S21E13 - This is Going to Hurt

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S21E13 - This is Going to Hurt

Post autor: ctoria »

Odcinek mi się podobał, dość dużo strategii. Benry ewidentnie przekombinował, i dostał po głowie.
Póki co najlepiej ma Dan, bo chyba tylko jego imię nie padło do eliminacji.
Zadania też całkiem, całkiem. Końcówka sezonu może być ciekawa.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Deja vu? Czy powtórka z sezonu? Mamy już Dana a'la Clay a teraz płacząca Jane nad zjedzonym kurczakiem...
aczkolwiek zadanie mi się podobały
cóż wywalili Benrego, płakać nie będę bo jakoś nikomu nie kibicuję na ten moment

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

jakoś tak wiało nudą trochę, ale jeszcze może być ciekawie... oby

Jane, Holly & Chase - fajnie jakby doszli do F3
Sash - no nie wiem, nie jestem do niego przekonany
Fabio - przez cały odcinek wkurzał mnie jego wyraz twarzy
Dan - ...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Słaby odcinek. Niby mocno strategiczny, niby blindsiding, ale jakiś taki bez polotu. To oczywiście jest winą tragicznej obsady tego sezonu.

Benry - nie lubiłem go od samego początku, więc cieszę się, że odpadł
Holly - jedyna osoba, której da się kibicować
Jane - już nie mogę na nią patrzeć i słuchać jej skrzeku
Dan - jak daleko się jeszcze prześlizgnie nic nie robiąc?
Chase - jest po prostu straszny, niech go wywalą
Sash - jak nie Holly to niech on wygra, ewidentnie najlepszy gracz, ale nie wzbudza tak sympatii jak ona
Fabio - sądzę, że po tym odcinku możemy zapomnieć o teoriach, że był mastermindem stojącym za wszystkim i udającym głupiego. Wprawdzie nie mam go już za idiotę, ale już moim zdaniem Benry lepiej to rozegrał i próbował walczyć o siebie.

Jedyna akceptowalna Final 3: Holly, Sash i Fabio.

omi
1st jury member
Posty: 150
Rejestracja: 28 wrz 2010, 00:00
Lokalizacja: e?k
Kontakt:

Post autor: omi »

odcinek był dobry

Sash jest w świetnym położeniu - od niego wszystko zależy no i ciągle ma HI mam nadzieję że dojdzie do F3 bo w pełni na to zasługuje

Chase - niejednokrotnie pokazał i tym razem że jego sojusz -"przyjaźń" utrzymuje się tylko i wyłącznie przed decyzje osób z zewnątrz - ma duże szanse na F3 ale jak dla mnie mógłby wygrać tylko z Danem

Dan - hehe ten wyrolowany xD podobnie jak Benry zdradził swojego jedynego sojusznika Fabio - ale z racji że nie jest zagrożeniem - to mój kolejny typ na F3

Fabio - dobry w zadaniach przeliczył się zobaczymy może jeszcze jakoś się zakręci ale wątpię że trójka Chase Holly Jane będą chcieli perfidnie oszukać Sasha np. - chyba że będzie kombinował...a oni to zauważą

Holly - wydaje się być bardzo sporym zagrożeniem

Jane - jak wyżej

Obie są ustawione w sojuszu 4ch - więc teoretycznie wątpię żeby jakoś były szczególnie zajęte - strategią ..niemniej jednak następny odcinek pokaże jak to się wszystko rozegra

Benry - odpadł bez klasy - był zbyt ufny

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

lukaszk pisze:moim zdaniem Benry lepiej to rozegrał
a kto pozostał dalej w grze? Benry? nie :D.

Co do odcinka, taki sobie, ale na pewno dużo lepszy niż poprzedni. Dużo strategii i bardzo dobre zadania.
Szkoda mi Benry'ego, bardzo go polubiłam przez te ostatnie 3, 4 odcinki (odkąd zaczęli go pokazywać ;x), kombinował, walczył, był mocny w zadaniach, ale przekombinował, przeliczył się. Moim zdaniem podjęli dobrą decyzję wyrzucając go, bo był bardzo silny fizycznie.
Trochę niepokoi mnie to, że sezon może być do końca bardzo przewidywalny, chyba że Sash, który jest najlepszym zawodnikiem tej edycji, pokombinuje i weźmie do finału osoby, z którymi może wygrać, a nie swoich sojuszników. Jeśli tak będzie to mamy F3 Sash, Chase, Holly

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Vogue. pisze:
lukaszk pisze:moim zdaniem Benry lepiej to rozegrał
a kto pozostał dalej w grze? Benry? nie :D.
Idąc takim tropem Dan jest lepszym graczem niż Benry, Marty, Brenda czy Alina, bo zaszedł dalej niż oni, no po prostu jego gra jest genialna :wink:

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

lukaszk pisze:
Vogue. pisze:
lukaszk pisze:moim zdaniem Benry lepiej to rozegrał
a kto pozostał dalej w grze? Benry? nie :D.
Idąc takim tropem Dan jest lepszym graczem niż Benry, Marty, Brenda czy Alina, bo zaszedł dalej niż oni, no po prostu jego gra jest genialna :wink:
Ja nie mówię, że on jest LEPSZYM GRACZEM. Powiedziałeś, że lepiej to rozegrał. Błąd. Źle to rozegrał, bo odpadł. Czy był lepszym graczem? Być może, grał strategicznie i żałuję, że nie pokazywali go od początku, bo naprawdę mogliby właśnie w ogóle Dana albo NaOnki nie pokazywać i byłabym happy. Ale odniosłam się do Twoich słów, że to lepiej rozegrał - gdyby faktycznie tak było, to nadal byłby w grze. To tak jak FTC - nie zawsze wygrywa najlepszy gracz tylko ten, który właśnie najlepiej wszystko rozegrał, przekonał do siebie jury. I tyle :D.

ps. toczyła się o tym niedawno dyskusja na survivorsucks XD. czytałeś to ? :D:D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nadal uważam, że Benry to lepiej rozegrał, bo inni rozegrali to za Fabio, a nie on sam :P

Ps. Ale dyskusje o czym? O tym, czy Fabio ma super genialną tajemną strategię? Jeśli o to chodzi, to tak :wink:

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

lukaszk pisze:Ps. Ale dyskusje o czym? O tym, czy Fabio ma super genialną tajemną strategię? Jeśli o to chodzi, to tak :wink:
Nie nie, tylko właśnie o tym o czym teraz mówiłam, że jest różnica między byciem najlepszym graczem, a graniem najlepszej gry (boże, nie wiem czy to dobrze po polsku napisałam, ale trudno XDDDDDD, wiesz o co chodzi XDD).
I generalnie halo, nie wiem kto uważa, że Fabio ma tajemniczą strategię, gdyby tak było to mówiłby o tym w confessionalach, a on nie ma pojęcia co się w okół niego dzieje XDDDDDD. Co nie zmienia faktu, że i tak go lubię ;D.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S21E13 - This is Going to Hurt

Post autor: Davos »

Odcinek ujdzie. Dziwię się Chase'owi, że nie wziął Sasha na nagrodę - to był głupi błąd, za który mógł sporo zapłacić. Na szczęście dla niego, Sash i tak opowiedział się za nim i sojuszem z dwoma babkami. Pytanie tylko jak długo, bo prędzej czy później będą musieli pozbyć się Jane, która jest w finale dużym zagrożeniem dla każdego.
Benry odpadł dość naiwnie, bo dał się razem z Danem podpuścić do głosowania na Fabio, gdy tymczasem sojusz czworga postanowił wyrzucić właśnie jego. Moim zdaniem dużo lepiej dla niego byłoby trzymanie się do końca sojuszu z Fabio i Danem i nieustanna próba przeciągnięcia Sasha na swoją stronę. Może gdyby znalazł rozsądne argumenty to Sash by do nich przystał.
A Fabio też nie ogarniał zupełnie w tym odcinku - jako jedyny głosował na Holly i myślał, że cała grupa będzie tak głosować. A tu niespodzianka ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości