Mike Zahalsky

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Mike Zahalsky

Post autor: Meciek »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)
Wiek: 43 lata
Miejsce zamieszkania: Parkland, Fla.
Zawód: Urolog
Plemię: Soko (Healers)




Hobby: Łucznictwo, oglądanie Gry o Tron, wędkarstwo.

Irytują mnie: Picie przez parę osób z tej samej butelki, bo jestem germofobem.

Trzy słowa, które cię opiszą: Inteligentny, entuzjastyczny, zdeterminowany.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moja żona oraz moje dzieci inspirują mnie do bycia lepszą osobą każdego dnia.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia: Zdjęcie moich dzieci, bo je kocham, talia kart do gry oraz dodatkowa para bielizny.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Boston Rob - bo był mądry i dobry w aspekcie socjalnym.

Powód bycia w Survivor: By nauczyć swoje dzieci, by podążały za swoimi marzeniami. Kiedy nadarza się okazja musisz ją wykorzystać.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Jestem fanem od pierwszego sezonu, więc rozumiem jakim zmianom uległa gra. Jestem sprytny, jestem strategiem, i jestem towarzyski. Ludzie będą mnie przytulać gdy będę ich eliminował.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Mike Zahalsky

Post autor: Anja »

Fajny zawód, to po pierwsze. Po drugie ma takie same hobby jak tata mojej przyjaciółki, dlatego już go lubię. XDD A sama GoT uwielbiam. Nie zapowiada się na villaina, ale nie przekreślam. xd Byleby cały czas nie mówił o tej swojej rodzinie, bo będzie tego przesyt patrząc na resztę castu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Mike Zahalsky

Post autor: Fighter »

Taki trochę pedantyczny, ale na plus na pewno to, że jest fanem i może zaskoczyć, jak taki David sprzed dwóch sezonów. Wypada się tylko powtórzyć - byle tylko bez równie uciążliwego "story".

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Mike Zahalsky

Post autor: Jack »

Również mam nadzieję, że nie posiada on historii, która będzie opowiadana przez wszystkie odcinki.
Ma wiedzę o grze, oglądał mnóstwo odcinków. Ale nie zawsze to wystarcza. Tę wiedzę trzeba umieć wykorzystać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość