S21E01 - Young at Hart

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S21E01 - Young at Hart

Post autor: ctoria »

Zakładam temat, oczywiście jak ktoś już widział może komentować.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Po pierwszym odcinku nie spodziewałam się wiele, i też tak było. Może od początku - medalion mocy - nie jestem zachwycona tym pomysłem, właściwie uważam go za zbędny, i mam nadzieję, że od następnego odcinka nie będzie tak, że przy każdej konkurencji będzie On używany. Ciekawa jestem czy utrzyma się dłużej niż ten jeden sezon.
Ciekawa też jestem, czy tylko młodzi otrzymali wskazówkę do HII, a jeśli tak to dlaczego tylko Oni.
Konkurencja o immunitet, nie była jakaś specjalnie wymagająca, ani myślenia, ani siły fizycznej. Niestety Espada wyłożyła się na puzzlach (gdzie ta mądrość i inteligencja). Na razie faworytów nie mam, no może poza Fabio, się uśmiałam.

Eliminacja mnie też nie zaskoczyła, jak po 20 sezonach, można tak głupio się zachować na radzie, nie wiem o czym Ona myślała, ale nie szkoda mi, że odpadła. Cieszę się, że Jimmy J został. Więcej później.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Jakoś mnie nie porwał ten pierwszy odcinek. Nie wyróżniła mi się żadna postać. Polubiłem Chase'a, już na wstępie, widać że jest porządnym człowiekiem. Piersi Shannon naprawdę mnie przerażają, zaczynam mieć coraz więcej podejrzeń co do niego :D
Ogólnie to wiało trochę nudą, odcinek bez większego polotu, zadanie takie sobie, bez większych emocji. Rada też nie zaskoczyła. Ale przeczuwam, że będzie to porządny sezon. i Marty, widać po nim że on sporo namiesza :)

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

8) Mi się każdy odcinek podoba, ten też :D Wendy, OMG Ona się na tej radzie ewidentnie pogrążyła :O Nie żałuję, że odpadła. Nie podoba mi się, że z tego Jimmy'ego robią taką 'gwiazdę tej edycji'. Zabrał większość czasu w Espadzie, przez co w ogóle nie poznaliśmy Yve, tego murzyna(nawet imienia nie pamiętałem po odcinku, Tyrone'a ), i kobiety w krótszych włosach(też bez imienia po odcinku, ale teraz wiem, że to Jill :D). W tym plemieniu zwróciłem uwagę na Marty'ego(ma potencjał xD), Jane i drugiego Jimmy'ego( ma zadatki na czarny charakter). mam też jakąś niewytłumaczalną sympatię dla Yve , mam nadzieję, że się 'rozkręci'. U młodych więcej ciekawszych postaci. Brenda jest słodka, chyba będę właśnie jej w duchu kibicował xD Kelly bez nogi też sympatyczna, ale boję się, że jeśli przegrają, to będzie głównym celem, chyba, że stworzy jakiś sojusz dający przewagę. Naonka mnie przeraża :O nie wiem co, ale coś mi się w niej nie podoba. Taka jakaś groźna jest :shock: Tej drugiej Kelly jakoś widać nie było przez cały odcinek. Ciekawy jestem, czy Alina będzie trzymała z Kelly. Znalazły razem wskazówkę, chociaż wątpię, by w sytuacji pewnej eliminacji Kelly, Alina była z nią. Chyba, że znajdą imunitet. W ogóle nie zauważyłem Bena, musiał mi chyba gdzieś umknąć xD Fabio haha. Masakra. Shannon mnie wkurza taki cFFaniaczek, faktycznie jego piersi są nie do opisania i bezendu :O Chase na tle innych mężczyzn się wybija, pozytywnie.

Konkurencja faktycznie nie powalająca. Ten medalion mocy według mnie jest beznadziejny. Po co to w ogóle? Jak po jego wykorzystaniu dostaje go druga drużyna? Dziwne to. Według mnie byłby ciekawszym twistem jeśli np. po jego wykorzystaniu trzeba by było go jakoś zdobyć. nie wiem, może wygrać w konkurencji o nagrodę, może znaleźć tak jak na początku. Przekazywanie go po jego wykorzystaniu innej drużynie jest dla mnie bezsensu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A mi się odcinek podobał :) O wiele lepsze wrażenie niż po pierwszym odcinku ostatniego normalnego sezonu, czyli Samoa, gdzie nikt oprócz Russell'a i Shambo nie był wyrazisty. Tutaj zapowiadają się ciekawe postaci. Wydawało mi się, że bardziej polubię starszych, ale chyba jednak młodych lubię bardziej :wink: Medalion mocy mi się nie podoba, takie to bez sensu. Też bym go nie użył w tej konkurencji, bo to by nic nie dało. Jeśli staruszki są kiepskie w puzzlach, to te dostatkowe 2 minuty nic by im nie dały i straciliby ten medalion :p
Nie podoba mi się zaś czołówka. Jest taka... zwykła. I prosta. I muzyka jest z pierwszego sezonu, nie dodane nic związanego z Nicaraguą. I nie podoba mi się figurka immunitetu. Taki krasnal ogrodowy :p
A co do zawodników:
Brenda - myślałem, że jej nie polubię, a jednak polubiłem. Fajnie kombinuje.
Alina - tak jak Brenda ma zadatki na fajny czarny charakterek, nie sądzę, żeby była lojalna Kelly
Chase - fajny chłopak, tylko po co się wygadał Brendzie o męskim sojuszu? Wydaje się, że będzie trochę naiwny.
Jud - OMG, porażka :p powtórka z Eric'a i Jason'a z Micronesii
Naonka - zapowiada się niestety na drugą Yasmin
Shannon - polubiłem go, bo od razu zaczął kombinować, aczkolwiek nie podoba mi się, że tak od razu mówi nie kobietom
Kelly B. - oj, czuję, że poleci pierwsza :/ i tylko przez jej nogę. Wiedziałem, że to o ten sekret chodziło :D
Jimmy J. - oby wyleciał następny, w końcu było mu tak niewygodnie
Jane - haha zapowiada się spoko śmieszna babka :wink:
Marty - fajnie się zapowiada na dobrego gracza
Yve - ona też się spoko zapowiada
Kurde, rzadko kiedy tak dużo osób się fajnie zapowiadało :D
Holly - też się spoko zapowiada, polubiła Wendy, ale zapomniała o emocjach i zagłosowała jak należy. Tylko niepotrzebnie się do sojuszu z Wendy na radzie przyznała :/ A sposobało mi się, że założyła z nią sojusz i od samego początku grała :)
Jimmy T. - okropnie go nie polubiłem, ta jego wypowiedź w obozie na temat Jimmy'ego i że się nie będzie go słuchał, nie dał Marty'emu dojść do słowa, taki jakiś nieprzyjemny się wydaje
Benry, Kelly Blond, Sash, Jill, Tyrone, Dan - niewidoczni na razie

No i została Wendy. Cóż, po wywiadach z przed gry była jedną z moich faworytek. Zapowiadała się na kogoś takiego jak Cirie - mega zabawna, ale miała ciekawy plan. Tylko, że... go nie wprowadziła. OMG, kobieto, widzisz, że jesteś na uboczu, to twórz sojusze, nie czekaj, aż inni cię wyeliminują :) Kompletnie nic strategicznie nie zrobiła. I nawet kibicowałem jej bardziej niż Jimmu'em, ale tylko do czasu jej mowy na radzie plemienia. OMG, to był strzał w samą siebie, całkowcie zasłużone odpadnięcie :)

Guest

Post autor: Guest »

Odcinek ok.
Podoba³ mi siê pocz±tkowy twist - zawodnicy my¶leli, ¿e s± ju¿ podzieleni na plemiona, a tu niespodzianka. Brenda wykaza³a siê spostrzegawczo¶ci± i znalaz³a medalion. Marty przedwcze¶nie siê ucieszy³. :D
Medalion mocy kompletnie nietrafiony, tak jak przewidywa³am. :wink:
Konkurencja - nudna i banalna. Zazwyczaj pierwsza konkurencja by³a skomplikowana, sk³ada³a siê z kilku elementów. Tym razem du¿e rozczarowanie.

Zawodnicy:
Kilka naprawdê dobrze zapowiadaj±cych siê postaci. Z m³odszych tak jak przypuszcza³am polubi³am Alinê, Brendê i Chase'a [chocia¿ 100% zgadzam siê z tym co napisa³ £ukasz. Nie rozumiem, dlaczego poinformowa³ Brendê, ¿e ch³opaki co¶ razem kombinuj±] Z plemienia starszych moj± sympatiê wzbudzili Marty oraz Jane.
Mnie Fabio nie przypomina Ericka, ani Jasona. Oni byli sympatyczni, lecz naiwni, a Jud to kretyn, chocia¿ mo¿e trochê zostaæ, bo przynajmniej jest siê z czego po¶miaæ. Nadal kojarzy mi siê z Blake'm.
Shannon mo¿e i dobrze kombinuje, ale nie podoba mi siê sposób w jaki próbuje siê rz±dziæ. Mam nadziejê, ¿e jego plan "mêskiego" sojuszu siê nie powiedzie. Silna osobowo¶æ.
Najmocniej z plemienia starszych irytuje mnie Jimmy T. Mam nadziejê, ¿e nied³ugo po¿egna siê z programem i nie bêdê musia³a ogl±daæ go na monitorze.

Zazwyczaj uwielbiam czo³ówki, ale tym razem nawet ujêcia wielu osób s± ma³o korzystne. Brakuje urozmaiceñ w muzyce. Jest tak bez polotu. Co do figurki porówna³am j± do o³owianego ¿o³nierzyka. :D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ta czołówka jest właśnie świetna...! Ścieżka z pierwszego sezonu od razu wprowadziła mnie w ten boski klimat s01.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Bardzo dobry odcinek, już widzę dużo ciekawych charakterów. Konkurencja też mi się podobała, co prawda nie widziałam wszystkich edycji, ale chyba jeszcze jej nie było ;d. Największym minusem jest czołówka - nigdy nie lubiłam muzyki z 1 sezonu i dla mnie to zabiło całą magię intro, a zawsze uwielbiałam je oglądać.
Krótka charakterystyka poszczególnych uczestników.

La Flor
Alina - taka cute się wydaje, ale poza tym to nic się o niej nie dowiedzieliśmy
Brenda - miałam dobre przeczucie, zrobiła na mnie świetne wrażenie, wydaje się być silna, inteligentna, będzie grać, a nie tylko siedzieć i się uśmiechać. jak najbardziej na +
Chase - nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudy. nie cierpię takich zawodników. niby pozytywny, ale taki nudziarz, że szkoda gadać. i strasznie naiwny. ale może zmienię o nim zdanie po kilku odcinkach.
Jud 'Fabio' - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mówcie co chcecie, ale ja go kocham ;d. debil do potęgi n-tej, miałam z niego taki polew, że szok ! ;d ale szczerze mówiąc polubiłam go ! hahaha, mam nadzieję, że na razie zostanie w programie i pokaże, że jest dobrym zawodnikiem ( :mrgreen: :mrgreen: )
Kelly B. - wydaje się być ok, mam tylko nadzieję, że nie będą mówić na okrągło tylko o tym, że nie ma jednej nogi i skupią się na jej innych zaletach, moim zdaniem jest inteligentna i może coś zdziałać
Shannon - hahahahaha, już go nie cierpię. wygląda jak baba i jak ktoś wyżej napisał - cfaniaczek jakich mało! ale trzeba przyznać, że może namieszać

Espada
Holly - zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, od razu wzięła się do roboty
Jimmy J. - o jak ja tego chłopa nie cierpię ! mam nadzieję, że szybko wyleci i skupią się na innych osobach z tego plemienia
Marty - może być ciekawym uczestnikiem, ale za mało go pokazywali w 1 odcinku
Wendy - WTF ?! dobrze, że odpadła !

Ogólnie odcinek oceniam pozytywnie i nie mogę doczekać się kolejnego. Zapamiętałam już połowę uczestników co jest bardzo dobrym wynikiem w porównaniu do np. Survivor: Samoa gdzie zapamiętałam tylko Russela ;x. To dobrze wróży, czuję, że czeka nas niezły sezon !


edit.
jeśli kogoś to interesuje, liczba confessionali w tym odcinku ;D.
Jimmy J - 7
Shannon - 5
Alina - 4
Jimmy T - 3
Jud - 3
Kelly B. - 3
Marty - 3
Brenda - 2
Holly - 2
Chase - 2
Wendy - 2
NaOnka - 2
Jane - 1
Sash - 1
Benry - 0
Dan - 0
Jill - 0
Kelly S. - 0
Tyrone - 0
Yve - 0

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

odcinek, cóż nie powalił mnie na ziemię, ale nie rozczarowała też :)
taka miła odmiana po Samoa i 'Russellu'
Wreszcie sezon bez niego :D
ale mniejsza o niego

medalion, jak dla mnie to dość ciekawy pomysł, aczkolwiek nie wiem jak w grze będzie wyglądało, jak go użyją, swoją drogą 'espada' się przeceniła, mogli wygrać, bo kto wie czy te dodatkowe minutki by im nie pomogły, ale wcale mi ich nie żal, jakoś poza Yve i Holly i o dziwo Martym, to inni jakoś hmm... nie przypadli mi do gustu

za to La Flor, za mało ich było jak dla mnie, ale na pozytywne wrażenie wywarła na mnie Brenda, choć przy zapowiedziach nie za bardzo mi 'podchodziła'
Alina, podobnie, zwłaszcza z tym ukryciem wskazówki, Kelly B też jest na plus
szkoda że nie było ani jednej wypowiedzi Kelly S, czy też Sasha
Fabio... cóż... nie lubię go i nie polubię raczej, Chase jest mi ciężko zrozumieć, Shannon... też jakoś nie lubię, a tego jednego chłopaczka, co nawet nie wiem jak ma na imię a jest podobny do Breta, to nie wiem ale nie widziałam. On w ogóle jest w grze?

odpadnięcie Wendy, cóż, sama sobie strzeliła samobója na radzie wiec nie powinna się dziwić

podobała mi się za to zapowiedz, oby odcinek był równie ciekawy jak ona :)

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Nie mogłem się doczekać tego odcinka, a już od połowy czekałem aż się skończy...
Jest nieźle, ale jakoś tak jak inni pisali nie był jakiś szczególny, no ale może się rozkręci, oby...

Medalion mocy - na razie trudno coś powiedzieć, bo póki co tylko był
konkurencja - bywały lepsze, w sumie to jakaś taka krótka się wydawała

La Flor

Brenda - jak oglądałem z nią wywiady i jej zdjęcia, to wydawało mi się, że oprócz urody nie będzie w niej nic szczególnego, a jednak.... Zdobyła MM, komibnowała coś z sojuszem, także póki co najmilsze zaskoczenie

Kelly B - myślę, że niestety ale zostanie szybko wyeliminowana, póki co to wiele osób chce się jej pozbyć, tylko dlatego że nie będą mieli z nią szans w finale, poza tym znalazła z Aliną wskazówkę, a ona niechętnie wypowiadała się na jej temat, więc zapewne będzie też chciała się jej pozbyć

Shanonn - Strasznie irytujący...

Chase - dobrze, że komibnuje, ale mówienie Brendzie o swoim sojuszu..... nie no porażka

Fabio - Nie dziwie się, że podczas ogłoszenia castingu myślałem, że to dziewczyna

NaOnka, Sash, Kelly S, Benry, Alina - nie mam o nich zadania

Espada

Jane - kolejne pozytywne zaskoczenie, jako pierwsza pobiegła za Brendą, a rozpalenie ogniska w pierwszym dniu.... niektórzy nie dali rady tego zrobić po 39 dniach

Jimmy J - chyba zapomniał, że oprócz miliona $ do wygrania jest tytuł Sole Survivor, co jak wiemy dla niektórych jest ważny :P poza tym, jeśli z góry zakłada, że nie wygra to nie widze sensu by go dalej trzymać

Jimmy T - jakiś niestabilny emocjonalnie, to na pewno źle wpłynie na jego dlasze losy w grze

Holly - na początku spodobało mi się w niej to, że od razu zaczęła kombinować z sojuszami, ale potem już chyba sama się w tym wszystkim pogubiła

Tyrone - taka starsza wersja James'a w sumie mało go było, ale jakoś mnie irytował

Marty, Jill i Yve - zapowiadali się ciekawie, ale tacy jacyś nijacy. Mam nadzieję, że się rozkręcą

Dan - mylę, go z Jimmym T i totalnie nie kojarze

Wendy - hmm, gdyby została dodałbym ją do grupy Marty'ego Jill i Yve, no ale w zapowiedziach wydawało mi się, że ma jakiś pomysł na grę i w ogóle, no a jednak niestety, jak przyszło co do czego to totalnie się pogubiła. Nie będę krytykowac jej mowy końcowej, ale no w sumie wydaje mi sie ,że skoro wiedziała że odpadnie to nie miała nic do stracenia. Tylko no mogła działać trochę wcześniej niż na radzie, gdzie praktycznie wszystko już jest ustalone i przesądzone.

Guest

Post autor: Guest »

Vogue. pisze: Jud 'Fabio' - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mówcie co chcecie, ale ja go kocham ;d. debil do potêgi n-tej, mia³am z niego taki polew, ¿e szok ! ;d ale szczerze mówi±c polubi³am go ! hahaha, mam nadziejê, ¿e na razie zostanie w programie i poka¿e, ¿e jest dobrym zawodnikiem ( :mrgreen: :mrgreen: )
Jestem ciekawa na ile bêdzie potrafi³ my¶leæ i prowadziæ dobr± grê. Ma w sobie co¶ z Tysona. Jest takim pozytywnym kretynem. :D
Vogue. pisze:Ogólnie odcinek oceniam pozytywnie i nie mogê doczekaæ siê kolejnego. Zapamiêta³am ju¿ po³owê uczestników co jest bardzo dobrym wynikiem w porównaniu do np. Survivor: Samoa gdzie zapamiêta³am tylko Russela ;x. To dobrze wró¿y, czujê, ¿e czeka nas niez³y sezon !

edit.
je¶li kogo¶ to interesuje, liczba confessionali w tym odcinku ;D.
Jimmy J - 8
Shannon - 5
Wendy - 4
Alina - 4
Chase - 3
Jimmy T - 3
Jud - 3
Kelly B. - 3
Marty - 3
Brenda - 2
Holly - 2
Jane - 2
NaOnka - 2
Sash - 1
Benry - 0
Dan - 0
Jill - 0
Kelly S. - 0
Tyrone - 0
Yve - 0
Ja te¿ odetchnê³am z ulg±. Przyjemnie by³o zobaczyæ odcinek Survivor bez Russella. Liczba confessionali zdecydowanie du¿o bardziej zró¿nicowana ni¿ w Samoa czy HvV. Brawa dla producentów, ¿e powrócili do bardziej sprawiedliwego podzia³u "confessek". Oby tak dalej! :D

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Mnie 1 odcinek się spodobał nowego sezonu Survivoru.....
Bardzo mi się podobały niektóre osoby w tym odcinku, m.in. Brenda, Chase, Jud, Jimmy.J, Kelly.B oraz Alina :)

I nie wiem co kto ma do piersi Shannona, wydaje mi sie, ze troche przesadzacie :)
Wyglada wg mnie jak 200% facet, a jego miesnie, az moj brat jest zazdrosny, ze lepiej wyglada od niego, choc jest miedzy nimi 11 lat roznicy....

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

ktoś tu się nie zna na żartach :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Pierwszy odcinek jakoś mnie nie porwał. Rada plemienia również nie... U mnie plus od razu otrzymała Brenda, która zdobyła medalion mocy. Ten maleńki twist na początku z podziałem na plemiona mnie nie zachwycił. Wyglądało to tak jakby producenci nie mieli lepszych pomysłów na rozpoczęcie gry. Ja na miejscu Brendy również wymieniłbym medalion na ogień i sprzęt rybacki.
W Espada negatywnie według mnie zaprezentowały się cztery osoby: Jimmy J, Jimmy T, Wendy i Holly. Wendy odpadła z własnej głupoty. Jak tam można się zachowywać na radach... Irytuje mnie strasznie Jimmy T, ma coś takiego dziwnego, nie umiem tego nazwać :wink:
Fabio - fajna ksywka. Mam nadzieję, że nie będę musiał go długo oglądać :D

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Jeśli szukaliście dodatkowych filmików, można je znaleźć tu:

http://survivorsucks.com/topic/49735/t/ ... l?page=116

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość