Alexandrea "Ali" Elliott

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Alexandrea "Ali" Elliott

Post autor: MD »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)
Wiek: 24 lata
Miejsce zamieszkania: Los Angeles, Calif.
Zawód: Asystent gwiazd
Plemię: Yawa (Hustlers)




Wiek: 24
Miejsce pochodzenia: Eastvale, Calif.
Miejsce zamieszkania: Los Angeles, Calif.
Zawód: Asystent gwiazd.

Hobby:  Ćwiczenie, robienie zakupów, udostępnianie fajnych zdjęć na mediach społecznościowych.

Irytują mnie: Jest mnóstwo rzeczy, które mnie irytują. Nienawidzę tłocznych parkingów i gardzę korkami na ulicy. Przez mieszkanie w LA podniosło mi się ciśnienie od tych rzeczy.

Trzy słowa, które cię opiszą: Pełna życia, ambitna i bystra.

Osobisty powód do dumy: Mój dyplom.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? Jezus.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia:
Oczywiście lustro, żeby móc sprawdzić czy dobrze wyglądam i pewnie mogłabym użyć jego odbicia do wskrzeszenia ognia. Biblię, by pomogła mi utrzymać zdrowy stan umysłu and i tampony —nigdy nie wspominają o okresach w Survivorze, ale myślę, że to problem, z którym nie chciałabym się zmagać.


Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz?  Powiedziałabym, że Andreę – wiem, że będę mocna w zadaniach!

Powód bycia w Survivor: Przede wszystkim chcę zobaczyć, czy jestem w stanie to zrobić.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor?  Jestem całkiem dobrze ułożoną osobą i myślę że poradzę sobię dobrze w socjalnym, fizycznym i mentalnym aspekcie Survivora. Mój czas jest teraz!

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Alexandrea "Ali" Elliott

Post autor: Anja »

Z jednej strony jestem na nie, a z drugiej na tak. XD Niby taka z niej typowa girl z LA, ale może być z nią zabawnie. xd Lustro, Biblia i tampony. <33 No przynajmniej chce być znośna dla oczu i niczego (ani nikogo) nie zakrwawić. xD
Mam nadzieję, że nie będzie mówić w swoich konfach, że to właśnie Jezus jej powiedział kto jest snejkiem lub kto flipnął. xD <jak Dominique z bb19>
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Alexandrea "Ali" Elliott

Post autor: Maw »

Podoba mi się jej fryzura, ale buzię ma brzydką - zbyt słodką i sztuczną. Wydaje mi się kimś kto żyje Instagramem, Facebookiem, Twitterem, GG, Naszą Klasą i ogólnie jest takim no-lifem, a to nie wróży dobrze dla jej gry.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Alexandrea "Ali" Elliott

Post autor: Fighter »

No taka panienka naszych czasów, zawód w sumie dobrze wybrała zważywszy na to, jak się przedstawia. Tak w ogóle ciekawe połączenie z tym Jezusem i całą resztą :D Sądzę, że raczej będzie takim urozmaiceniem, z której prędzej może się wykluć taki Abi, niż zawodniczka pełną gębą.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Alexandrea "Ali" Elliott

Post autor: Jack »

MD pisze:
31 sie 2017, 00:54
Hobby:  Ćwiczenie, robienie zakupów, udostępnianie fajnych zdjęć na mediach społecznościowych.
Irytują mnie: Jest mnóstwo rzeczy, które mnie irytują. Nienawidzę tłocznych parkingów i gardzę korkami na ulicy.
Szanuję :D
Jej wypowiedzi w tej ankiecie wyglądają na trochę głupie, ale w meet the cast mówi nawet ciekawie. Trzymam za nią kciuki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości