Survivor NZ: Thailand - Odcinek 3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 3

Post autor: Meciek »

Premiera w Nowej Zelandii: 6 maja

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 3

Post autor: Maw »

Świetny odcinek, najlepszy jak do tej pory.

Od początku miałem nadzieję, że blindside na Eve się uda. Nie polubiłem jej. Poza tym wydaje się być słabym graczem i chyba nigdy nie oglądała Survivora (to jak się zdziwiła, że w jedzeniu było clue). To mógł być genialny blindside, widać, że JT i Dave to rozważali, tak pozbyliby się jeszcze z gry HII. Ogólnie to wspólny idol dla całego plemienia to trochę wtf, ale tu możemy pogratulować Eve, bo to dzięki niej jest taka sytuacja. Widać, że Eve ufa JT, ale on nie wydaje mi się być osobą godną zaufania. Mam nadzieję, że jakoś odbierze jej to HII i ją zblindsiduje. Franky też była trochę dziwna. Najpierw targetowanie Eve, potem przed samą radą zmiana planu i ostatecznie głosowanie na nią. :D Jak już jej powiedzieli, że Eve nie oddała HII i nie chcieli powiedzieć kto jest teraz planem to wiedziałem, że ona poleci. Teraz niestety Renee prawdopodobnie będzie na wylocie. Mam nadzieję, że się jakoś uratuje, bo wydaje się ogarnięta. O dziwo w tym odcinku nawet polubiłem JT. On, Dave i Renee to moje top3 z tego plemienia.

W Khangkhaw śmieszna sytuacja, że Kaysha wygrała reward i powiedziała innym prawdę odnośnie nagrody, a nikt i tak jej nie uwierzył. :D Chociaż gdybym tam był też miałbym na pewno co do tego podejrzenia, więc nie dziwię się im. Szkoda, że Lisy w ogóle nie pokazali. Co oni mają z tym, że w każdej edycji starsza kobieta musi dostać jakieś 0? Tara o dziwo dostała dziś jakąś konfę, ale i tak już nawet ledwo co pamiętam o czym mówiła.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 3

Post autor: Anja »

I po raz kolejny można było zobaczyć spektakularną porażkę Chani. </3 Tak tragicznego przebiegu zadania się nie spodziewałam. Po prostu flopy. W dodatku uważam, że ich plemię jest nudniejsze. Taka Eve jest nijaka, chociaż czasami jej miny były zabawne, ale nic poza tym. Jaką to trzeba być idiotką, żeby mieć w ręce clue i na głos zdziwić, co znalazła w tych niciach, whatever. Pewnie Survivora na oczy nie widziała. Mogła mieć advantage. Przy tym wszystkim sflopiła Franky, imo trochę nierozważne zagranie, bo w końcu zrobił sie taki mess, ze już jej nikt nie ufał, nawet Renee. Takie rzucanie imion nigdy nie kończy się dobrze, a szkoda bo zapowiadała się na ciekawego gracza. JT pewnie też niebawem kogoś poirytuje, wygląda na takiego upierdliwego. xd

Me kiedy Adam kazał pokazać zęby Kayshy. XDDDDD Nie da się go nie lubić, jest funny. Poza tym na jego miejscu też bym jej nie uwierzyła. Szczególnie po tym jak pokazała brzuch, który o niczym nie świadczy. xD I Tis mówiąca o słabym "kłamstwie" Kayshy, kiedy jej kłamstwo w poprzednim odcinku było znacznie gorsze. Nie wspominając o tym, że Kaysha nawet nie miała powodu kłamać w takiej sytuacji, więc mówiła truth. </3 Ironia losu. Jak przegrają <w co nie wierzę, o ile nie będzie swapu> to pewnie będzie gdzieś na celowniku.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 3

Post autor: Saw »

Taki sobie był ten odcinek. Mnie jakoś nie porywał i momentami się nudziłem. Na początku sezonu wydawało mi sie że cast ma potencjał i że z odcinka na odcinek będą rozwijać skrzydła. A tak patrząc to połowa uczestników jest bezbarwna i nijaka.

Chani są beznadziejni w zadaniach. Wygrali konkurencje o nagrodę i wydawało się że podnoszą sie z dołka, ale IC to była kompromitacja z ich strony :shock: Aż momentami się zastanawiałem czy czasem produkcja specjalnie nie utrudniła im wygrania zadania, bo to wyglądało komicznie. Niestety odpadła Franky, czyli jedna z moich faworytek :( Dziewczyna miała spory potencjał i wiedziała że trzeba kombinować. Do tego była taka urocza i aż chciało się jej kibicować. Ale po tych konfach z Ponderosy, gdzieś tam w środku przeczuwałem że daleko nie zajdzie. Eve się skompromitowała i zniechęciła mnie do siebie. Całkowicie położyła tą całą akcję z ukrytym immunitetem. Albo jest tak nieogarnięta albo rzeczywiście nigdy nie oglądała survivora. Ten HII dla całego plemienia to jedno wielkie nieporozumienie i mam nadzieję że ktoś jej go zabierze. JT najbardziej zaufaną osobą? :D Z daleka widać że to podstępny gościu i należy na niego uważać. Coś czuję że Eve się nieźle przejedzie na tej relacji z nim. W Chani po tym jak odpadła Franky najbardziej kibicuję Arun'owi i Renee.

W Khangkhaw najbardziej trzymam kciuki za Kayshę. Wcale się nie dziwię że nikt jej nie uwierzył w to co powiedziała o nagrodzie. Mam tylko nadzieję że ta nagroda nie będzie dla niej przekleństwem i nie stanie się celem w przyszłym odcinku. Słabo wygląda pozycja Dylana, którego wiele osób nie lubi. Nawet Kaysha z którą miał do tej pory sojusz, zaczęła się od niego odsuwać. Z tego plemienia lubię jeszcze Brada i Tess. Pozostali są mi obojętni. Choć ten Adam to ma nawet niezłe teksty i jest takim śmieszkiem w całej tej obsadzie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 3

Post autor: ciriefan »

To był zdecydowanie najlepszy odcinek jak do tej pory. Jest o wiele lepiej niż w Ghost Island, ale nie tak dobrze jak w South Africa.

U niebieskich już w 3 odcinku mamy podział sojuszu i dramę, co w porównaniu z poprzednim sezonem to tempo błyskawicy. Eve strasznie zlamiła z tym ukrytym immunitetem i też nie wzbudziła mojej sympatii, jest nudna. Franky jednak ostatecznie nie jest mi żal, bo też się zbytnio nie popisała. Jako pierwsza zaczęła proponować zdradę sojusznika i rzucać imionami, co obróciło się przeciwko niej. Plus za to, że próbowała, ale ewidentnie samo wykonanie nie było najlepsze. JT zaczął mnie irytować. Na ten moment moi ulubieńcy z tej grupy to Renee, Arun i Dave.

U żółtych mamy na razie całe plemię przeciwko Dylanowi i Keyshy. Dylan ewidentnie ma kiepski socjal i prowadzi na ten moment tragiczną grę, więc mógłby odpaść. Obawiam się jednak, że plemię wyceluje w Keyshę, bo miała pecha, że poszła na ten pojedynek, a potem nikt nie uwierzył w jej historię o wygranych słodyczach, chociaż powiedziała całą prawdę. A szkoda, bo ją najbardziej lubię z tego plemienia. Reszta na ten moment nie wzbudza mojej sympatii bądź jest mało pokazywana. Widzę, że wiele osób polubiło Adama, ale on mnie jak na razie irytuje. Jest zabawny, ale zachowuje się tak, jakby wszystko wiedział najlepiej.

Fail niebieskich w zadaniu o immunitet - gosh, co za kompromitacja, uśmiałem się XD

Podsumowując jest mocno na plus i nawet czekam na kolejny odcinek.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 3

Post autor: Jack »

Zaczynam powoli nadrabiać te odcinki z poprzednich tygodni. Ten jakoś średnio mi się spodobał. Bardzo przewidywalna rada, niestety.
Zagranie w ukrytym immunitetem... Jak można tak dzielić się wskazówką? :D
Anja pisze:
07 maja 2018, 23:05
Me kiedy Adam kazał pokazać zęby Kayshy. XDDDDD Nie da się go nie lubić, jest funny. Poza tym na jego miejscu też bym jej nie uwierzyła. Szczególnie po tym jak pokazała brzuch, który o niczym nie świadczy. xD I
Ja go nie lubię. I cała ta akcja wyszła dość dziwnie. Nie wierze, że ludzie nie wierzyli w to co mówi Keysha. Gdyby w amerykańskiej edycji ktoś powiedział o tym, że najadł się na zapas na cały tydzień to od razu odpadłaby z gry :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thailand”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości