Survivor NZ: Thailand - Odcinek 12

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 12

Post autor: Maw »

Premiera: 8 lipca

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 12

Post autor: ciriefan »

No jestem w szoku, że Dave jednak wywalił Matta. Ogromne plusy dla niego. Jeśli nie Lisa, to niech on to wygra.

Brawo Lisa - zaryzykowała i na szczęście się opłaciło. Tym bardziej, że Lisa nie wiedząc o przyjaźni Matta i Dave'a spoza gry nie miała nawet pojęcia, jak bardzo tak naprawdę ryzykuje. Nie sądziłem, że do tego dojdzie, ale udało się.

Tess i jej sojusz ze zwierzątkiem przeuroczy XD

Błagam, niech odpadnie w końcu Adam. Ciekawe, co się teraz wydarzy. Dave jest na pewno bezpieczny dzięki swojemu HII. Jestem naprawdę ciekawy, kto odpadnie następny.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 12

Post autor: MaciekRS »

I jak tu nawet mozna porównywac pod względem strategii ten sezon i ostatnie sezony US? N Zelandia przebija pod każdym wzgledem. Kiedy ostatnio w US mieliśmy w jednym sezonie tyle niespodzianek i tyle osób które GRAJĄ.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 12

Post autor: Saw »

No w końcu coś ciekawszego się wydarzyło. Bardzo się cieszę że sojusz Matt'a i Dave'a został rozbity. Po tym odcinku polubiłem Lisę. Naprawdę świetny ruch wykonała. Blindside Matt'a planowała bardzo długo, aż w końcu się jej udało. Sporo ryzykowała, bo nie wiedziała o bardzo bliskiej relacji tej dwójki. Dobrych argumentów używała przekonując Dave'a do tego ruchu. Matt też nie był w stu procentach szczery z Dave'em, bo za jego plecami znalazł HII i mu o tym nie powiedział. Widać że Dave miał ciężko z podjęciem decyzji. Zastanawiam się teraz czy postąpił dobrze. Z Matt'em pewnie dojechałby do końca, a z Lisą to nigdy nic nie wiadomo. Ale plus dla niego że zdecydował się jednak zblindsidować kolegę. Ciężko mi się go ogląda, ale fajnie że pokazał że ma jednak jaja i nie polega w tej grze tylko na relacji z Matt'em.
Tess była taka biedna w tym odcinku. Wiele wskazywało na to że odpadnie. Udało się jednak przetrwać i mam nadzieję że w końcu kopnie w cztery litery podstępnego "przyjaciela" Adama, który nie miał żadnych skrupułów by na nią głosować.
Nie rozumiem dlaczego tak wiele osób uważa Tarę za zagrożenie. Przecież to aż się prosi żeby ją ciągnąć do finału :lol:

Jestem ciekaw co się teraz wydarzy. Ciężko powiedzieć kto z kim będzie trzymał. Dave ma HII i wydaje się że jako jedyny ma pewne miejsce w F4. Kibicuję Tessie i Lisie. Liczę że jedna z nich wygra. Ale jednak cos mi podpowiada, że to Dave będzie zwycięzcom. Jeśli trafi do finału to ma wielkie szanse na wygraną, bo ma wielu przyjaciół w jury.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Thailand - Odcinek 12

Post autor: Maw »

Ten odcinek był jednym z lepszych. Dostaliśmy świetny blindside. Lisa zaryzykowała i się jej to opłaciło. Mam tylko nadzieję, że jurorzy to docenią jeśli zajdzie do finału, bo z pozostałej piątki zdecydowanie najbardziej zasługuje na zwycięstwo. Oby tylko Dave nie wygrał, jego wygrana byłaby zbyt przewidywalna. Tess zamiast walczyć o głosy postanawiająca zaprzyjaźnić się z gadem kiedy wie, że może odpaść. <3 Chaos Tara w F5 mimo że każdy obstawiał, że będzie early jury. <3 Tara na finał!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thailand”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości