi w tym nowym survivorze takich ludzi jak Colleen czy Greg, którego do dziś uwielbiam

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

przecież chodziło mi o to że fani mieli osobowości :wink:
choć niektórzy wkurzajace jak Chet czy kathy, ale były te osobowości :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A moim zdaniem fani są tragiczni z Chet'em, Kathy, Joel'em i Jason'em na czele :P Tracy, Natalie i Alexis to wyjątki. Skoro to "najwięksi" fani, to wszyscy powinni być genialni, a większość z nich to była jakaś porażka :P

Guest

Post autor: Guest »

Fani byli trochê ¿a³o¶ni. Chet, Kathy, Joel, Mikey B... Osobi¶cie lubi³am Jasona, ale je¶li chodzi o grê to te¿ mo¿na zaliczyæ go do tej grupy.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Nie zrozumiałem cię do końca słonko ^^ no ale moim zdaniem właśnie prócz Natalie, Tracy i Alexis to tam osobowości nie było, Kathy to głupia stara wariatka, Chet to temat rzeka, Jaison był idiotą. Na tym tle to Eric nawet dobrze wypada :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ale o nich się mówi :wink: prawda? choć wkurzający to coś mieli że ludzie o nich mówią :D fakt faktem nie lubię połowy z fanów, ale trzeba przyznać im rację bezbarwni to oni nie byli, no może cała Mary która odpadła na dzień dobry :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

ale to nie osobowość, a nie wiem, jakaś charakterystyczność, bardzo skrajna :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Mówi się o ich głupocie i żałosności, o czym innym można mówić w przypadku Chet'a? :p Cóż, Mary nie było zbytnio pokazana w programie. Może gdyby wyeliminowali Chet'a a nie ją, edycja byłaby ciekawsza i Mary pokazałaby charakter. Ale nigdy się tego nie dowiemy :) A co do Eric'a, za nim też nie przepadam. (Alexis i Natalie nadal są dla mnie bezbarwne, ale zapowiadacie, że się rozkręci, więc wierzę wam na słowo) :)

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Co do możliwych zawodników to widziałam ich na tdt. com i no cóż, na razie wiele na ich temat nie mogę powiedzieć :P. Z tymi starszymi osobami to pojechali na maksa, nie widzę żadnego potencjału. Z młodszych to tak z wyglądu moim zdaniem może zdziałać coś Shannon i Alina; Matt i Kelly B. będą silni fizycznie, Jud to pewnie taki Brett z Samoa (tylko jeśli to wartościowy zawodnik to mam nadzieję, że będą go częściej pokazywać ;p), Na Okna szybko wyleci, a Chase to dla mnie czarny charakter. No, ale to opieram tylko na zdjęciach i pierwszym wrażeniu, a więcej powiem po oficjalnym przestawieniu ich przez CBS :D.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości