Ashley Nolan

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ashley Nolan

Post autor: Meciek »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)
Wiek: 26 lat
Miejsce zamieszkania: Satellite Beach, Fla.
Zawód: Ratownik
Plemię: Levu (Heroes)




Hobby: Surfowanie, ćwiczenie, trenowanie, jedzenie.

Irytują mnie: Ignorancja, lenistwo, osoby, które narzekają.

Trzy słowa, które cię opiszą: Imponująca, twarda, śmieszna.

Osobisty powód do dumy: Jestem jak każda inna kobieta. Będę jednym z facetów - ratuję życia, trenuję i żartuję całymi dniami, a potem nagle mogę stać się ułożoną kobietą, która potrafi cię oczarować, ale wciąż może ci nakopać.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Cały świat. Gdzie nie spojrzysz tam jest możliwość zmiany na lepsze i prowadzenia dokładnie takiego życia, jakie się chce prowadzić. Ludzie są tak skupieni na życiu z dnia na dzień, że zapominają, że każdy z nas może się zmienić. Z mojego punktu widzenia, nie ma niczego co zatrzymuje kogoś, kto bardzo czegoś chce od pójścia i zdobycia tego, a jeżeli to ci nie wyjdzie - nauczysz się czegoś i będziesz żyć dalej.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia: Deska surfingowa żeby nie zwariować, słuchawki, aby uciszyć narzekanie innych oraz dziennik, aby potajemnie zapisywać wszystko i planować, jak to wykorzystać.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Richard Hatch radził sobie całkiem nieźle, no i wygrał, a ja jestem zwycięzcą.

Powód bycia w Survivor: Życie jest zdecydowanie ZBYT krótkie żeby NIE zgodzić się na coś. Mój tata i ja chcieliśmy wziąć udział w Survivor od czasów pierwszego sezonu - i w końcu zdecydowałam, że powinnam wreszcie wziąć udział i wygrać milion dolców dla siebie i rodziny. Nie mogę znieść, gdy życie staje się zbyt ułożone i potrzebuję czegoś, co przerwie jego rutynę i Survivor jest właśnie tym.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Jeżeli nie jesteś pierwszy - jesteś ostatni, a ja nie mam zamiaru być ostatnia. Nigdy się nie poddałam w swoim życiu, nigdy też nie wzięłam niczego, co nie było najlepsze. Wiem, że moje ciało jest zdolne do większej ilości rzeczy niż ciało przeciętnego człowieka, jestem też uparta i pewna siebie, co sprawi, że dotrwam do samego końca. Zostanie Sole Survivor jest moim przeznaczeniem.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ashley Nolan

Post autor: Anja »

Kolejna osoba, która nie znosi narzekania. Ashley jak prawie każda osoba z tego plemienia jest po prostu nudna. Sport, ambicja, motywacja, teksty zaczerpnięte z temyśli.pl xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ashley Nolan

Post autor: Maw »

Jedna z moich faworytek. Już po zwiastunie ciekawie się prezentowała, a odpowiedzi ma interesujące. Widać, że będzie twardą babką, która nie będzie ślepo podążać za innymi. Wygląda na to, że będzie też przydatna w zadaniach. Ten cast ma dużo blondynek. Jak wiemy, edytorzy ich nienawidzą. Myślę jednak, że ze względu na charakter Ashley trochę się jej upiecze i dostanie parę konf, a już na pewno nie wygląda na osobę under the radar.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Ashley Nolan

Post autor: Fighter »

Jej atutem powinna być gra społeczna, dodatkowo może być takim dobrym duchem zespołu, który rozluźni atmosferę, gdy będzie to konieczne. Poza tym specjalnie się nie wyróżnia, a to znowu w tego typu show wcale nie jest takie złe ;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Ashley Nolan

Post autor: Jack »

Czy bliźniaczki Nolan z Big Brothera to jakaś jej rodzina? Mówi tak samo nudnie jak one... W dodatku nieprzekonywująco. Wygląda na osobę, która odpadnie zaraz po mergu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości