S21E03 "Glitter in Their Eyes"

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S21E03 "Glitter in Their Eyes"

Post autor: ctoria »

Zapraszam do dyskusji.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

pierwsze co przychodzi mi do głowy po obejrzeniu odcinka to to że w plemieniu młodszych faceci schodzą na drugi plan, no moze poza debilnym Fabio i Benrym, który wykazała się w zadaniu, ale tak to kobiety są bardziej pokazywane, ich relacje, 'walka'
choć mam nadzieję że Naonka szybko odpadnie bo mam jej dość... takiego idiotycznego zdobycia wskazówki nie widziałam dawno, i nawet się z tym nie kryła. wprawdzie nic nie pobije walki danielle i amandy, ale danielle przynajmniej chciała ukryć na początku to że jest wskazówka, a Naonka nic sobie z tego nie robiła
co do starszych to nie wiem czy dobrym pomysłem było ujawnienie HII, oczywiście Marty może przypuszczać że nikt go nie wywali bo ma HII, ale inni mogą go podejść, aczkolwiek odnosze wrażenie że starsi dziwnie funkcjonują... i panuje tam jakiś 'kult' jimmego j, który wysuwa się na pozycje lidera? a Jimmy T to jego najzagorzalszy wyznawca xd i mi osobiście to wcale i w ogóle sie nie podoba
co do zadania. młodzi wierzyli w swoje siły, nie użyli medalionu i tak wygrali co jest dla nich na plus, pokazują ze mimo wszystko w zadaniach są mocnym plemieniem, choć to Benry wygrał jakby nie patrzeć xd
to że odpadł Jimmy ani mnie grzeje ani ziębi bo nie był moim ulubieńcem
w tej chwili kibicuje: Alinie, Kelly B, Brendzie, Sashowi, Benremu, Yv i Martemu
szkoda ze nie pokazali jeszcze ani jednej wypowiedzi Kelly S

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No jak na razie strategicznie leży ten sezon...

Młodzi:

Brenda - w tym odcinku nie było jej zbytnio
Benry - w zadaniu się wykazał i tyle
Alina - kurde, zagrożona jest. Kobieto, masz wskazówkę, szukaj Idola
Chase - również niewidoczny
Jud - hahaha zawsze się śmieję jak go widzę i słucham
Naonka - OMG, co to było za zdobycie wskazówki?! Niech ją wywalą jak najszybciej.
Kelly S. - wow, nawet ją pokazali przez 2 minuty jak coś mówiła w rozmowie na plaży, po raz pierwszy jej głos można było usłyszeć :wink:
Kelly B. - niech lepiej szuka immunitetu z Aliną, bo są zagrożone.
Sash - kolejny niewidoczny

Starzy:

Jimmy J. - nawet go polubiłem, szkoda, że odpadł, ale chyba rzeczywiście był najsłabszy
Jill - co to za głupi pomysł z przyznaniem się co do posiadania HII? Ale i tak jej kibicuję :wink:
Jane - jest na liście do odpadki Marty'ego i Jill, ale mam nadzieję, że przetrwa, bo ją lubię
Tyrone - taki trochę James jak go pokazywali, że chce silnej drużyny, ale oczywiście nie jest taki bezczelny. Niezbyt ciekawy występ w konkurencji, szybko stracił swoje prowadzenie. Nie wzbudza sympatii.
Marty - mój faworyt, tylko on myśli strategicznie i Jill. Tylko po co pokazał ten immunitet? To się może obrócić przeciwko niemu.
Yve - trochę ją pokazali, ale nic konkretnego
Dan - jak dla mnie to on powinien odpaść, jest mega nudny i nic nie robi
Holly - udało jej się przetrwać po jej wariacjach, ciekawe jak daleko pociągnie i czy już się uspokoiła
Jimmy T. - nie lubię go po prostu.

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Tak jak 2 pierwsze odcinki były zaskakująco dobre tak ten był po prostu nudny i niestety obawiam się, że do połączenia (bądź przemieszania) sezon już taki zostanie...

Medalion mocy - jednak stwierdzam, że nie podoba mi się ten twist, mogliby go bardziej przemyśleć

Szkoda, że w tym sezonie na odcinek przypada tylko 1 konkurencja (do tego jeszcze są dosyć nudnawa)...
co do strategii no to nie dziwie się, że jest jej mało, bo raczej póki co trudno będzie przebić HvV.

La Flor

Miałem wrażenie, że w tym odcinku jedynie NaOnka coś robi, ogólnie to jej usposobienie jest dosyć wkurzające, ale moim zdaniem dobrze zrobiła zabierają Kelly B wskazówkę. Jeśli dobrze to rozegra i ogarnie się troche to może sobie załatwić mocną pozycje w grze.

Co do zagrożenia Aliny i Kelly to nie wydaje mi się, żeby były one słabsze od Juda i Bena, jak już to są większym zagrożeniem jeśli chodzi o strategię, bo ww panowie jej nie mają...


Espada

Mam chyba małe deja vu...

Plemię, które jest kiepskie w zadaniach:
Foa Foa - Espada

Jedyna osoba myśląca w plemieniu:
Russell - Marty

Pupilek mający przebłyski dobrych strategicznych ruchów:
Natalie - Jill

Do tego:
Jaison - Tyrone
Ben - Jimmy T
Ashley - Dan

Jestem ciekawy czy podobnie skończą...

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Odcinek może słabszy niż poprzednie, ale to głownie przez plemię starszych, w którym oprócz Marty'ego, nie ma dobrego stratega i po prostu od 30 minuty, po zadaniu, strasznie się wynudziłam.
Zadanie mało ciekawe, ale było trochę emocji, już myślałam, że wygra Espada, a tutaj proszę - Benry się objawił i pokazał, że jest mocnym zawodnikiem.

La Flor
Benry - wygrał zadanie dla La Flor ;d. ale i tak brak confessionala!
Brenda - jest w bardzo silnym sojuszu, sama jest inteligentna i bardzo jej kibicuję
Fabio - uwielbiam go, hahahaha. razem z Brendą mój faworyt (no co ?! :D), pokazał, że ma jakąś strategię przynajmniej ! hahah :D
Kelly B. - w starciu z NaOnką wolałabym, żeby to Kelly wygrała !
NaOnka - mam jej dość, ta kobieta tak mnie irytuje..

Espada
Marty - świetny strateg, coraz bardziej idzie na plus, bardzo mocno mu kibicuję
Yve - dostała confessional ! NAWET DWA !
Jimmy J. - świetnie, że odpadł, strasznie mnie irytował.
reszta mnie nie obchodzi za bardzo.

Guest

Post autor: Guest »

Odcinek przeciêtny. Zdecydowanie gorszy ni¿ pierwszy odcinek TAR 17. :lol:

La Flor:
Nie podoba mi siê idea sojuszu pi±tki z pla¿y, poniewa¿ prawie wszyscy moim ulubieñcy s± poza nim. NaOnka jest najbardziej irytuj±c± osob± na ca³ej planecie i proszê niech w nastêpnym odcinku mocno wkurzy Chase'a, który stworzy sojusz z reszt± i Brend±. Cieszê siê, ¿e nie wykorzystali immunitetu. Po raz kolejny w równej stawce wygrywaj± m³odzi. Mój tym do eliminacji z LF:NaOnka!

Espada:
Marty to mój faworyt. Nie do koñca zgadzam siê z ide± pokazania reszcie immunitetu, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Trochê szkoda mi Jimmy'ego. Na pewno wnosi³ do gry wiêcej ni¿ Dan i a¿ mi³o by³o popatrzeæ jak Jimmy T by³ o niego zazdrosny. :D
Typ do eliminacji:Dan [te¿ nie mogê na niego patrzeæ.]

Mi³o by³o zobaczyæ wypowiedzi Yve, Jill oraz Jane. Vouge te¿ mam jak±¶ dziwn± s³abo¶æ do Juda, chocia¿ zazwyczaj nie przepadam za takimi "pajacami". :wink: Medalion mocy w tym odcinku mi nie przeszkadza³, wy³±cznie dlatego, ¿e nie zosta³ u¿yty. :lol:

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Ja tam NaOnke lubie, jest pyskata i wredna, ale przynajmniej jakas jest. Wcale nie jest tam najglupsza.
Lukaszk - jak mają Alina i Kelly B szukać immunitetu jak nawet nie wiedzą o co w tych wskazowkach chodzi? Nic nie ruszyly (chyba ze nie pokazali).
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No właśnie to jest zaskakujące. Mają wskazówkę i się nad nią nie głowią. W Espadzie to przynajmniej były jakieś poszukiwania.

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Dżizas nie wierzę, że to powiem, ale uwielbiam Naonkę Nagonkę :O Z samych jej min nie mogę :D Przynajmniej coś się dzieje u młodych, gdyby nie ona były by nudy tak jak u starszych. Czasami może przegina jak z tekstami na temat nogi Kelly B, ale jak się denerwuje mam z niej mega polewę. Niech dają jej więcej powodów do złości. Laska, albo padnie na zawał, albo ich tam pozabija wszystkich. Jednak trzeba przyznać, że walka o wskazówkę była prawie tak epicka jak Danielle z Amandą. żal mi było w tej sytuacji trochę Kelly, ale tym ruchem Nagonka wyrobiła sobie jak na razie dobre miejsce w plemieniu. Może jednak to popsuć swoimi akcjami, ale niech je robi, bo dla mnie rozrywką jest patrzenie na nią. Ciekawa postać. W porównaniu do niej połowa plemienia młodych wypada mega blado. W ogóle z niczego nie kojarzę Benry'ego, tylko z zadania. Alina mnie intryguje, mogłaby się wybronić i razem z Kelly B zostać dłużej w grze. Jak dla mnie u młodych do domciu mogą wylatywać: Chase, Matthew i Ben. Najlepiej jeden po drugim. Jud jest śmiechowy, jak dla mnie może pozostać nawet do połączenia. Jeszcze lepiej by było gdyby razem z Naonką tam dotarli. Wow, ile dzikich akcji by było w tych odcinkach. Ten scenariusz raczej niemożliwy, bo czuje, ze obydwoje będą robić wszystko, by jak najszybciej pozbyć się siebie nawzajem. Chociaż Kelly S prawie nie widać, to jest słodka i daję jej szansę xD U starszych nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Jill mnie zawiodła, chcąc powiedzieć wszystkim o UI, a Marty jej posłuchał :O mam nadzieje, że to się nie obróci przeciw niemu, bo tylko on z tego plemienia ma u mnie jakieś plusy za strategie. OH! Jak się cieszę, że trener odpadł! Nie lubiłem go już od początku. Teraz niech wyleci Dan i będzie spoko, bo gościu mnie mega irytuje.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

A mi się ten sezon naprawdę zaczyna podobać - ludzie są fajni. Breanda, Marty, Jill, Jane nawet, Sash wydaje się być ciekawy, Chasea nie pokazują, ale nadal mam do niego przedsezonową jeszcze sympatię, Naonka robi dużo zamieszania przez co jest ciekawie, Jud wcale taki nieznośny nie jest, Kelly B wydaje się być bardzo sympatyczna - niestety trzyma z Aliną, która niesamowicie działa mi na nerwy. nt Yve niewiele mogę powiedzieć, podobnie jak o Kelly S i Benrym, ale za to niezbyt przepadam za JT, Danem, Holly się popsuła, no i Aliną, straszna dziewucha.

A co do odcinka, nie było najgorzej. Marty gra swoją grę - oby nie znalazł się ktoś sprytniejszy i nie postanowił go wykosić. Jill będzie jechała na doczepkę, a jak dojdzie z Martym do finału, obawiam się że wygra. Takie przypuszczenie. Cieszy mnie eliminacja JJ, przynajmniej innych uczestników poznamy, a nie każdy dialog rozpoczyna się od superbowl 2times winner, to już wiemy wszyscy.

Młodzi; w zasadzie to dzieje się dużo i nie dzieje się nic. Naonka ma schizy, ale to ciekawe jest, lubię ją oglądać. Alina jest moim pierwszym strzałem <-- ; jeżeli przegrają konkurencję, a wątpie w to bo mają jeszcze MP, to z mojego punktu widzenia powinni wywalić Alinę - bo teoretycznie po połaczeniu Kelly B będzie można wyrzucić jak już poczuje się smak tego że jej noga zabiera wszystkim mln$, ale jak na razie to Alina może zacząć kombinować by się za wszelką cenę utrzymać, a jej nie znoszę - i dobrze by było gdyby jej plemię zauważyło to, że ona będzie szła po trupach i od razu będzie jump off do espady.
Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek, bo sezon ten zdecydowanie jest u mnie na +

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Arti pisze:Dżizas nie wierzę, że to powiem, ale uwielbiam Naonkę Nagonkę :O Z samych jej min nie mogę :D Przynajmniej coś się dzieje u młodych, gdyby nie ona były by nudy tak jak u starszych.
Chociaż ktoś oprócz mnie ją lubi :wink:

Odcinek był zdecydowanie najgorszy z pierwszych trzech. Cieszę się, że Espada wreszcie pozbyła się JJ, który był irytujący. Wkurzał mnie ogólnie jego styl bycia. Wykreował się na lidera grupy, a potem mówił wszystkim, że zależy mu jedynie na tym, by wygrał ktoś ze starszych. Ten gość nie miał żadnej strategii. Jane i Holly traktowały go jak jakieś bóstwo czy wielką gwiazdę. Nie rozumiem takiego zachowania.
Następni wyeliminowani z Espady to pewnie Holly, Jane (którą raz pokazali :wink:) i Dan.
Marty - jedyny myślący człowiek w tym plemieniu. Ruch z pokazaniem HII uważam za bardzo dobry.

W plemieniu młodszych dzieje się o wiele więcej.
NaOnka jest super z tymi swoimi tekstami i minami. Chociaż walka o wskazówkę nie należała do najczystszej walki. A tak wskazówkę ma i NaOnka i Kelly B. Dziwi mnie, że Kelly nie podjęła żadnych poszukiwań HII. Szkoda tylko, że Alina znalazła się po tej drugiej stronie. Mam nadzieję, że coś wykombinuje, może znajdzie HII. Dobrze, że młodzi nie wykorzystali medalionu mocy - gra zrobiła by się wówczas strasznie nudna i przewidywalna. Liczę na eliminację Fabia (który myśli, że rozbawianiem innych zajdzie daleko) i Bena.

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Obrazek

idealne podsumowanie tego wydarzenia xd

omi
1st jury member
Posty: 150
Rejestracja: 28 wrz 2010, 00:00
Lokalizacja: e?k
Kontakt:

Post autor: omi »

odcinek średni - w sumie dobra...nudny nic specjalnego :D

LaFlor

NaOnka - my favourite xD - nie powiem że jej nie lubię bo to nie prawda - w sumie to mi kogoś przypomina :) charakterem - gra ostro trochę bezmyślnie ale przynajmniej coś robi - narobiła sobie 3 wrogów ale to chyba nie ma jakiegoś znaczenia bo są to osoby które nie mają wielkiego wpływu na grę - co najwyżej Kelly B może jeszcze zawalczyć

Kelly B - tough girl :D charakter chyba też mam mocny mimo sympatii do Naonki chciałbym żeby została na dłużej :D

Alina - pierwsze wrażenie ok ale teraz widzę że już się poddała nie stanęła nawet w obronie Kelly a szkoda bo już i tak nie ma nic do stracenia - jest miła ale myślałem że jest bardziej waleczna:D

Chase - kolega Brendy :) niewidoczny

Sash - w tym odcinku niewidoczny ale uważam że on może coś zdziałać - zobaczymy

Kelly S - niewidoczna - jest w dobrym sojuszu - prawie pewny kandydat do połączenia

Brenda - mózg plemienia - myślę że teraz już nikt nie będzie chciał jej podskakiwać zresztą byłoby ciężko - jest ustawiona tylko HI zdobyty przez np. Kelly B mógłby coś zmienić

Benry - brawo za zadanie zrehabilitował się - nie zajmuje się strategią ale jest lubiany więc raczej zostanie długo tym bardziej że jest under the radar

Fabio - mógłby grać ratownika w słonecznym patrolu taki dzieciak trochę ale ma swój urok :D


ESPANA

Jane - lubię ja bardzo mam nadzieje że los będzie dla niej łagodny w tej grze

Holly- weź się za siebie bo możesz zdziałać sporo - jest silna młoda ale na razie nie wie co się dzieje - co robi Marty

Dan - mam nadzieje że odpadnie na następnej radzie - zgadzam się z wcześniejszymi opiniami na jego temat

Jimmy J - zrobił co mógł - jak go zobaczyłem miałem o nim złe zdanie - dobry gracz ale nie mógł zostać bo był najsłabszy

Jimmy T - podejrzewam że zostanie długo - sale jest przeciętny - mało myśli

Jill - jest bystra wie że nie jest zagrożona - i nie działa żeby przypadkiem komuś się nie narazić

Marty - mózg Espady - ale w tym odcinku mógł się narazić kilku osobom

Tyrone - nie powiem że nie myśli bo to nie prawda - czasami powinien przemilczeć pewne kwestie ale jak jedyny odczuwa zagrożenie w Martym

Yve - nasza pokahontas - nic nie mogę o niej powiedzieć

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S21E03 "Glitter in Their Eyes"

Post autor: Davos »

Zgadzam się z opiniami, że ten odcinek był słabszy niż dwa poprzednie. Starsze plemię jest gorsze w kombinowaniu niż młodzi i póki co strategię mają tam chyba tylko Marty i Jill, choć nie jestem pewien, czy ten ruch z ujawnieniem całemu plemieniu, że znaleźli immunitet, był mądry. Dziwię się Marty'emu, że dał się na to namówić Jill. Ciekawe, czy ten ruch im się opłaci czy wprost przeciwnie.
Trochę załuję, że odpadł Jimmy J., bo lubiłem jego pozytywne nastawienie, ale może przynajmniej inni będą teraz więcej pokazywani. Choć i tak szkoda, że nie odpadł Dan, który nie dość, że jest strasznie nudny to jeszcze fizycznie też nie daje rady i ma problemy z kolanem.

Zadanie byłoby nawet fajne, gdyby nie to, że w rzucaniu brał udział praktycznie tylko jeden zawodnik z każdej drużyny - u starszych głównie Tyrone, a dopiero pod koniec Jimmy T., zaś u młodych tylko Benry. I ten ostatni bardzo ładnie sobie poradził, ale pod względem strategii nadal nic o nim nie wiadomo...
Swoją drogą szkoda, że w tym sezonie są tylko jedne zawody na każdy odcinek. Chętnie bym tego obejrzał więcej. Ale przynajmniej tyle dobrego, że młodzi nie użyli medalionu i pokonali starszych w uczciwej rywalizacji.
U młodych nie było w tym odcinku rady więc nie musieli tyle kombinować, ale dziwię się trochę Alinie, że nie próbuje szukać immunitetu, skoro jest zagrożona. Z kolei walka Naonki z Kelly o wskazówkę genialna :D Dosłownie zapasy w owocach :P Ale Naonka i tak irytuje mnie niemiłosiernie, zwłaszcza podczas confessów i chciałbym, żeby wyleciała. Ok, może i dzięki niej jest trochę ciekawiej i coś się dzieje, ale "fun" zapewnia też Fabio, a on przynajmniej nie jest tak irytujący ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości