Bradley Kleihege

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Bradley Kleihege

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Bradley Kleihege
Wiek: 26 lat
Miejsce zamieszkania: Los Angeles, California
Zawód: Student prawa

Hobby: Żeglarstwo, narciarstwo, bieganie.

Irytują mnie: Głupi ludzie oraz osoby, które pozjadały wszystkie rozumy.

Trzy słowa, które cię opiszą: Ambitny, niecierpliwy oraz bystry.

Osobisty powód do dumy: Dostanie się do Survivor. Tak naprawdę - najbardziej jestem dumny z dostania się do UCLA na prawo, jednej z najlepszych szkół w kraju. Dodatkowo, pierwszy rok studiów nauczył mnie wiele o wytrwałości.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Nie mam źródła inspiracji w życiu, bo nie wierzę w "wielbienie" nikogo. Myślę, że każdy ma swoje zalety, z których należy czerpać inspirację, ale każdy ma też wady, które lepiej pominąć.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Notatnik oraz długopis aby uporządkować swoje myśli oraz plany. Mój aparat na zęby, bo mimo tego, że nie muszę już go nosić od ponad dekady, to wciąż bałbym się chodzić bez niego. Co jeśli moje śnieżnobiałe zęby zaczęłyby się ruszać? A także - butelka rumu, bo żaden szanujący się żeglarz nie chciałby zostać znalezionym na wyspie bez rumu.

Jakiego uczestnika Survivor najbardziej przypominasz? - Jestem porywczy, ambitny i neurotyczny jak Spencer. Mam też taki sam nawyk jak on - sprawiam, że inni czują się nieważni i to jest coś, co będę musiał się bardzo starać opanować podczas gry.

Powód bycia w Survivor: Chciałem spróbować zagrać w grę, którą oglądam od dziewiątego roku życia. Chciałbym też wygrać milion aby spłacić mój kredyt studencki oraz kupić żaglówkę i popłynąć dookoła świata.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Lubię prowadzić innych i przejmować inicjatywę. Lubię też obrażać innych - co może bardziej podbudować morale plemienia niż obrażanie przeciwników? Umiem też ugotować pyszny ryż!

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Bradley Kleihege

Post autor: tombak90 »

Dodatkowo, pierwszy rok studiów nauczył mnie wiele o wytrwałości.
Brzmi to trochę jak "po czterech latach wreszcie udało mi się go zaliczyć na #DejPanTrzy".
Ogólnie, Jeffowi już pewnie j#bie serem z gaci - zawodnik idealnie w jego typie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Bradley Kleihege

Post autor: Maw »

Jest strasznie pewny siebie i nawet zdaje sobie z tego sprawę. Jakoś mnie nie irytuje i wydaje mi się, że może być zabawny, ale raczej będzie grał zbyt chaotycznie + jego pewność siebie może go zgubić.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Bradley Kleihege

Post autor: Kamel »

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Nie mam źródła inspiracji w życiu, bo nie wierzę w "wielbienie" nikogo.

CZekam na kłotnie tego kogos z kim kto będzie praying to God
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Bradley Kleihege

Post autor: Anja »

Kolejny z LA. Podoba mi się to, że nie ma AUTORYTETU, co i tak nie ma nic wspólnego z grą, ale ok. Trochę cocky, zobaczymy jak się w grze sprawdzi.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 36 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości