Devon Pinto

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Devon Pinto

Post autor: Meciek »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)
Wiek: 23 lata
Miejsce zamieszkania: Solana Beach, Califf.
Zawód: Instruktor surfingu
Plemię: Yawa (Hustlers)


Hobby: Surfowanie, joga, muzyka

Irytują mnie: Egoizm, narzekanie, wąskie horyzonty.

Trzy słowa, które cię opiszą: Pewny siebie, optymista, radosny.

Osobisty powód do dumy: Jestem najbardziej dumny z człowieka, jakim się stałem dzięki życiu na własną rękę od ukończenia szkoły średniej, zdobyciu tego, co mam oraz przeżyciu wielu rzeczy.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moi rodzice są moimi bohaterami. Byli młodymi rodzicami w wieku 22 lat, ale udało im się zostać razem i być obecnym w życiu mojego rodzeństwa oraz moim.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia: Moja gitara, abym mógł śpiewać innym serenady, moja deska surfingowa, abym mógł spędzić czas na surfowaniu po falach, oraz szampan, abym mógł świętować wygraną immunitetu dla mojego plemienia.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Ozzy i Malcolm, jestem kolejnym sympatycznym facetem!

Powód bycia w Survivor: Myślę, że gra w Survivor byłaby najbardziej satysfakcjonującym osiągnięciem w moim życiu! Mam tę potrzebę gry, którą muszę zaspokoić!

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Kiedy inni będą zajęcie wielbieniem lub niedocenianiem mnie, ja będę ich eliminował jedno po drugim aż zostanę zwycięzcą! Każde zadanie o immunitet jest moje. Będę miał wszystkie głosy w finale, bo będą mnie tak lubić.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Devon Pinto

Post autor: patrycja9922 »

Coś za dużo surferów w tej edycji. Według mnie szybko odpadnie, ponieważ będzie mu trudno nawiązać jakieś trwalsze sojusze, przez swój egoizm.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Devon Pinto

Post autor: Anja »

TRZY RAZY NIE. Myśli, że tę grę się przez przypadek wygrywa. Żeby on był chociaż takim instruktorem surfingu jak Henry <z Ausurvivor> instruktorem yogi to byłoby ciekawie. Like, imo to on jeszcze nie wie, że Survivor to nie wakacje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Devon Pinto

Post autor: Fighter »

Taki mix Jay'a z Taylorem z naciskiem na tego ostatniego. Kto wie czy nie skończy podobnie ;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Devon Pinto

Post autor: Jack »

I jeszcze surfer... Jestem na nie. Nie wróżę mu wygranej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości