Ryan Ulrich

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ryan Ulrich

Post autor: Meciek »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)
Wiek: 23 lata
Miejsce zamieszkania: North Arlington, N.J.
Zawód: Boy hotelowy
Plemię: Yawa (Hustlers)




Hobby: Oglądanie sportu, karaoke, granie na harmonijce.

Irytują mnie: Palenie, poprawność polityczna, ludzie którym brakuje pasji.

Trzy słowa, które cię opiszą: Dowcipny, ambitny, przystępny.

Osobisty powód do dumy: Pracowałem w wielu zawodach, ale jestem najbardziej dumny z moich staży w kongresie oraz w brytyjskim konsulacie. Chciałbym pójść do szkoły prawniczej.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Rozgrywający New York Giants, Eli Manning, jest moją inspiracją. Jego siła jest godna podziwu, nigdy nie przegapił żadnej gry podczas swojej kariery w NFL. Jest skromny, zawsze bierze na siebie odpowiedzialność jeżeli jego drużyna przegra, Mimo tego, że dwa razy wygrał Super Bowl, to jest nieustannie krytykowany, ale mimo tego zawsze zachowuje się z klasą i pokorą. Eli dał mi jedne z najlepszych momentów w moim życiu, więc myślcie o tym co chcecie.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia: Po pierwsze, wziąłbym sportowy daszek na głowę, który blokowałby słońce i pozwolił moim włosom na złapanie odrobiny wiatru, Shamrock Shake z McDonald's, bo są dostępne tylko w sezonie, więc muszę wykorzystać każdą okazję, by się go napić oraz podium, abym mógł udawać, że urządzam konferencję prasową i ludzi interesuje to, co mam do powiedzenia.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Todd Herzog, w Survivor: China miał niesamowite umiejętności socjalne oraz charyzmę; był świetnym mówcą, każdy widział też w nim coś, co pozwalało na utworzenie więzi, które dotrwały do samego końca. Podobnie jak Todd uważam, że inni nie doceniają niektórych moich umiejętności.

Powód bycia w Survivor: Kocham tę grę. Chciałem wziąć udział w Survivor od szóstego roku życia. Dla mnie to jest więcej niż gra, to moja pasja. Mam obsesję na jej punkcie. Życie nie daje ci wielu możliwości na sprawdzenie się tak, jak pozwala na to Survivor.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Myślę, że mogę dogadać się z bardzo różnymi ludźmi dzięki mojej wiedzy. Nie ma wątpliwości,
że to jest gra i będę wykorzystywał te relacje, by dojść do końca, ale będę to robił w taki sposób, że ludzie będą mnie na tyle lubić,
aby na mnie zagłosować.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Ryan Ulrich

Post autor: Eska »

Jak zobaczyłam uśmiech to pierwsze skojarzenie Cochran. Później zaczęłam czytać ankietę i pojawia sięTodd. A na koniec, że fan programu od małego. Cieki mnie jak mu pójdzie, bo po przeczytaniu ankiety mam mieszane uczucia.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ryan Ulrich

Post autor: Maw »

Wydaje mi się taką bardzo ekscentryczną osobą. Jest fanem, więc pewnie będzie wkurwiający jak wszyscy superfani Survivora w US, np. Cochran. Porównanie do Todda niby na plus, ale ja jakoś go nie lubiłem. Pewnie będzie taką męską wersją Shirin tylko strategiczną.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ryan Ulrich

Post autor: Anja »

Ci superfani Survivora zazwyczaj kończą tragicznie. No nic, może temu się powiedzie. A ta btw to jak w hobby nie jest jakiś konkretny sport to tutaj mamy oglądanie... sportu! No super. Ogółem to nuda, ale skoro tyle oglądał tego Survivora to może trochę zamiesza w grze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Ryan Ulrich

Post autor: Fighter »

Daje mu szansę. On z kolei przypomina mi nie tyle Todda, co Briana z Guatemali lub też nie cofając się już tak daleko Adama z Milennialsów. Ciekawe czy będzie dane mu rozwinąć skrzydła. Determinacji z pewnością mu nie zabraknie.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ryan Ulrich

Post autor: Kamel »

Ten koleś robi na mnie wyjątkowo złe wrażenie.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

Ryan Ulrich

Post autor: batiooo »

Sory, ale wkurza mnie wyraz jego twarzy...tak samo miałem z Adamem z S33 a też był fanem. Mam nadzieję, że Ryan okaże się być fajniejszy od Adama (wyczuwam wysoki edit).
Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Ryan Ulrich

Post autor: frasiek »

Jak zobaczyłem to https://www.fantasysurvivorgame.com/ima ... 5photo.png i jak ten typ wygląda w porównaniu do reszty męskiego castu to musiałem go obczaić, ale niestety opis nie wydaje się zbyt ciekawy.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Ryan Ulrich

Post autor: CH23 »

Widzę w nim "czarnego konia" :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Ryan Ulrich

Post autor: Jack »

Anju, nie zgadzam się, że superfani programu źle kończą. Było kilku zwycięzców-superfanów.
Ryan jest dla mniej młodszą wersją Cochrana. Mam nadzieję, że mniej irytującą. Sądzę, że wbrew pozorom może uzyskać niezłe miejsce.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości