Simone Nguyen

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Simone Nguyen

Post autor: MD »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)

Wiek: 25 lat
Miejsce zamieszkania: New York City
Zawód: Obrońca różnorodności
Plemię: Yawa (Hustlers)



Hobby: Wolontariat, joga, narzekanie.

Irytują mnie: Nie lubię ludzi, którym brakuje świadomości samych siebie.

Trzy słowa, które cię opiszą: Ekspresyjna, lojalna, ambitna.

Osobisty powód do dumy: Nie do końca jakiś mam, ale jestem dumna z faktu, że dostałam pełne stypendia na Harvard, Columbię i Tufts.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? Moja mentorka i przyjaciółka Susan Shin. Jest buissneswoman i prawniczką z NYC. Patrząc na nią nigdy byś nie powiedział co przeżyła i jakie problemy pokonała. Nie tylko jest jedną z najbardziej utalentowanych osób jakie poznałam, ale również jedną z najmilszych.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia: Wzięłabym swój pamiętnik, czerwony wietnamiski kocyk i pałeczki.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz?: Taia, bo jestem jak bambus na wietrze i Michaelę, ponieważ lubię oceniać innych.

Powód bycia w Survivor: Chciałam zmiany… na jakiś miesiąc.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor?:  Mam dużo szczęścia i nie boję się podejmować trudnych decyzji, które wpłyną na grę innych.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Simone Nguyen

Post autor: Anja »

No ma rację z tą zmianą na jakiś miesiąc, bo ma wyjątkowo nudne życie. Ja tam w niej ekspresji nie widzę, chyba, że robi się ekspresyjna, kiedy narzeka. Gdyby ten opis był dłuższy to już dawno usnęłabym. xd I ma minusa za Taia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Simone Nguyen

Post autor: Fighter »

Nie mogło zabraknąć uczestniczki o Azjatyckich korzeniach i proszę - jest! Nie powiem, że wywarła na mnie jakieś mega wrażenie, jak Roark, ale tragedii nie ma. Nie jest taka sztampowa jak niektóra część castu wśród kobiet i widzę w niej potencjał.

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

Simone Nguyen

Post autor: batiooo »

Nie wiem czemu ale mam przeczucie, że jej gra będzie rozsądniejsza od jej azjatyckich poprzedniczek, które w ostatnich sezonach radzą sobie wyjątkowo słabo. [*] Wydaje się być nudna, ale za to ostrożna, no ale nie oceniajmy książki po okładce. Jak na Azjatkę przystało i tak będę jej kibicować. XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Simone Nguyen

Post autor: Jack »

Z jednej strony jest tak jak napisała Anja. Można odnieść wrażenie, że jest nudna. Jednak mówi mądrze, rozważnie, spokojnie. Oby była lepszą wersją Brendy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości