S21E02 "Fatigue Makes Cowards of Us All"

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S21E02 "Fatigue Makes Cowards of Us All"

Post autor: ctoria »

Zapraszam do dyskusji, ja jeszcze nie widziałam, ale jak tylko obejrzę na pewno napiszę : )

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Oglądam ten odcinek.....
Z tego co wynika, medalion przynosi drużynie która go ma pecha :)
Zaskakujące było to, że gwiazdą odcinka była NaOnka, wg mnie oczywiście....
Cieszę się, że to Shannon odpadł, bo zirytował mnie swoim gadaniem na radzie :)
Trochę się dziwie tylko, że to Brenda była do odstrzału, ale to był plan Shannona, a Kelly B. w ostatniej chwili zmieniła front :) Pełen podziw....
Purple Kelly w ogóle nie została jeszcze pokazana w żadnym z odcinków, ani na radzie, ani przy confessional :)

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Ten odcinek był... ciekawy, zachwycił mnie równie mocno co wkurzył.

Normalnie brak słów...

Co do plemienia Espada

Marty & Jill - mam nadzieję, że dobrze wykorzystają swoją przewagę, bo oboje zapowiadają się na dobrych graczy, wiedzą jak grać w tę grę

Holly - nie do końca rozumiem jej zachowanie, widać że kompletnie sobie nie radzi i najpierw robi potem myśli, no ale miejmy nadzieję, że albo szybko odpadnie albo weźmie się w garść

Jimmy J - na początku myślałem, że jest po prostu zarozumiałym kolesiem, który musi być liderem, ale po tym jak pomógł Holly to zmieniłem o nim zdanie, chociaż może to miała być tylko taka ckliwa manipulacja, by ocieplić jego wizerunek, no ale mniejsza z tym

Dan i Tyrone - nie wiem czemu, ale jakoś ich nie lubię

La Flor

Ja nie wiem, albo ci ludzie nigdy nie oglądali wcześniej Survivor, albo są po prostu debilami...

Kłótnia o durne skarpetki przypominała mi trochę tę o banany z HvV

Shannon - Przemowę Wendy jeszcze byłem w stanie zrozumieć, ale jego... Cieszę się, że wyleciał, bo w pełni sobie na to zasłużył, chyba więcej komentować nie trzeba

Alina - O ile sojusz "mniejszości" przetrwa to sądzę, że to ona kolejna odpadnie, jeśli zależało jej na utrzymaniu sojuszu to może powinna jakoś wykorzystać wskazówkę z HII.

Fabio - w sumie jest trochę zabawny, ale po odpowiedzi Kelly B mógł się domyśleć, że będzie głosować na Shannona, widać że rozumem nie grzeszy

NaOnka - jest trochę irytująca, ma szczęście że trafiła na Sasha i Brendę, ale nie zdziwię się jeśli w przyszłości wymienią ją na Kelly B

Sash - jest takim trochę odpowiednikiem Marty'ego,

Brenda - Zupełnie nie rozumiem dlaczego chcieli się jej pozbyć, jak na moje to Alina, Kelly B, Fabio, Benry i Shannon powinni ją przeciągnąć na swoją stronę
Cieszę się, że jakoś się wybroniła, ale może powinna zainteresować się sojuszami trochę wcześniej

Kelly B - na pewno mądrze zrobiła zmieniając głos, wydaje mi się że najlepiej dla niej byłoby wyeliminowanie NaOnki i włączenie się do sojuszu z Sashem, Chasem, Brendą i Kelly. A także wyeliminowanie Aliny i pozostanie jedyną osobą z La Flor, która wie cokolwiek o ukrytym immunitecie.

Chase - zapowiadał się ciekawie, ale chyba trochę się pogubił, mam nadzieję, że w kolejnym odcinku nie zwariuje jak Holly

Guest

Post autor: Guest »

Dawno siê tak nie ubawi³am na Survivor.

Plemiê Espada:
Holly nie daje sobie rady od strony mentalnej. Najpierw robi akcjê z butami Dan'a a potem siê do tego przyznaje. Albo chcesz pogrywaæ nieczysto, albo grasz fair. Zdecyduj siê kobieto.:wink:

Mój absolutny faworyt z tego plemienia to Marty. Podoba mi siê jego podej¶cie do gry. Wie, kiedy lepiej siê odezwaæ, a kiedy po prostu zamilkn±æ. No i razem z Jill ma immunitet.

Jimmy T. to niesympatyczny kretyn. Po co dzieli³ siê ze wszystkimi swoj± ¿eglarsk± wiedz±? Najprawdopodobniej nikt inny by na to nie wpad³ i mo¿e mia³by szansê na odnalezienie go dla siebie.

Walka o nagrodê i immunitet. Nie cierpiê medalionu. Nie podoba mi siê przewaga, któr± ma zespó³, który go wykorzystuje. Jestem zwolenniczk± poprzedniego systemu. Wygrywa ten, kto lepiej radzi sobie z danym zadaniem. M³odzi mieli szansê wygraæ, ale Ben niestety zawali³ wrzucanie pi³eczek do beczki. Czy¿by nie potrafi³ dzia³aæ pod tak± presj±? Ogólnie nie by³am zaskoczona pora¿k± La Flor. Po tym co pokazali w ostatniej zapowiedzi, by³am na 99% pewna, ¿e to oni przegrali.

La Flor

Alina - wie co chce osi±gn±æ. Moim zdaniem z jej strony dobrym ruchem by³o wskazanie na Brendê. Dostrzeg³a w niej zagro¿enie i uda³o siê jej pods³uchaæ rozmowê z Chase'm. Szkoda, ¿e na radzie popar³a pana S.
Mam nadziejê, ¿e nie bêdzie nastêpna w kolejce i bêdzie kombinowaæ z Kelly B, która ma coraz wiêksze notowania u reszty.

Sash - to on bêdzie tu jednym z najgro¼niejszych graczy. Nie podoba wizja sojuszy z Naonk±.

Naonka - kolejne potwierdzenie. Yasmine 2.0

Brenda - ul¿y³o mi kiedy Shannon odpad³. To nie by³ czas do odej¶cia tej dziewczyny. Powinna tylko siê trochê bardziej kamuflowaæ, bo zbyt du¿o osób dostrzeg³o w niej zagro¿enie.

Fabio - ohh zastanawiam siê jak mog³o do tego doj¶æ, ale jest w nim co¶ takiego, ¿e nawet go lubiê. Oczywi¶cie nie nale¿y do najbystrzejszych umys³ów. :D

Chase - sympatyczny ch³opak, ale strasznie siê pogubi³.

Shannon - zarozumia³y gnojek. Nie posiadam siê z rado¶ci nad tym, ¿e odpad³. [Nadal nie wierzê, ¿e g³osy rozk³ada³y siê pomiêdzy Shannonem a Brend±.] Skoro uwa¿a³ Chase'a za swojego najbli¿szego sojusznika, mo¿e powinien siê jeszcze wstrzymaæ z prób± eliminacji Brendy choæ jedn± radê? Jego przemowa... nawet komentowaæ mi siê nie chce.





:D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Kurcze, podobał mi się ten odcinek, i ogólnie jakoś ten sezon mnie wyjątkowo cieszy:)

Espada

Holly, pokazała charakter / głupotę. Najpierw wyrzuciła jedzenie Jill... wtf. Potem zobaczyła że Dan sobie z niej kpi, okej, chciała się odegrać, ale nie można tego robić przez zabieranie komuś butów z jego torby. Powinna wziąć przykład z Sandry i spalić mu kapelusz, czy cokolwiek co nie leży w jego prywatnych rzeczach:|

Marty & Jill - o ile wiedziałem że Marty na łeb na karku, o tyle Jill mnie BARDZO pozytywnie zaskoczyła. Rozkminiła wskazówkę, trochę głupio zrobiła że powiedziała Martyemu przy Danie(?)/JT(?) ale rozumiem emocje i chęć podzielenia się tą nowiną natychmiast, mam nadzieję że uda im się z tym idolem zajść daleko

Yve, Jimiego J, Tyrona, Jane jakoś dziś nie było, nie tęsknię - no może chciałbym poznać Yve.

W zadaniu dali ciała, gdyby nie medalion to raczej by przegrali. Holly niech się cieszy, bo zapewne by wyleciała.

La flor

co za plemię :D

ogólnie pasujący tam mess jest świetny :D ale osobno

Brenda, - rozumiem pobudki Kelly B i Aliny, na całe jej szczęście głupota Shannona ją obroniła.

Chase - nie można mumiec za złe niczego, prócz nie używania swojego mózgu. Przyszedl do niego Shan z sojuszem - good for Chase. także Brenda przyszła do niego z sojuszem - good for Chase. Ale ten nie umie tego zupełnie rozegrać, stawia się na miejscu karty przetargowej, bardzo ryzykowne i zupełnie niepotrzebne. Najlepiej by było połączyć 2 sojusze i mieć realną moc w tej grze - już po ptakach

Shan - idiota. Nieźle kombinował, ale do pewnego momentu. A to co zrobił na radzie, sam sobie pomógł wylecieć i umyć swoje okazałe piersi. Nie rozegrał tego w ogóle, poszedł na wojnę zamiast pokojowo kroczyć powoli do zwycięstwa. Chciał zaistnieć, niestety pozostały tylko jego piersi w mojej pamięci:D

Kelly B & Alina - mądrze kombinowały z Bredną, mimo że nie lubię Aliny (ma coś w sobie co mnie odrzuca) to myśli tam na tej plaży. Na szczęście Shannon pomógł im na radzie podjąć lepszą decyzję - dla nich samych myślę, a na pewno dla całego plemienia.

Fabio - taki śmieszny półgłówek :D podobało mi się jego zachowanie na radzie, jak chciał uciszyć Shannona, ale jego głos, przewiduję mu mało świetlaną przyszłość teraz, a ten spór o skarpetki - też miał w nim rację.

Naonka - jakaś tępa idiotka. Nie jestem rasistą w żadnym wypadku, ale te afroamerykanki dobierane do tego programu to jakaś kompletna pomyłka <zniesmaczony>

Sash - myśli, to jedyne co mogę na razie o nim powiedzieć

Ben, Kelly II - ich tam nie widać, at all


Ogólnie ten sezon mi się zaczyna podobać już na wstępie, oby tak dalej! :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

odcinek ogólnie to mi się podobał, ale to co się działo na radzie plemienia to dla mnie był kabaret
w zasadzie to ludzie którzy sa w 21 edycji powinni już wiedzieć jak się zachowywać na radzie... a tak Shannon sam sobie wykopał grób, z czego się ciesze bo go nie lubię
aczkolwiek nie wiem cyz bardziej mnie nie ucieszyłoby odejście Naonki, bo mnie kobieta strasznie irytuje... czy nie ma w stanach normalnych Afroamerykanek? chyba nie...

już mi się przestał podobać medalion, w końcu to sprawiedliwe nie jest jak jedna drużyna ma 'przewagę'

co do zawodników
to na plus u mnie
Marty, Jill ze starszych
w ogóle nie pokazują Yve a szkoda bo moze i jest fajna
za to Holly mnie strasznei zaczęła skurzać

u młodych na plus
Kelly B, Alina, Sash i Brenda
a reszta... nie wiem w ogóle Kelly Fioletowej nie pokazują ani tego chłopaczka co imienia jego nie znam
za to nie mogę Naonki i Fabia... nie lubię ich...

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Świetny odcinek, coraz bardziej podoba mi się ten sezon ! :D
Przyznam, że producenci jak na razie świetnie spisują się jeśli chodzi o pokazywanie uczestników, znamy już prawie wszystkich oprócz Kelly S., Benry'ego i Yve. Naprawdę, jestem pozytywnie zaskoczona, oby tak dalej ! Pod koniec postu znów umieszczę liczbę confessionali. :)
A co do odcinka do podobało mi się zadanie chociaż medalion mocy to jakaś porażka, powinni wygrywać silniejsi, a nie Ci, którzy go użyją. Bez sensu. Ale poza tym, dużo, dużo emocji, trochę się uśmiałam, świetna TC.
Uczestnicy.

Espada.
Dan - nie mam o nim zdania, była ta afera z butami i tyle go widzieliśmy.
Holly - coś jej odbiło, a tak dobrze się zapowiadała ;p. Nie zagrzeje długo miejsca w tym sezonie jak dalej będzie tak postępować.
Jane - mało jej było w tym odcinku.
Jill - :D zaskoczyła mnie, oczywiście bardzo pozytywnie i moim zdaniem to był dobry ruch, żeby powiedzieć Marty'emu o HII, bo sama mogłaby niewiele zdziałać, a tak ma po swojej stronie najlepszego gracza Espady.
Jimmy J. - na szczęście nie pokazywali go w tym odcinku ! (tzn. nie aż tak dużo ;D)
Jimmy T. - obojętny, nie jest jakimś dobrym graczem.
Marty - jak wspomniałam, najlepszy gracz Espady i z tego plemienia to właśnie jemu i Jill najbardziej kibicuję, inteligentni, silni ludzie, mogą coś zdziałać.
Tyrone - nie mogę za bardzo nic o nim powiedzieć, tzn. miał chyba nawet confessional, ale nie jest specjalnie wyróżniającym się graczem.
Yve - w ogóle jej nie pokazują, nic nie mówi. w tym sezonie to niestety źle wróży.

La Flor.
Alina - ciekawy gracz, ale niesamowicie mnie irytuje.
Benry - mało go pokazują, nie miał jeszcze confessionala, a szkoda, bo wygląda na inteligentniejszego od np. Shannona.
Brenda - wyrasta na moją faworytkę, inteligentna, sprytna, ale powinna się przyłączyć do drugiego sojuszu, bo z Aliną i Kelly B. daleko nie zajdzie. Jak na razie - rozdaje karty w La Flor.
Chase - pogubił się chłopak, niby taki uczciwy, a tak kręcił. Za bardzo kombinował, za bardzo chciał mieć dobre miejsce w plemieniu i wyszło jak wyszło. Nie zachwyca mnie jako gracz, przeciętniak.
Fabio - polubiłam go po tym odcinku :D:D, jest takim pozytywnym zawodnikiem, trochę pożartuje, ale kiedy trzeba to też się będzie wykłócał. Co prawda, inteligencją nie grzeszy, ale oceniam go naprawdę pozytywnie !
Kelly B. - nawet nieźle kombinuje.
Kelly S. - who ?
Sash - niby miał dwa confessionale, ale jakiś taki.. nudny mi się wydaje. Nic nie wnosi do gry, na razie.
NaOnka - omg. WTF ?! hahahaha, ta kobieta jest niemożliwa. Totalna idiotka, chociaż nie powiem - polew miałam z niej straszny, szczególnie na TC. Ale to jest jakaś PORAŻKA.
Shannon - ODPADŁ ! HURA ! tylko tyle mam do powiedzenia :D.


I jeszcze liczba confessionali :) :
Dan - 3
Holly - 7
Jane - 0
Jill - 4
Jimmy J. - 3
Jimmy T. - 3
Marty - 4
Tyrone - 1
Yve - 0

Alina - 3
Ben - 0
Brenda - 2
Chase - 2
Fabio - 2
Kelly B. - 0
Kelly S. - 0
Sash - 2
NaOnka - 6
Shannon - 4

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Lol co za odcinek hahaha. Jak na razie w obu drużynach wielki chaos, mało strategii.

Staruszkowie:

Jimmy J - nawet mnie nie drażnił w tym odcinku
Jane - wielka nieobecna
Marty - czuję, że zdradzi Jill. Chociaż mam nadzieję, że nie i że razem zajdą daleko, im teraz kibicuję.
Yve - kolejna wielka nieobecna
Tyrone - a no był tam gdzieś w tle
Holly - zapowiadała się nieźle, największe rozczarowanie sezonu. Wariatka. Co ona sobie myślała wyrzucając te buty? A co więcej, co sobie myślała, przyznając się do tego?
Jimmy T - nie lubię go, niech odpadnie
Jill - oby jej sojusz z Marty'm na dobre jej wyjdzie, ale moim zdaniem popełnila ogromny błąd mówiąc mu o HII, powinna była sama go znaleźć i zachować dla siebie, Marty'emu bym nie zaufał raczej. I jeszcze te jego słowa: "Znalazłem immunitet... eee... znaczy my znaleźliśmy"
Dan - kto bierze takie drogie buty do Survivora?

Młodzieńce :wink: :
Brenda - OMG, przestraszyłem się, że wyleci. Thank God została. Jedna z faworytek moich.
Benry - kto?
Alina - kurde, zagłosowała z Shannon'em :/ I jeszcze go obroniła na radzie :/ kiepska sytuacja :/ a lubię ją i oby się uratowała
Chase - pogubił się, jednak wybrał dobrą stronę mocy więc plus dla niego :)
Kelly Blond - no kurde :/ ona mi się najbardziej spodobała przed rozpoczęciem gry, a wogóle jej nie pokazują. Była tylko pokazana na konkurencji i może jej dwie miny na radzie. Ale ma taką miłą twarz :) Jeśli jest taka fajna jak Elisabeth, do której się porównywała, to chcę, żeby wygrała :)
Jud - idiota. Ale jest w nim coś, co sprawia, że go bardzo lubię. Jest taki prosty, ale w pozywnym znaczeniu, bardzo sympatyczny on i ta jego naiwność :wink:
Naonka - katastrofa. Kurde ta afera ze skarpetkami to jakieś dno :p pewnie wszyscy będą mieli jej dosyć i szybko wyleci
Shannon - co za palant, cham i prostak. Jego komentarze na radzie plemiena, to po prostu dno. Na szczęście odpadł.
Kelly B. - pozostała cichutka i dzięki temu reszta zapomniała o jej nodze :) Na szczęście zmieniła sojusz, oby zaszła daleko :)
Sash - wymyślił sojusz mniejszości... hmmm, mi taki sojusz się nie podoba, no ale przynajmniej ma strategię.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nareszcie udało mi się znaleźć odrobinę czasu i obejrzeć ten odcinek. Odcinek pełen emocji. Na coś takiego właśnie czekałem :wink:

Cieszę się, że wyleciał Shannon. Był pewny swego, zarozumiały koleś i ty. Tak mi było szkoda Brendy i Chase'a. Byłem prawie na 100% przekonany, że odpadnie Brenda, a tu takie zdziwienie.
Jak widać plemię starszych mimo wielkiej pomocy medalionu wygrało można powiedzieć minimalnie. Sądzę, że jeżeli młodzi nie użyją medalionu to starsi ciągle będą przegrywać.

Espada:
Jimmy J - najlepiej będzie dla plemienia jeżeli jak najszybciej odejdzie. Czy on nie oglądał "Survivor"? Jeżeli oglądał choć jedną edycję powinien wiedzieć, że przez swoje zachowanie staje się celem.
Jen - ? a kto to :)
Marty - wyraźnie wybija się na tle innych członków Espady. Kibicuje mu i cieszę się, że to właśnie on zdobył HII.
Yve - jak Vogue napisała nie pokzali ani razu jej confessional
Tyrone - świetne oko przy trafianiu piłeczkami do celu :wink:
Holly - czasem mnie drażni, czasem ja lubię, a czasem współczuję. Trzymam za nią kciuki by się nie poddała. Ale jej zachowanie na pewno nie pomoże w utrzymaniu się w grze. "Gwiazda" plemienia xd
Jimmy T - jego twarz to taka bandycka gęba :wink: Nie jest jakimś wybitnym graczem. Ale czuje co się dzieje w plemieniu i chce by wyleciał JJ, czyli tak samo jak ja :wink:
Jill - pochwaliła się, że rozszyfrowała podpowiedź. Trochę głupio zrobiła, ale lepiej że powiedziała o tym Marty'emu niż komuś innemu.
Dan - i jego buty :wink:

La flor:
Brenda - bardzo ją lubię i trzymam za nią kciuki. Powinna pomyśleć o jakimś stałym sojuszu.
Benry - wiem, że podawał piłkę do Tyrone'a <chyba> :D
Alina - liczę, że dojdzie bardzo daleko. Trochę mnie irytuje zachowaniem. Ale zapowiadała się dobrze...
Chase - bohater odcinka. Pokazał się z dobrej strony na TC, umiał się bronić. I jak widać zrobił to skutecznie.
Kelly B - na pewno nie dojdzie do finału. Odpadnie jako jedna z pierwszych przez swoją niepełnosprawność. Strasznie mało jej.
Fabio - jest może i śmieszny, ale ta śmieszność wynika z jego głupoty. Nie wróżę mu długiej kariery w tej edycji.
NaOnka - I love you :wink: Uważam, że jest wspaniała głównie przez to, że jest szczera, choć konflikty na pewno jej daleko nie zaprowadzą i raczej nie ma strategii jak na razie.
Kelly S. - strasznie mało jej w tej edycji. Liczę, że razem z Aliną odnajdzie HII i będzie rozdawać karty.
Sash - sojusz mniejszości. Raczej nic z tego nie będzie. Jakoś za nim nie przepadam. Mam nadzieję, że dzięki NaOnce niedługo wyleci.

Shanoon - dobrze, że wyleciał

omi
1st jury member
Posty: 150
Rejestracja: 28 wrz 2010, 00:00
Lokalizacja: e?k
Kontakt:

Post autor: omi »

jestem rozwalony tym odcinkiem xD


Espada
Dan - nie znam człowieka ale wydaje się być bardzo złośliwy/ cichociemny
Jimmy T - czyt. wyżej tylko że ten z kolei pomaga więcej w plemieniu i angażuje się - nie ma planu na grę i nie jest zbyt inteligentny
Jimmy J - bardzo inteligentny gracz - mimo swojej słabości i wieku daje radę - jeśli odpadnie to tylko przez jakiś uraz albo aspekt fizyczny w zadaniach
Marty - najrozsądniejszy gracz plemieniu - wydaje mi się że daje możliwość wykazania się Jimmowi J jako -leader - sam nie chcąc się narażać -poza tym wszyscy liczą się z nim
Jill -jest bardzo mądra - czego nie zauważyłem w pierwszym odcinku - myślę że ma szanse zajść naprawdę daleko
Jane - wesoła :) myślę że ma szanse zajść daleko - bezkonfliktowa wszyscy ją lubią
Holly - nie wiem co ona robi - ponoszą ją emocje - to że przyznała się do sojuszu z Wendy to jeszcze nic przy tym co zrobiła teraz
Yve - ta pokahontas xD
Tyrone - ma odzywki jak James ale nie poznałem go więc może ujeszcze da się go uratować :D


LaFlor
Alina - mysli, ale źle zagłosowała
Kelly B- myśli ale poza tym że myśli potrafi coś z tego stworzyć - strategiczne zagrożenie :D
Brenda- jak już powiedziałem z Marty'm to najlepsi gracze tego sezonu
Chase - wydaje się być za dobrym na tą grę - lubie go jako charakter ale słaby z niego gracz
Naonka :D - druga Yasmin mam nadzieje że nie odpadnie tak szybko jak YAZ czasami powinna uciszyć się w pewnych momentach chociaż nie wydaje mi się żeby kłótnia z Fabiem przyniosła jej jakieś konsekwencje Fabio - to może tu zrobię ciąg dalszy - jest na uboczu więc Naonka chyba zasugerowała że jest następnym celem - sam Fabio jest spoko :whass up dude :D
Sash - jest w porządku - myślę że potrawi wiele zdziałać - nie poddaje się emocjom
Kelly S(purple) - sweetheart :) wybrała dobry sojusz ja też bym się trzymał Brendy
Benry - nikt tego wcześniej nie powiedział ani z uczestników ani z was - więc zrobię to ja - to on powinien odpaść na radzie z prostego względu - on spieprzył zadanie
Shannon - problem polegał na tym że on od razu przechodził do rzeczy to on wybierał potencjalnych sojuszników chyba nawet nie pyytając sie czy mają inne plany - to co zrobił na radzie było przegięciem (dumpest move - odcinka)

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S21E02 "Fatigue Makes Cowards of Us All"

Post autor: Davos »

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym odcinkiem :) Było ciekawie od początku do końca.
Holly wydawała mi się dosyć ogarniętą osobą po pierwszym odcinku, ale to co zrobiła teraz to masakra... Wyrzuciła garnek ze ślimakami, potem schowała (a tak naprawdę zniszczyła) buty Danowi, a potem się do tego przy wszystkich przyznała o_0 Bardzo głupie z jej strony. A do tego jeszcze ma jakiś kryzys i myślała nawet o dobrowolnym odejściu... Nie wróżę jej długiego pobytu. Albo odpadnie na najbliższej radzie, albo się załamie i sama zrezygnuje.
Jimmy T. zrobił głupotę, ujawniając przy wszystkich swoją wiedzę, która pomogła rozczytać wskazówkę do immunitetu. Gdyby zachował to dla siebie, być może sam by go znalazł. A tak dał szansę innym. Konkretnie Jill i Marty'emu i ta dwójka zdecydowanie wyróżniła się na plus - co prawda Jill mogła ewentualnie zachować immunitet dla siebie, ale i tak ma całkiem niezłą sytuację, skoro dzierży idola wspólnie z Marty'm. A ten drugi jest bardzo ogarnięty i jak dla mnie jest póki co najlepszym graczem w Espada.

Medalion mi się nie podoba i podczas zadania było widać, jak potrafi odwrócić bieg wydarzeń, ale skłamałbym mówiąc, że nie cieszyło mnie zwycięstwo starszych, bo chciałem zobaczyć radę plemienia u młodych. No i się doczekałem - wow, co to była za rada :D Niezłe zamieszanie :) Shannon to straszny buc i jego zachowanie na radzie było tragiczne więc cieszy mnie, że odpadł. No, ale z drugiej strony były jeszcze kłótnie Naonki i Fabio :P Jedno warte drugiego. Choć Fabio potrafi być czasem zabawny. Naonka z kolei przypomina mi drugą Yasmin i mam nadzieję, że szybko poleci. Choć niestety ustawiła się w dobrym sojuszu... Cieszy mnie, że Brenda przetrwała, bo jest fajnym graczem :) Alinę też dosyć lubię, ale musi teraz coś wykombinować, żeby wkraść się do drugiego sojuszu, bo na ten moment ma trochę przerąbane. Chase "złoty chłopak" z charakteru i cieszę się, że ostatecznie opowiedział się za Brendą, ale strategiem zbyt dobrym nie jest. A Sash chce stworzyć "sojusz mniejszości". Średnio lubię takie sojusze, ale plus dla faceta, że ma jakiś pomysł na grę.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości