Desiree "Desi" Williams

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Desiree "Desi" Williams

Post autor: Meciek »

Obrazek
(klikając w zdjęcie otworzysz je w pełnej rozdzielczości)
Wiek: 27 lat
Miejsce zamieszkania: Newport News, Va.
Zawód: Fizjoterapeutka
Plemię: Soko (Healers)




Hobby: Zwiedzanie świata, branie udziału w konkursach piękności, chodzenie na siłownię.

Irytują mnie: Nie znoszę ludzi, którzy są mocni w gębie. Haruję całymi dniami, więc nie mam cierpliwości do lenistwa. Oczekuję rezultatów i nie mam problemu ze zwróceniem komuś uwagi jeżeli mi ich nie da.

Trzy słowa, które cię opiszą: Sympatyczna, bezpośrednia, uporczywa.

Osobisty powód do dumy: Zostałam adiunktem w wieku 26 lat oraz dyrektorką programu w wieku 27 lat. Nikt nie dostaje tych tytułów 'ot tak'.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moja babcia. Przetrwała wielki kryzys, ruch praw człowieka, rozwód, śmiertelną chorobę jej drugiego męża, wykazała się ogromną siłą i współczuciem. Ponadto, bawiła się tak mocno jak pracowała, każdy swój dzień wykorzystywała jak tylko mogła. Aby ją uhonorować staram się żyć bez żałowania niczego.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę oraz powód ich wzięcia: Pierwszy byłby balsam do ust, bo nie ma nic seksownego ani uwodzicielskiego w popękanych ustach (można się kłócić, że to jest związane z przetrwaniem, bo zaszkodziłoby to moim szansom na uwiedzenie osób przeciwnej płci). Drugie byłoby nieskończone źródło jedzenia, bo widziałam program i ci ludzie robią się głodni i nerwowi bardzo szybko! Ostatnią rzeczą byłby masażysta, bo lubię się relaksować.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Tasha z sezonu 28. Mimo tego, że Tasha była w plemieniu "mądrych", to miała umiejętności socjalne kogoś z "pięknych" i siłę osób, które były w plemieniu "silnych". Prowadziła dobrą grę i zdecydowanie była mocną zawodniczką fizyczną. Mogłam zobaczyć siebie w Tashy, bo uważam, że też będę takim zagrożeniem jak ona.

Powód bycia w Survivor: Wygrana miliona dolarów! Zawodowo i prywatnie - nie podoba mi się to, gdzie jestem i byłabym wdzięczna za drogę, która mnie z tego wyprowadzi. Powiedziałam też bliskim, że chciałabym spędzić trochę czasu żyjąc w dziczy, podróżując i myjąc się parę razy w tygodniu, więc bycie w Survivor byłoby spełnieniem marzeń.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Urok, dowcip, hart ducha, piękno, siła fizyczna - to wszystko sprawi, że wygram. Jestem w dobrej formie, wejdę na wyspę jako najsilniejsza, najszybsza i najsilniejsza jaka kiedykolwiek byłam. Moje myślenie będzie na najwyższym możliwym poziomie dzięki mojej dziecięcej miłości do puzzli i gier oraz strategii. Zacznę grę nie tylko po jej obejrzeniu, ale także po jej przeanalizowaniu. Jeżeli połączysz te cechy z moją chęcią wygranej oraz doświadczeniem w zdobywaniu "przyjaciół" - nic nie stanie na mojej drodze.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Desiree "Desi" Williams

Post autor: Maw »

Na pewno można powiedzieć o niej, że jest prześliczna i pewna siebie, a na dodatek wysportowana. Ma też ciekawy zawód. Sama określa siebie jako bezpośrednią i uporczywą - oby to jej nie zgubiło, bo dobrze jej życzę, ale mam wrażenie, że może odpaść pre-merge.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Desiree "Desi" Williams

Post autor: Fighter »

Można rzec, że tym uśmiechem, aż razi swoją zajebistością :D Naprawdę jest na kim oko zawiesić. Jeżeli rzeczywiście miałoby się sprawdzić to porównanie stylu gry do Tashy to jestem bardzo na taaaak! W każdym bądź razie zwrócę na nią szczególną uwagę już od pierwszego odcinka :P

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Desiree "Desi" Williams

Post autor: Anja »

Robi raczej pozytywne wrażenie. Na pewno jest ambitna, więc raczej będzie starała się grać bardzo przebiegle. Z drugiej strony szybko może stać się celem w oczach innych <chyba bardziej w oczach kobiet xDD>. Mimo wszystko na razie jest u mnie na plus.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Desiree "Desi" Williams

Post autor: Jack »

Wygląda jak młodsza Crystal Cox. [Ktoś jeszcze pamięta gwiazdę Gabonu? :D]
Trzymam za nią kciuki. Wyróżnia się na tle innych i mam nadzieję, że nie odpadnie zbyt szybko.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Desiree "Desi" Williams

Post autor: jonek95 »

Jack pisze:
27 wrz 2017, 20:21
Wygląda jak młodsza Crystal Cox. [Ktoś jeszcze pamięta gwiazdę Gabonu? :D]
Trzymam za nią kciuki. Wyróżnia się na tle innych i mam nadzieję, że nie odpadnie zbyt szybko.
Tak, tak Crystal Cox 😃
Gabon <3 Jeden z moich ulubionych sezonów
Jak zawsze nie lubię murzynek, to ta jest bardzo przyjemna 🤔

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Desiree "Desi" Williams

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości