S21E10 Stuck in the Middle

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S21E10 Stuck in the Middle

Post autor: ctoria »

Normalnie nie wierzę, ale prędzej czy później musiało to nastąpić. Przede wszystkim jestem w szoku, że Sash nie dał Brendzie UI, widocznie mu aż tak bardzo na niej nie zależało.

Myślałam, że spłonie cały obóz, ale tak czy siak hm, nie pomyśleli, że przystawiając te skrzynie zrobią po prostu większe ognisko.

Nagroda mi siębardzo podobała, też bym tak chciała.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

w zasadzie mam tylko dwa spostrzeżenia, no może 3-4 :wink:
1. Jane wyrasta na wielkie zagrożenie dla innych, i dobrze, bo jest chyba jedyną osoba którą chcę oglądać
2. Dan to dla mnie taki Clay edycji... jak dojdzie do finału to będzie porażka
3. wyedytowanie zapowiedzi kolejnego odcinka... brawo... widać że Fabio ma na sobie immunitet...
4. oglądam chyba już tylko z przyzwyczajenia...

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

1. bym był łaskaw gdybyś nie podawała tutaj niczego co było widać w zapowiedzi :]

odcinek mi się podobał, ale liczyłem na blindside a nie na zwykłe wywalenie Brendy, Chase jest niestety porażkowy, smutne bo przed sezonem był moim 'faworytem'
kelly jest pomyłką w tej edycji, coś jej nie styka. :P
zaskoczyłą mnie pozytywnie Holly, użyła głowy, czuję że pojedzie na tym do końca z Jane :), Benrym :), Danem :( i Fabio :):).

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

No to się porobiło! ;x
Wywalenie Brendy epickie, co prawda była najlepszą zawodniczką tej edycji, grała naprawdę dobrze, ale wkurzyła mnie tym, że nie chciała walczyć do końca, po prostu się poddała, bo nie chciała stracić 'dumy'. Bardzo się cieszę, że wszyscy na nią zagłosowali, oprócz Kelly.
Co do poszczególnych osób:
Benry - pokazał się od strategicznej strony, jest silny, inteligentny, szkoda, że na początku go nie pokazywali, ale teraz należy już do mojego ścisłego grona faworytów
Chase - idiota, kieruje się tylko uczuciami w tej grze, a nie rozumem, chociaż i tak jego paplanie na nic się zdało, chociaż gdyby się nie wygadał, byłby prawdziwy blindside
Sash - dobrze, że zachował dla siebie HII, ogólnie za nim nie przepadam, ale jest dobrym graczem
Holly - ŚWIETNY ODCINEK dla niej, tak naprawdę to ona zorganizowała tę całą akcję wywalenia Brendy, przekonała innych i wyszło jej na to na dobre, jak na razie ma bardzo dobrą pozycję w plemieniu, mocno jej kibicuję
Fabio 'duuuuuuuuude'- uwielbiam go, jest taką pozytywną osobą w tej edycji i wcale nie jest tak głupi jak się wydaje, również tak jak Holly ma świetną pozycję w plemieniu, genialnie się ustawił, nie mają go za zagrożenie jak Benry'ego, ale jest bardzo potrzebnym głosem. Poza tym, myślałam, że on i Nay się nienawidzą, a tu proszę, potrafili zakopać topór wojenny dla dobra sprawy ;d
(i wspomnieć w opisie zeszłego odcinka o jego rozmowie z Benry'm
Benry: You and I should just lay low… play stupid.
Fabio: I know dude, I hate playing stupid so much… but it’s like the smartest thing to do right now.
Benry: It’s easy.
Fabio: It’s… real easy.
Genialna rozmowa ;d)
Kelly - dziecko we mgle ;x
Dan - mogliby go wywalić, NIC nie wnosi do tej edycji
Nay - polubiłam ją, trochę się uspokoiła i wyszło, że jest inteligentna, potrafiła podjąć dobrą decyzję w przeciwieństwie do Chase'a
Jane - ma dobrą pozycję w plemieniu, jest silna w zadaniach, bardzo ją lubię.

Jeśli chodzi o faworytów to są to Fabio, Benry i Holly, w tej chwili są to moi ulubieni gracze, jeśli ktoś z nich wygra to bardzo się ucieszę, ale jeszcze trochę sezonu przed nami :).

omi
1st jury member
Posty: 150
Rejestracja: 28 wrz 2010, 00:00
Lokalizacja: e?k
Kontakt:

Post autor: omi »

wooooow

jestem zachwycony co się dzieje i że dynamika zdarzeń jest niesamowita

Holly - kurde no gratuluję xD cofam pionka xD to ona wymyśliła to wszystko - pozytywne zaskoczenie

Jane - nie wiem co mam powiedzieć - po prostu jestem z niej strasznie dumny

Nay - gra to gra - kolejne zaskoczenie pozytywne - jest bardzo inteligentna - myślę że ma teraz największe zasługi jeśli chodzi o strategię - to że jej nikt nie lubi już się nie liczy jest zagrożeniem

Benry - nie jest taki tępy jakby się mogło wydawać - i nawet go polubiłem trochę :D - fizycznie zagrożenie największe - very competitive xD

Sash - w sumie to nie wiem co dalej zamierza nie mam pojęcia ale cieszy mnie to bo - kompletnie nie spodziewam się w którą stronę gra zmierza

Brenda - była do tej pory największym mastermindem - ale przeliczyła się - reszta jednak pokazała że nie jest taka głupia, lubię ją bardzo ale cieszy mnie taki zwrot akcji xD

Chase - hmmm przykro mi go oglądać tym bardziej że do końca się sam zagubił i ostatecznie nie ustał przy swoim i zagłosował na Brendę

Dan - ?

Purple Kelly - ona kompletnie nie ogarnia - jest miła ale strasznie głupia xD

noi FAAAABIO - my homie , dude - z czasem zauważyłem że Nay i Fabio już się nie żrą tylko lubią konfrontacje na radach - to przejdzie do historii Survivora dla mnie oboje są świetnymi postaciami - uwielbiam ten duet Jud - od strony strategicznej jest jedną z najbardziej bezpiecznych osób w tej grze
it's just freaking me out, man xD

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

omi pisze: jestem zachwycony co się dzieje i że dynamika zdarzeń jest niesamowita
wreszcie ktoś komu (chyba XD) w miarę podoba się ten sezon!
moim zdaniem to był świetny odcinek :D.
i Fabioooooooooo, uwielbiam go, dude! :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

To był pierwszy naprawdę świetny odcinek tego sezonu :) Dla takich odcinków warto oglądać Survivor'a. Ale oczywiście edytorzy jak zwykle nie pokazali wszystkiego i luki należy uzupełniać wywiadami i insiderem. Otóż Brenda jakiś czas temu miała z Naonką rozmowę, w której mówiła, że będą musiały pozbyć się Sash'a. Wtedy Naonka uznała, że nie może jej ufać. Co więcej, Brenda chciała wziąć do finału Naonkę i Kelly Purple i Naonka czuła, że nie ma z nią szans w takiej konfiguracji. Sash nie oddał Brendzie swojego immunitetu, bo Naonka powiedziała mu o planach Brendy wyeliminowania go, więc jej nie ufał - mówi on o tym w swoim filmiku w Insiderze.

Brenda - szkoda, że odpadła. W grze naprawdę już praktycznie nie ma komu kibicować. No i nieprawdą jest, że nie walczyła. Cały dzień walczyła o Chase'a i Sash'a, bo wiedziała, że reszty nie przekona. Chciała, żeby Sash oddał jej immunitet. Tak jednak się nie stało.

Holly - wow, zmiana o 180 stopni. W tej chwili moja faworytka :)

Jane - niby fajna, ale strasznie zaczyna mnie irytować. Jest jak dla mnie starą wariatką. W jednym z wywiadów Brenda powiedziała, że gdy zaczęła więcej rozmawiać z Marty'm, Jane zaczęła jej dokuczać: zasłaniać sobą ognisko w nocy, dawać kwiatki wszystkim dziewczynom oprócz niej itp. To jest takie beznadziejne. I jej filmiki w Insiderze jak np. zabiera w tajemnicy ryż i daje go kurom. No jak dla mnie jest wredna i irytująca. Przestałem ją lubić i niech wylatuje jak najszybciej.

Naonka - naprawdę, zacząłem ją nawet lubić. Rozumiem jej motywy. Jednak uważam, że ta decyzja była idiotyczna. Gdyby trzymała się planu, miałaby final 3 bez wątpienia. A teraz nie wiadomo, co się wydarzy. Jeśli chodzi o jej obawy, że nie pobiłaby Brendy w finale, hmmm. Brenda wielu osobom zalazła za skórę. Natomiast jeśli Naonka na finale opowiedziałaby by tą samą historię i w taki sam sposób jak w Insiderz'e, mogłaby zdobyć parę głosów. Mnie osobiście jej filmik z Insider'a bardzo wzruszył.

Benry - w końcu pokazał się od dobrej strategicznie strony, ale jakoś go nie lubię.

Sash - nie wiem, co planuje. Z jednej strony dobrze, że nie oddał immunitetu, z drugiej strony może jego oddanie byłoby dla niego lepsze. Wielka niewiadoma.

Chase - o rany, on wogóle nie myśli. I ta jego paranoja. Nie da się na niego patrzeć.

Dan - co on tam wogóle robi?

Purple Kelly - ej, ja ją uwielbiam :) Jest taka słodziutka :D Producenci ewidentnie chcą z niej zrobić pustaka. Ale jej wypowiedzi w Insiderze nie są aż takie tragiczne jak te wybrane do programu. W poprzednim Insiderze opowiedziała swoją strategię i nie była ona zła. Niestety, producenci robią to specjalnie. W sumie mam nadzieję, że Kelly będzie takim Brett'em i mimo niewidzialności skończy w pierwszej trójce Fan Favorite :D Bo w sumie pokazali może jej 4 wypowiedzi i wszystkie są złote :D "Milk your milk" jest cudowne. Jej ostatnie "20 years of wisdom" podczas rady moim zdaniem było nieco zmontowane z fragmentów dłuższej wypowiedzi, żeby zrobić z niej pustaka. Ale i tak to było słodkie :D Poza tym pokazali to tak, że nie wiedziała, co się dzieje w grze. To nieprawda. Brenda w wywiadzie zdradziła, że planem było użycie immunitetu i wywalenie Benry'ego. Brenda jednak w ostatniej chwili zmieniła zdanie na Naonkę. No i moja ulubiona scena z ostatniego odcinka z udziałem of course Kelly:
Chase: You don't talk much.
Kelly: I know! It's kinda... funny.!
Hahaha no uwielbiam ją :D

Jud - zacząłem go lubić. Jego filmik w Insiderze sporo pokazał. Opowiedziało o swojej strategii. I wcale nie jest taki głupi jak się wydaje. Przyjął taką pozę. On chce po prostu przelecieć poza radarem podejmując przy tym dobre decyzje w głosowaniach.

Obrazek

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

lukaszk pisze:Jud - zacząłem go lubić. Jego filmik w Insiderze sporo pokazał. Opowiedziało o swojej strategii.
Muszę obejrzeć ten filmik. XD W ogóle filmiki z insidera, bo one dużo zmieniają jeśli chodzi o opinie o zawodnikach :D.
ps. przeczytałam sobie z kilku ostatnich odcinków i naprawdę każdemu to polecam, bo wiele rzeczy nie pokazują w odcinku :).

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

lukaszk pisze:To był pierwszy naprawdę świetny odcinek tego sezonu :) Dla takich odcinków warto oglądać Survivor'a. Ale oczywiście edytorzy jak zwykle nie pokazali wszystkiego i luki należy uzupełniać wywiadami i insiderem. Otóż Brenda jakiś czas temu miała z Naonką rozmowę, w której mówiła, że będą musiały pozbyć się Sash'a. Wtedy Naonka uznała, że nie może jej ufać. Co więcej, Brenda chciała wziąć do finału Naonkę i Kelly Purple i Naonka czuła, że nie ma z nią szans w takiej konfiguracji. Sash nie oddał Brendzie swojego immunitetu, bo Naonka powiedziała mu o planach Brendy wyeliminowania go, więc jej nie ufał - mówi on o tym w swoim filmiku w Insiderze.
I wszystko stało się jaśniejsze ;] bynajmniej jeśli chodzi o decyzję Sash'a o nie oddaniu HII ;]

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Właśnie obejrzałem walkę o nagrodę i nie rozumiem po co oni używali beczek, skoro mogli położyć jedną deską stanąć na niej, podać drugą deskę do przodu, położyć ją, stanąć na niej i podać pierwszą deskę do przodu.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S21E10 Stuck in the Middle

Post autor: Davos »

Wow, cóż za odcinek! :) Wprawdzie lubię Brendę, ale ten zwrot akcji naprawdę był dobry! Nie spodziewałem się, że sprawy tak się potoczą i wydawało mi się, że to raczej Jane będzie mieć problem (tak swoją drogą szacun dla niej za charakter podczas wyzwań), a tymczasem okazało się, że w tym plemieniu sporo osób naprawdę myśli i postanowili wspólnie wyeliminować tą, której pozycja aż do tego odcinka była bardzo mocna i niezachwiana :) Przede wszystkim brawa dla Holly, bo to ona uknuła całą intrygę i nakręciła pozostałych przeciwko Brendzie. Naonka też zrobiła świetną robotę i z jej punktu widzenia był to dobry ruch. Przyznam też, że trochę inaczej na nią patrzę po tym odcinku i już aż tak mnie nie wkurza. Benry i nawet Fabio też grają, podoba mi się to :) Sash znalazł się w nieciekawej sytuacji, ale dobrze zrobił, że zachował immunitet dla siebie. Za to Chase strasznie irytujący z tym swoim kierowaniem się emocjami i do tego paranoją... Dan jak zwykle niewidoczny, a Purple Kelly chyba jako jedyna nie ogarnęła, co się dzieje ;)

Ze spraw pozastrategicznych - bardzo fajna nagroda z wycieczką na wulkan i zjazdem z samej góry :) No i pożar w obozie - wow! Tylko kto wpadł na pomysł, żeby drewniane skrzynie trzymać tuż przy ogniu? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S21E10 Stuck in the Middle

Post autor: Umbastyczny »

Miałem podobne odczucia oglądając ten odcinek. Wulkan genialny :3

A Brendę uwielbiałem, ale jej detronizacja była widowiskowa i dobrze wpływała na rozgrywkę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości