Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

Właśnie chciałem sobie przyp... no dobra, dowiedzieć się co to jest ten "hustler" i słownik bab.la podszepnął, że "kanciarz, dziwka, kurwa". Może jednak nie będzie tak tragicznie z tym motywem :lol:

Poborowa Ashley Nolan, wiedz, że masz propsa za pysk. Nie spieprz tego.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

W sezonie 35 produkcja wprowadziła twist, który skutkuje drastyczną zmianą w formacie rady w finałowej czwórce i w tym, jak zostanie wyłoniona finałowa trójka.

Zwycięzca finałowego zadania o immunitet nie tylko zapewni sobie obecność na finałowej radzie plemienia, ale też będzie mógł wybrać jedną osobę, która do niego dołączy. Pozostała dwójka będzie musiała zmierzyć się w zadaniu z rozpalaniem ognia, którego zwycięzca wejdzie do finałowej trójki.

Więcej szczegółów na naszym facebooku.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Nie jestem zwolennikiem tego pomysłu. Może komuś z Was się to spodoba, ale ja jestem na nie. Rozumiem, że chcą zbudować większe napięcie tym wyzwaniem z ogniem. Ciekawe czy uczestnicy od samego początku edycji wiedzieli o tym twiście? Jeżeli tak, to pewnie trenowali rozpalane ognia przez połowę pobytu na wyspie :D

Jak tak dalej pójdzie, to za 5 edycji wpadną na genialny pomysł, że osoba, która wygra immunitet będzie na każdej radzie eliminować z gry wybraną osobę...

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

"Więcej szczegółów na naszym facebooku."

Pozwolę sobie na offtop i się zapytam czemu odsyłacie z forum na facebooka? Zwijamy forum i przenosimy dyskusję tam?

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Panowie, zapnijcie pasy, czeka nas chujowy sezon :)
Ej, ten twist wyjątkowo ssie. Zmiana pojawia się, bo w f4 eliminują największe zagrożenie, ale przecież w takim formacie mogą wyeliminować największe zagrożenie w f5. To tylko pozornie coś zmienia. Sojusz, który będzie miał przewagę po połączeniu nie będzie się bawił w wołting bloki i gdybał, czy lepiej wyeliminować osobę taką czy sraką, tylko jak najszybciej będzie eliminował drugą stronę, żeby nikt nawet się nie zbliżył do F5. Jeśli chcą wprowadzić jakieś emocje w końcówce to jedynym dobrym rozwiązaniem jest powrót do F2.

RIP Survivor [*]

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

frasiek pisze:
06 lip 2017, 00:11
Pozwolę sobie na offtop i się zapytam czemu odsyłacie z forum na facebooka? Zwijamy forum i przenosimy dyskusję tam?
Oczywiście, że nie zwijamy forum :) Po prostu Ciriefan dodał tam dłuższego posta.

Muszę się po raz kolejny zgodzić z Kobrą. Walka o zwycięstwo w ostatnim wyzwaniu o immunitet po to, aby wybrać sobie przeciwnika do finałowej dwójki to była najlepsza rzecz w tym programie. Często te finałowe wyzwania trwały po kilka godzin i były największą atrakcją sezonu.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

Myślę, że jakby teraz dali stanie na słupie to wyzwanie też by trwały po kilka godzin.

Co do samego twistu to ciekawe czy w związku z nim gracze będą się umawiać na F2 czy na F4.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Hmm do tej pory zazwyczaj dawałem dwuzdaniowy skrót newsa i link do oryginału. Skoro już się rozpisałem na fejsie, to wolałem odesłać do fejsa niż do Inside Survivor :P

Jak dla mnie ten twist to jakiś dramat i całkowicie niszczy ideę tej gry, no ale cóż.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

Moja inicjalna reakcja z rozpędu była oczywiście taka, że ten twist to śmieci, bzdura, dno & uwstecznienie, ale jak tak się podrapać ze dwa razy po głowie, to w sumie dlaczego? Niechże coś się nowego zadzieje. Głupszej głupoty niż ostatnia F6 to już nam chyba nie zaserwują.

Tylko teraz nie wiem, czy ten mój optymizm wynika z tego, że zrobiłem się życzliwszy dla dżefowych nowości, czy z tego, że zaczynam mieć po prostu wyjebane.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Fighter »

Kolejny twist na minus. Kompletnie tego nie widzę póki co i wątpię, że jak przyjdzie co do czego, to zmienię zdanie na ten temat. Zgadzam się z Kobrą, że jeżeli już coś kombinować z tym finiszem sezonu, to jedynym właściwym posunięciem jest powrót do finałowej dwójki.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Meciek »

Według nieoficjalnych informacji CBS dzisiaj ogłosi oficjalną listę uczestników sezonu.


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 35 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Jeff Probst's Cast Assessment


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 35 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość