Paweł "Farmer" Bodzianny

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Paweł "Farmer" Bodzianny

Post autor: tombak90 »

I co, wybrał już sobie harem? Ogląda ktoś te szalone przygody?
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Paweł "Farmer" Bodzianny

Post autor: Roxy »

no ba! jestem wierną fanką od 4 sezonu 🤣 a przygody tak szalone, że w sumie na razie Paweł jest najnudniejszy z całego towarzystwa, jak dla mnie przynajmniej, ale widać że przyszedł do programu znaleźć żonę :D

Haremik wybrany, teraz będą się zjeżdżać na rolnikowe włości :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Paweł "Farmer" Bodzianny

Post autor: Jack »

A ja przeciwnie do Roxy. Skończyłem oglądać program na 3 sezonie.

Widziałem jakiś urywek 4 edycji, ale zrobił się to już program zupełnie o czym innym. "Rolnicy" i "Kandydatki" zaczęli przychodzić do programu po to aby się wylansować, zdobyć trochę fejmu i followersów.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Paweł "Farmer" Bodzianny

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Paweł "Farmer" Bodzianny

Post autor: tombak90 »

A się majster wkręcił w te telewizory. I pomyśleć, że gdybym na początku miał ułożyć ze wszystkich graczy Wyspy Przegrania jakiś intuicyjny ranking szkłoparciowości, to on akurat byłby gdzieś na szarym końcu. Prędzej spodziewałbym się, że Fitella spróbuje zachwycić masterszefów swoimi bezglutenowymi specjałami, Klocek zapragnie zostać tap madl, a Dredzik poobija parę mord w Fame MMA.

PS: A Roksana Węgiel to czasem nie za młoda na takie bezbożne hulańce? Ile to dziecko ma lat, 13? Myślałem, że jest jeszcze na etapie akompaniowania cioci Kay'i, że żadna dama nie będzie tańczyć sama, siabadabada.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Paweł "Farmer" Bodzianny

Post autor: Jack »

Coś dla fanów, a mianowicie pierwszy taniec Pawła solo w programie:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Paweł "Farmer" Bodzianny

Post autor: ciriefan »

Dzięki Jack za wrzucenie. Nie oglądam DDD, bo z założenia nie oglądam TVPiS. No no, jestem pod wrażeniem - jakieś pudle pisały, że na treningach on radzi sobie tragicznie, a to naprawdę dobry występ. Choreografii nie uważam za super trudną, ale to dopiero pierwszy ep. Jest rytmiczny, na początku jak jest on i same tancerki - bomba, zajebista synchronizacja, wszystko w punkcik. Jest energia i moc. Gdzieś w połowie energia mu trochę spadła i potem jak z kolei tańczy z tancerzami, to jest najsłabszy moment i na ich tle już jest widać, że od nich odstaje. Co nie zmienia faktu, że i tak był bardzo dobry. Jeśli jest on farmerem, który nigdy w życiu nie tańczył, to jest mega zdolnym talentem. Polsat stracił szansę na dobrego męskiego uczestnika TzG, mogli go zaprosić po udziale w Wyspie Przetrwania - takich kicków i flicków jak w tym wykonie nie powstydziłby się porządny jive (mógłby jedynie ładnie obciągać stópki, paluszki w dół, bo tutaj tego kompletnie nie ma, ale widzę, że tancerze tutaj też tego nie robią, no ale to nie jest jive xd). Biorąc pod uwagę, że spodziewałem się drewnianego kloca, to jestem w szoku i pod ogromnym wrażeniem.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Paweł "Farmer" Bodzianny

Post autor: Davos »

Oglądałem zeszły sezon Rolnika w tv, przeglądając równocześnie na bieżąco tag #rolnikszukazony na Wykopie - polecam ten sposób oglądania, bo ludzie podczas emisji każdego odcinka wrzucają mnóstwo memów i zabawnych komentarzy więc idzie się naprawdę uśmiać ;)
Farmer wypadł bardzo fajnie. Właściwie to najlepiej z całej piątki uczestników, bo reszta raczej wolała się bawić w celebrytów, albo sama nie wiedziała, czego chce i odwalała jakieś dziwne akcje, a Farmer był wiarygodny i szczery i jako jedyny szukający rolnik wszedł w związek, który z tego co się orientuję trwa cały czas i zmierza do szczęśliwego finału :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Paweł "Farmer" Bodzianny

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa Przetrwania - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości