Katarzyna Cebula

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: Fighter »

No no, coś czuję, że mam już swoją faworytkę... :D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: Kamel »

how awesome, że ktoś z castu tutaj zawitał! mam nadzieje ze nie będą rzucać imienia Kasi zbyt szybko.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: patrycja9922 »

Fighter pisze:
22 sie 2017, 22:31
No no, coś czuję, że mam już swoją faworytkę... :D
Też już mam swoją faworytkę 8-)

#teamKatarzynaC <3

Awatar użytkownika
Cbool
1st voted out
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2017, 20:48
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: Cbool »

ciriefan pisze:
22 sie 2017, 22:24
Witamy serdecznie na naszym forum Kasiu :) Muszę przyznać, że jestem strasznie podekscytowany, że ktoś z uczestników postanowił się odezwać. Mamy nadzieję, że śledzenie naszych opinii o Wyspie Przetrwania będzie dla Ciebie równie ekscytujące. Kciuki z pewnością będziemy trzymać - i to bardzo mocno! Nie mogę się już doczekać premiery :)
Wasze opinie są naprawdę ciekawe - Tak sobie je czytam i uśmiecham się jak to blisko, albo jak daleko jesteście od prawdy. Oczywiście nie podpowiem w niczym, tak żeby było więcej zabawy (z ręką na sercu nawet rodzina i najbliższe osoby nie wiedzą NIC, a na podchwytliwe pytanie dostają odpowiedź "POMIDOR"). Myślę, że pierwszy odcinek będzie bardzo ekscytujący dla wszystkich! (sama jestem ciekawa jak to wszystko zostało zmontowane). Odliczamy dni!:)

PS.Fakt, że rozkminiliście część uczestników przed ich ogłoszeniem,jest dla mnie niepojęty!:)
PS. Nie wiem czy tak się dziękuję publicznie ale Meciek- szacun za ogrom pracy przy tym całym forum

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: Eska »

Cbool pisze:
22 sie 2017, 22:45
Myślę, że pierwszy odcinek będzie bardzo ekscytujący dla wszystkich! (sama jestem ciekawa jak to wszystko zostało zmontowane).
No cóż montaż będzie z pewnością miał znaczenie - oby nie poszli w ślady CBS i nie było editu zwycięzcy czy ducha :)

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: Meciek »

Cbool pisze:
22 sie 2017, 22:45
PS.Fakt, że rozkminiliście część uczestników przed ich ogłoszeniem,jest dla mnie niepojęty!:)
Za znalezienie uczestników gratulacje należą się Jackowi, bo on okazał się jakimś forumowym detektywem, który znalazł część osób po hashtagach na instagramie
Cbool pisze:
22 sie 2017, 22:45
PS. Nie wiem czy tak się dziękuję publicznie ale Meciek- szacun za ogrom pracy przy tym całym forum
Dziękuję! :D

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: jonek95 »

Cbool pisze:
22 sie 2017, 22:45

PS.Fakt, że rozkminiliście część uczestników przed ich ogłoszeniem,jest dla mnie niepojęty!:)
Znając niektóre osoby na tym forum to znają już pewnie zwyciezcę i kolejność odpadania. :D

Za samą rejestrację już ci kibicuję ;)

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: batiooo »

No cześć Kasia! Wow, wywarlas na mnie naprawdę dobre wrażenie że jako pierwsza z zawodników postanowilas coś tutaj napisać :D (swoją drogą ciekawe czy inni rozbitkowie też zachaczyli o nasze forum) Tym samym kibicuje ci jeszcze bardziej niż wcześniej i uwielbiam cię jeszcze mocniej! :p

agusia
3rd voted out
Posty: 22
Rejestracja: 13 sie 2014, 00:00
Lokalizacja: Opole
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Harry
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: agusia »

Kupiłaś mnie, babeczko, tym Kate Onion! Ale mi to poprawiło humor :)
Wszystkiego dobrego i powodzenia w grze! Powiedz tam wszystkim znajomym z programu, żeby się nie gniewali na nas za uszczypliwe uwagi zarówno tu, jak i na Facebooku, ale my naprawdę kochamy to show i się bardzo zdenerwujemy, jak twórcy to zniszczą!
Swoją drogą, bardzo chętnie poczytamy o wszystkim, co związane z organizacją/programem/castingami/atmosferą/osobami odpowiedzialnymi za pomoc/Twoimi prywatnymi odczuciami/co zawarłaś w zgłoszeniu, że Cię wzięli, a nas nie... :D I tak dalej, słowem: co tylko możesz zdradzić, czego nie obejmuje klauzula o poufności z kontraktu- jeśli tylko masz ochotę nam o tym poopowiadać, znajdziesz chwilę czasu na historię- myślę, że nie tylko ja będę szalenie wdzięczna i szczęśliwa, mogąc posłuchać o wszystkim z perspektywy uczestnika :)
Agnes Ball ;)

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: jonek95 »

agusia pisze:
23 sie 2017, 19:42
Kupiłaś mnie, babeczko, tym Kate Onion! Ale mi to poprawiło humor :)
Wszystkiego dobrego i powodzenia w grze! Powiedz tam wszystkim znajomym z programu, żeby się nie gniewali na nas za uszczypliwe uwagi zarówno tu, jak i na Facebooku, ale my naprawdę kochamy to show i się bardzo zdenerwujemy, jak twórcy to zniszczą!
Swoją drogą, bardzo chętnie poczytamy o wszystkim, co związane z organizacją/programem/castingami/atmosferą/osobami odpowiedzialnymi za pomoc/Twoimi prywatnymi odczuciami/co zawarłaś w zgłoszeniu, że Cię wzięli, a nas nie... :D I tak dalej, słowem: co tylko możesz zdradzić, czego nie obejmuje klauzula o poufności z kontraktu- jeśli tylko masz ochotę nam o tym poopowiadać, znajdziesz chwilę czasu na historię- myślę, że nie tylko ja będę szalenie wdzięczna i szczęśliwa, mogąc posłuchać o wszystkim z perspektywy uczestnika :)
Agnes Ball ;)

Podpisuję się w 100 %
Pozdrawiam Martin "John" Laugh xd 😎

Awatar użytkownika
Cbool
1st voted out
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2017, 20:48
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: Cbool »

agusia pisze:
23 sie 2017, 19:42
Kupiłaś mnie, babeczko, tym Kate Onion! Ale mi to poprawiło humor :)
Wszystkiego dobrego i powodzenia w grze! (...) mogąc posłuchać o wszystkim z perspektywy uczestnika :)
Agnes Ball ;)
Ja tam się nie gniewam na żadne komentarze i obstawiam, że reszta ekipy też nie. Czekam na więcej spekulacji:). Co do strachu o realizacje polskiej edycji to towarzyszył mi od samego początku. Nikomu chyba nie jest obca polska wersja sprzed 13 lat. Towarzyszył (czas przeszły!), bo to co się działo na wyspie (również przed i po) potwierdziło tylko genialne przygotowanie producentów do tematu. Poza tym widziałam na konferencji urywki pierwszego odcinka-i ze szklanymi oczami stwierdzam, że… będzie OGIEEŃŃŃ! To jest oczywiście opinia czysto subiektywna! Bo reszta montażu przesądzi o sukcesie.
Obawiam się, że klauzula poufności na chwilę obecną obejmuje praktycznie wszystko. Za to z czasem będziemy mogli opowiadać o jakiś smaczkach z wyspy. Póki co mogę powiedzieć tylko, że nic nie było reżyserowane, dla nas każdy dzień na wyspie był nie do przewidzenia i że zielona papaja smakuje obrzydliwie!

Awatar użytkownika
Cbool
1st voted out
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2017, 20:48
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: Cbool »

Zaczyna się podobać?:)

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: MD »

Cbool pisze:
23 wrz 2017, 11:56
Zaczyna się podobać?:)
Padły słowa "zagrożenie strategiczne", więc ligitne serduszka w oczach i jak 90% forum zakończy swoją żałobę po eliminacji Ani, to pewnie będziesz kolejnym celem ochów i achów - oby tym razem skończyło się to trochę lepiej ;)

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: jonek95 »

Ja jestem w żałobie, ale mi się podobało

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Katarzyna Cebula

Post autor: Roxy »

Cbool pisze:
23 wrz 2017, 11:56
Zaczyna się podobać?:)
nie ;p brakuje mi wyjaśnienia dlaczego głosowaliście na anię ;p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspa Przetrwania - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości