S21 Recap - We Did It Guys

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S21 Recap - We Did It Guys

Post autor: ctoria »

Jeszcze nie oglądałam, tzn zobaczyłam tylko zapowiedź następnego odcinka, nie lubię podsumowań, więc może nie zobaczę wcale.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Re: S21 Recap - We Did It Guys

Post autor: Vogue. »

Zazwyczaj nie cierpię recapów, ale ten był całkiem sensowny, bardzo dużo nowych scen! Praktycznie każdy został pokazany, nawet Purple Kelly, chociaż cały czas narzekała. Ten recap zmienił też moje zdanie na temat kilku uczestników np. Jane, jeszcze kilka odcinków temu była jedną z moich faworytek, a teraz jej akcje naprawdę gwałtowanie spadają. Poza tym jeszcze bardziej polubiłam Holly i Fabio, który naprawdę ma strategię i wcale nie jest takim outsiderem jakim mógł się wydawać. Oczywiście jak go pokazywali to tak mi się.. ryjek cieszył (hahahahaha), szczególnie na początku jak ciągle się o coś uderzał/spadał etc. No chłop jest po prostu genialny, uwielbiam go i teraz gdy pokazał strategię, szczerze życzę mu zwycięstwa :D.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jak dla mnie straszna nuda :) Powiększyła się moja sympatia do Holly, zmniejszyła do Jane.

No i po prostu hamstwo w zapowiedzi kolejnego odcinka: "Finally, Purple Kelly is going to have something to say". Jak oni ją wogóle traktują? Porażka.

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Czuję, że Purple Kelly była za słaba psychicznie i dlatego mogła zrezygnować, po tej zapowiedzi co widziałem.... Ona ma 20 lat i całe życie przed sobą, więc życzę jej powodzenia w życiu

omi
1st jury member
Posty: 150
Rejestracja: 28 wrz 2010, 00:00
Lokalizacja: e?k
Kontakt:

Post autor: omi »

Fabio -hahahhahahahahhahahhxd upadek ze skarby genialny


odcinek nic takiego nie pokazał

było trochę Jane - jej samodzielności - gry jako Provider - ogólnie pokazała że naprawdę jest niebezpiecznym graczem

Holly to taka mega pozytywna postać

nawet Dan był pokazany jakoś tak inaczej xD

Kelly S :(

ogólnie Fabio jest najlepszy xD

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S21 Recap - We Did It Guys

Post autor: Davos »

Rozwalił mnie Fabio i te jego ciągłe wypadki :D Ale po tym odcinku było widać, że on ma od początku strategię, która bardzo ładnie zdaje egzamin.
Jane też się pokazała jako niebezpieczny i sprytny gracz. Rozśmieszyło mnie, jak przekonała całą grupę siedzącą przy ognisku, żeby poszli szukać krabów, a sama w tym czasie cichcem zwinęła z ogniska żarzący się patyk i uciekła z nim do lasu, żeby przy nowym ognisku upiec sobie rybę :P
Ale w tym odcinku więcej osób było pokazywanych jako myślących. Pomijając oczywisty duet Sash i Brenda, nawet Chase miał jakieś przemyślania dotyczące strategii i przynajmniej teraz wiem, dlaczego ostatecznie się od niej odwrócił i na nią głosował podczas ostatniej rady.
A najciekawsze, że nawet Dan ujawnił w confessie swoją strategię! Do tej pory nie spodziewałem się, że on jakąkolwiek ma :D A jednak :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości