Roark Luskin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Roark Luskin

Post autor: MD »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)
Wiek: 27 lat
Miejsce zamieszkania: Santa Monica, Calif.
Zawód:  Pracownik socjalny
Plemię: Soko (Healers)




Hobby: Wpadanie w czarną dziurę "The Bachelor" na mediach społecznościowych, słuchanie podcastu Uhh Yeah Dude, czytanie opinii pospolitych miejsc na Yelp, takich jak mój lokalny Starbucks.

Irytują mnie: Podaj przykład, pewnie mnie irytuje.

Trzy słowa, które cię opiszą: Sarkastyczna, skupiona, inteligentna.

Osobisty powód do dumy: Zrobiono mi zdjęcie każdego dnia mojego życia.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? Córka Beyonce - Blue Ivy.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia: Papier toaletowy, bo duh, batonik Kalteen, bo masło to nie węglowodany i krem nawilżający, bo moja skóra ma tendencje do wysuszania.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? : Gdyby Sophie Clarke i Courtney Yates znalazły sposób by mieć dziecko, to byłabym tego rezultatem.

Powód bycia w Survivor: Najwyraźniej jest ze mną coś nie tak.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Poza kilkoma wyjątkami ludzie zazwyczaj mnie lubią, jestem świetna w szufladkowaniu ludzi, więc będę umiała z nimi stworzyć prawdziwe relacje, ale nie będę tą, która zapomni po co jest w Survivor – żeby zostać zwycięzcą.


Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Roark Luskin

Post autor: Meciek »

Póki co jest moją faworytką, bo jest jedyną osobą, której bio jakoś się wyróżnia, cała reszta to Jezus/Surfowanie/Sport/Rodzina, a ona napisała zabawny opis, więc mam nadzieję, że i w programie będzie zabawna. No i porównanie do Courtney, więc już w ogóle ją uwielbiam.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Roark Luskin

Post autor: Anja »

"Powód bycia w Survivor: Najwyraźniej jest ze mną coś nie tak." <333 Królowa! Nie odkrywa swoich kart nawet przed fanami. Yees, czuję, że będzie pozytywnym zaskoczeniem. Liczę na cięty język w jej konfach. xD I przynajmniej jej inspiracją w życiu nie jest Jezus, czy rodzina, jak to ma reszta castu. Wybrała wschodzącą gwiazdę Niebieski Bluszcz. <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Roark Luskin

Post autor: Fighter »

No no, dała czadu w tym opisie, nie ma co :D To porównanie z Courtney to już w ogóle <3 Sophie dla mnie osobiście może trochę mniej fortunne, ale i tak tle tamtego słabego sezonu się wyróżniała. Liczę, że okaże się równie ciekawą charyzmatyczną personą, co "na papierze", a wtedy z pewnością będę jej markował!

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Roark Luskin

Post autor: Roxy »

Corinne zdradziła w czasie RHAP że Roark była jej stażystką i że pomogła jej nagrać film do zgłoszenia, bo ludzie z castingu CBS powiedzieli jej żeby nagrała jeszcze raz ;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Roark Luskin

Post autor: Jack »

Straszna. Zacząłem oglądanie meet the cast od niej. Jej wizytówka to: bla bla bla, bla bla bla.... Milion słów na minutę. Mam nadzieję, że ograniczą ilość jej wypowiedzi do minimum.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości