S21E08 - Company Will be Arriving Soon

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S21E08 - Company Will be Arriving Soon

Post autor: ctoria »

Co za bałagan, to jedyna myśl, która mi przychodzi do głowy po obejrzeniu odcinka. Na prawdę myślałam, że wyleci Marty, a nie Alina, aż mam ochotę zobaczyć spoilery, kiedy wreszcie go wywalą (kibicuje mu, ale to raczej kwestia czasu).

Akcja Naonki - że co, że po co ? I tak się jej upiekło, w końcu ma plecy i HII.

Ciekawa jestem rozwoju wydarzeń, może odcinek nie rewelacyjny, ale trochę lepszy od poprzedniego.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jeszcze nie widziałem odcinka, ale mniemam, że pokazali wam to tak, że Marty jest zagrożony. Ci, co czytali spojlery, to wiedzą od Missaye coś, czego edytorzy nie pokazali: otóz sojuszą piątki jeszcze przed przemieszaniem miał plan, że jeśli nastąpi przemieszanie to jeśli tylko nadarzy się okazja, trzeba jak najszybciej pozbyć się Aliny i Kelly B. Nie pisałem o tym wcześniej, żeby nic nie zdradzić. Marty więc nie był zagrożony ani teraz, ani wtedy. Dlatego też w insiderze nie było rady plemienia La Flor gdy odpadała Kelly - bo nie pokazali wogóle tego planu, a tłumaczenia głosów by to wyjaśniły. Ogólnie edytorzy robią mega kiepską robotę w tym sezonie. Podobno Yve w pierwotnej Espadzie miała bardzo ciekawą sytuację strategiczną, ale tego nie pokazali, bo postanowili skupić się na Marty'm. Ale to już urok edycji :) Po szczegóły dotyczące przyszłości zapraszam do spojlerów ogólnych :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

najgorsza edycja? całkiem możliwe... przynajmniej dla mnie... odpadła ostatnia osoba której mocno kibicowałam, nawet Brenda nie budzi we mnie już taki wielkiej sympatii jak wcześniej
nie wiem czy jest sens trzymać za kogoś kciuki, no może za Jane bo pokazuje że może z młodymi wygrać

a numer NaOnki... dojdzie do do finału na plecach swojego sojuszu i z HII... kazdy z nią wygra...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Odcinek był wyjątkowo ciekawy. Alina zasłużyła na miejsce w All-Stars. Ale znając życie, pewnie powróci Marty, Brenda, Jane albo Sash. Alina pokazała klasę. To prawda, o jej głos mogło zabiegać sporo osób. Ale nie miała pojęcia, że sojusz piątki właśnie dlatego chciał się jej pozbyć, bo zdawali sobie z tego sprawę. Cóż, odpadła ostatnia normalna osoba w tej grze, której można było kibicować. To jest straszne, nie chcę, aby ktokolwiek wygrał. Nawet w Cook Islands i Gabonie miałem faworytów. Szczerze, to chyba najbardziej lubię Holly i Jane, ale żadna z nich jak na razie nic specjalnego nie zrobiła. No i Kelly S. Dzisiaj nawet pokazali ją, jak strategizuje! Wow. Myślę, że ona byłaby naprawdę świetną postacią, gdyby ją pokazywali. Naonka jest znienawidzona, więc każdy chce ją mieć w finale. Więc się jeszcze napatrzymy na jej okropną osobę. Alina powinna była od razu powiedzieć wszystkim, że Naonka ukradła te rzeczy. Byłoby to lepszym ruchem. Sash to ewidentnie mózg sojuszu, zachowuje spokój. Brenda mu wtóruje. Naonka swoją grą muszę przyznać zaimponowała mi w tym odcinku. Całkiem nieźle to rozegrała. I wyszła na tą, która broniła Aliny, a tak naprawdę chciała ją wywalić. I moim zdaniem Marty świetnie to rozegrał na radzie atakując Jane. Nawet jeśli nie wygra, to sprawił, że nikt jej nie weźmie do finału i że jego wróg numer jeden też nie wygra. Zobaczymy, jak się to potoczy dalej :)

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Wielka szkoda, że Alina odpadła i zgadzam się - powinna być w All Starsach. Bardzo dobra zawodniczka, inteligentna, silna, po prostu zabrakło jej 'numbers', a mogłaby pokierować tą grą.
Ogólnie odcinek dobry, ciekawy merge. NaOnka jest nienormalna, hahaha. Ukradła jedzenie, no po prostu.. co za kobieta! Ale dzięki niej jest też przynajmniej śmiesznie. I te jej kłótnie z Fabio, za tydzień będzie to samo ;x.
Generalnie największym minusem tej edycji są zadania, tak naprawdę może było jedno czy dwa naprawdę godne uwagi. Mam nadzieję, że to się jednak zmieni.
Trochę zmienili mi się faworyci, najmocniej trzymam kciuki za Fabio i Jane, Brenda zeszła na dalszy plan, bo to Sash zaczął rozdawać karty (albo raczej producenci zaczęli go częściej pokazywać), a niestety moja główna faworytka (jeśli chodzi o kobiety) - Alina - odpadła.

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Jak dla mnie ten sezon z odcinka na odcinek traci na wartości.
Największym rozczarowaniem jak dla mnie jest Brenda, na początku była moją ulubioną postacią, a teraz męczę się kiedy jej słucham. Marty po raz kolejny uniknął eliminacji.
Co do akcji NaOnki, trochę mi to przypomniało akcję Holly z butami Dana.
Sash, Brenda, Chase, Marty mają się za jakiś nie wiadomo jak wybitnych strategów, ale trochę brakuje w tym logiki, chociaż Marty'ego jeszcze da się zrozumieć.
Bardzo szkoda mi Aliny, jakoś polubiłem ją ostatnio. Zamiast niej mogli odpaść Dan, Kelly, Benry, albo Fabio (no dobra miał immunitet, ale i tak jest wkurzający)
Jedyną osobą, której teraz kibicuje jest Jane no i ewentualnie Holly.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Hehe Jane wymiatała w czasie zadania ;d pokazała na co ją stać ;] Cóż na radzie już myślałam, już miałam nadzieje, że odpadnie Marty, a po tej jego gadce to w ogóle, ale co się okazało, nie oczywiście wolą wyrzucić Alinę... bez sensu ;d W ogóle miałam cichą nadzieję, że może skoro immunitet ma i kobieta i mężczyzna, to na radzie będzie musiała też odpaść kobieta i mężczyzna? Wtedy to raczej Marty by poleciał, a tak lipa on dalej z nami jest ;d

omi
1st jury member
Posty: 150
Rejestracja: 28 wrz 2010, 00:00
Lokalizacja: e?k
Kontakt:

Post autor: omi »

ja tego nie rozumiem Marty powinien już dawno odpaść chyba Mark Burnett go trzyma bo nie chce mi się w to wszystko wierzyć



Alina :(



uncle Fabio has a treemail :d to specjalnie dla Vogue. xD

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

omi pisze:uncle Fabio has a treemail :d to specjalnie dla Vogue. xD
hahahaha, dzięki XDDD. uwielbiam ten tekst!!! :D :D

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S21E08 - Company Will be Arriving Soon

Post autor: Davos »

Odcinek całkiem niezły, choć szkoda, że odpadła Alina. Dziwię się, że Marty znów się uratował, ale dopisało mu szczęście, że Sash się za nim wstawił, bo chciał dotrzymać słowa i przekonał resztę, żeby głosowali na Alinę. Zgadzam się, że Alina jest dobrym graczem, tylko zabrakło jej numberów i gra się dla niej niepomyślnie ułożyła już od początku. Fajnie by było, gdyby ona jeszcze kiedyś dostała drugą szansę.
Jane pokazała siłę podczas wyzwania o immunitet :) A Naonka i ta jej akcja z chowaniem jedzenia... Sama sobie strzela w stopę. Nie ma opcji, żeby ona zdobyła milion, ale niestety każdy sobie z tego zdaje sprawę więc pewnie ludzie będą ją chcieli wziąć do finału i jeszcze będę musiał na nią długo patrzeć :/
No a Fabio jak zwykle pozytywny świr :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości