Katrina Radke

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Katrina Radke

Post autor: Meciek »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)
Wiek: 46 lat
Miejsce zamieszkania: Excelsior, Minn.
Zawód: Olimpijka
Plemię: Levu (Heroes)




Hobby: Przygody na łonie natury, sztuki walki, taniec, medytacja, samodoskonalenie.

Irytują mnie: Osoby, które narzekają.

Trzy słowa, które cię opiszą: Żądna przygód, uporczywa, charyzmatyczna.

Osobisty powód do dumy: Bycie matką.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Uczyłam się o Ghandim podczas pobytu na uniwersytecie w Berkeley. To, jak potrafił używać pokojowych metod jest inspirujące. Jego głęboka wiara oraz wiara w sprawiedliwość wpłynęły na przebieg historii. Są dwie siły - miłości i strachu. Ja wolę skupiać się na sile miłości.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia: Dziennik, żebym mogła w nim pisać, muzyka do tańca, śpiewu oraz zabawy, zdjęcie i list od mojej rodziny, abym mogła poczuć ich miłość, bo też wysyłam im miłość.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Jestem bardziej towarzyską Denise Stapley. Potrafię też zrozumieć twardych, wysportowanych i mówiących, jak jest ludzi, którzy mają wrażliwszą stronę.

Powód bycia w Survivor: WYGRANA! Wygrana miliona dolarów! Lubię stawiać sobie wyzwania, a potem pozwalać sobie na sprostanie im w grze, jaką jest Survivor. Fascynują mnie relacje międzyludzkie i co dzieje się z ludźmi w takich warunkach, chcę też zobaczyć, jak sobie poradzę.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Bo potrafię wygrywać! Wiem jak wygrywać. Tak samo, jak z farmerki zostałam olimpijką (USA 1985-1991, olimpiada 1988). Jestem uparta i dobra w przekonywaniu innych do siebie. Czują się dobrze będąc w moim towarzystwie i doceniają to, przez co nie będą mieli nic przeciwko mojej wygranej.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Katrina Radke

Post autor: Anja »

Katrina... pierwsze moje skojarzenie HURAGAN. xD Po czym czytam, że jej hobby to medytacja, i że w ogóle jest taka pokojowa, pewnie z pacyfką się nie rozstaje. xd Siła strachu, siła miłości, noo to brzmi weird. A na końcu dowiaduję się, że była farmerką. xD Do Debbie jej daleko, aż tylu doświadczeń zawodowych nie miała, ale i tak mnie ciekawi jej osoba. xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Katrina Radke

Post autor: Maw »

Jak tak na nią patrzę to wygląda jak typowy early boot. Raczej nie będzie zbyt strategiczna i będzie odstawać ze względu na swój wiek. Myślę, że poleci szybciej od Chrissy.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Katrina Radke

Post autor: Fighter »

Jeżeli miałaby się okazać, choć w części podoba do Denisse, to mogłaby zostać typową starszą panią, ale jakoś nie wydaje mi się. Persona jednak dość interesująca. Co do tego, że będzie odstawiać, to nie byłbym tego taki pewien - w końcu była olimpijka w pływaniu, a i figurę wciąż trzyma, więc w przynajmniej w zadaniach w wodzie powinna dawać radę.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Katrina Radke

Post autor: Jack »

Wygląda jak mix Denise z Dawn. Jest w niej coś pozytywnego. Chyba nie ma dla niej przeszkody nie do pokonania. Mam nadzieję, że nieźle poradzi sobie w grze. (Swoimi umiejętnościami pływackimi idealnie pasuje do Wyspy Przetrwania)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości