S21E15 "What about me" & Reunion

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S21E15 "What about me" & Reunion

Post autor: frasiek »

Davos pisze:
13 sie 2019, 23:11
Teoretycznie mógłbym napisać teraz: "Dobra, dajmy szansę producentom i najpierw to obejrzyjmy, a potem będziemy oceniać" - no ale skoro już zapowiadaliście mi, że sezon 22 jest uznawany za najgorszy to zakładam, że ten twist nie wypalił :D

No to ja Ci napiszę, że S22 wcale nie jest najgorszym sezonem i RI "nie wypala" tylko jeżeli ktoś z góry założy, że to jest wbrew "duchowi" tej gry.

Natomiast, jeżeli S22 będzie dla Ciebie fatalny to szykuj się na przyszłość, w której oglądasz nowe sezony tylko po to, żeby hejtować Probsta ;P

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S21E15 "What about me" & Reunion

Post autor: Davos »

Czyli na 100% nie wiadomo, czy to Sash przekombinował, czy też Jane zrobiła mu czarny PR. Tak czy inaczej, wyjaśnia to, czemu jurorzy byli do niego negatywnie nastawieni i nie dali mu nawet jednego głosu w finale.

Powrót Brendy to dla mnie jak najbardziej dobra wiadomość :) Do kompletu brakowałoby jeszcze Marty'ego.

A co do tej zasady z brakiem quiterów w jury to mam mieszane uczucia. Z jednej strony jeśli ktoś doszedł aż do tego etapu to chyba mimo wszystko "zasłużył" na bycie w jury... ale z drugiej strony, może taka kara odstraszy innych potencjalnych quiterów. Zobaczę, jak to wyjdzie w następnych sezonach.

frasiek pisze:
15 sie 2019, 20:02

No to ja Ci napiszę, że S22 wcale nie jest najgorszym sezonem i RI "nie wypala" tylko jeżeli ktoś z góry założy, że to jest wbrew "duchowi" tej gry.

Natomiast, jeżeli S22 będzie dla Ciebie fatalny to szykuj się na przyszłość, w której oglądasz nowe sezony tylko po to, żeby hejtować Probsta ;P
No dobra, dam szansę temu sezonowi ;) Co prawda wolałbym, żeby Survivor w kolejnych sezonach przechodził ewolucję (i to w ograniczonym zakresie), a nie rewolucję, ale wstrzymam się z oceną do momentu, aż nie zabiorę się za ten sezon :)
Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S21E15 "What about me" & Reunion

Post autor: frasiek »

Davos pisze:
15 sie 2019, 20:09
No dobra, dam szansę temu sezonowi ;) Co prawda wolałbym, żeby Survivor w kolejnych sezonach przechodził ewolucję (i to w ograniczonym zakresie), a nie rewolucję, ale wstrzymam się z oceną do momentu, aż nie zabiorę się za ten sezon :)
RI to nie jest jakaś wielka rewolucja. W sumie to zadanie o nagrody jest zastąpione zadaniem o utrzymaniem się na RI i jest opcja, że osoba wyeliminowana może powrócić i to zaburza nieco schemat tradycyjnej gry, czyli robi to co twist powinien robić.

No przynajmniej dla mnie to nie jest rewolucja, bo konkurencje prawie zawsze przewijałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 21: Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości