Lauren Rimmer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Lauren Rimmer

Post autor: MD »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)

Wiek: 35
Miejsce zamieszkania: Beaufort, N.C.
Zawód: Rybak
Plemię: Yawa (Hustlers)




Hobby: Softball, podróżowanie i ogrodnictwo. I wszystko co ma coś wspólnego z łódką.

Irytują mnie: Lenistwo, niska etyka pracy, i ludzie, którzy nie są zorganizowani.

Trzy słowa, które cię opiszą: Towarzyska, żądna przygód, otwarta.

Osobisty powód do dumy: Moja córka. Jest zdeterminowana, mądra i jest moją motywacją.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu?: Moja mama jest moją bohaterką. Pomimo problemów, zrobiła wszystko co mogła, by upewnić się, że miałam cokolwiek potrzebowałam. Nauczyła mnie jak być silną i niezależną kobietą, która ma mocne poczucie moralności i determinację by pokonać przeszkody, które pojawią się na mojej drodze.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia: Przede wszystkim zdjęcie mojej córki, by motywowało mnie każdego dnia. Następnie szczoteczkę do zębów, bo lubię gdy są czyste. Na koniec okulary przeciwsłoneczne dla komfortu, noszę je każdego dnia, który spędzam na słońcu, bo moje oczy nie mogą znieść ciągłego kontaktu ze słońcem.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz?: Nikogo, zawsze staram się robić rzeczy inaczej niż reszta.

Powód bycia w Survivor: Chcę sprawdzić siebie i zobaczyć czego nauczyłam się przez te wszystkie lata, kiedy musiałam przetrwać sama w codziennym życiu. Również możliwość podróży do egzotycznych miejsc, które zazwyczaj są dla mnie niedostępne.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Od zawsze musiałam zapewnić sobie przetrwanie, przez wytrwałość i osobiste ryzyko osiągnęłam wszystko co mam. Zawsze pracowałam ciężko i z innymi ludźmi, nigdy nie bałam się wyjść na przód i nigdy się ku temu nie wstrzymam.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Lauren Rimmer

Post autor: Anja »

Po pierwsze jest rybakiem. xD Już mi się podoba, ale osobiście wolę wędkarzy. ;') Po drugie: "Nikogo, zawsze staram się robić rzeczy inaczej niż reszta." xD Oryginalna sztuka z niej! Wygląda na takiego 1st boota, ale może kogoś tam slaynie, albo zrobi dramę przy budowaniu szeltera.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Lauren Rimmer

Post autor: Fighter »

Ooo, Denise zmieniła kolor włosów i nieco je skróciła xDD

Obrazek

Oczywiście z przymrużeniem oka, choć podobieństwo zauważalne. Raczej tak daleko nie zajdzie, choć kto wie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Lauren Rimmer

Post autor: Jack »

Denise to legenda, a Lauren może przepaść w pierwszym odcinku. Pewnie nawet superfani będą mieć problem, żeby zapamiętać, że ktoś taki jak Lauren grał w tym sezonie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość